LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

michalllw pisze:
Kaloteck pisze:Tego bierzcie szybko póki jeszcze jest, bo kolejka już się ustawia do niego :)

http://www.gieldaklasykow.pl/lexus-ls-4 ... ieszowice/

A poważnie, to ciekawe ile z tego opisu jest prawdy... No i ta ładowarka w bagażniku, niby C-TEK a jednak ma logo L, w ogóle taka opcja była???
Szczerze to ja bym nie dał 30k za takie auto, za LS400 już tak :biggrin2: 80k samochód, amory, serwis, opony z 20k a za 100 można mieć LS460 które już wygląda.
Nie gadaj ... pomyśl ile te opowieści będą warte za 20lat ...szkode że nie w wersji papierowej z podpisem poety :biggrin2:
adam81
Lex user
Posty: 108
Rejestracja: 14 cze 2013, o 09:43
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: WARSZAWA
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: adam81 »

Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

Jeżeli są po opłatach i nie są po dużych dzwonach to są w bardzo dobrych cenach, polecam pojechać na oględziny z kimś kto zna ten model albo sprawdzić je w ASO bo w tym aucie jest bardzo dużo kosztownych pierdół które mogą być popsute więc 500 zeta za oględziny warto wydać
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
Piotr-PK
Lex user
Posty: 50
Rejestracja: 5 lip 2019, o 22:08
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Kalisz
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Piotr-PK »

https://m.olx.pl/oferta/lexus-ls430-pre ... n=2&page=1

No te drzwi mnie zszokowały, drugie zaraz będą wyglądały podobnie. Ewidentnie producent popełnił gafę.
Grzegorz123
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 05:20
Model Lexusa: Ls430
Skąd:: Biłgoraj
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Grzegorz123 »

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... f180897f17

Widział ktoś to auto , czy mi się wydaje czy ma podarty fotel kierowcy ( przy takim przebiegu to dość dziwne a niby auto krajowe) i jeszcze jedna sprawa wcześniej szukałem lsa ale to dość trudne wyzwanie... Czy siedzenia w gsie III faktycznie są tak niewygodne dodam , że mam 195 cm wzrostu ( jeszcze nie miałem okazji usiąść za kierownicą)
Ryba1983
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 7 sty 2017, o 16:52
Model Lexusa: Ls400
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Ryba1983 »

Witam, od jakiegoś czasu choruje na lexusa ls430, powoli dojrzewam do zakupu. Budżet to max 30tys.zł. Ponieważ nie mam drukarni pieniędzy a samochód ma być autem na codzień to niestety musi być gaz i raczej bez wielkiego wkładu na początek. Zainteresowała mnie ta oferta
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... c81a8499d0
Właściciel twierdzi ze auto jest ok, wady to niedziałający centralny zamek w obu tylnych drzwiach, uszkodzone dwa głośniki.
Zna może ktoś ten egzemplarz lub może rzucić okiem na to ogłoszenie i wyrazić swoją opinię.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
michalWro
Lex Driver
Posty: 339
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:08
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalWro »

Masz przygotowany budżet na pakiet startowy?
Ryba1983
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 7 sty 2017, o 16:52
Model Lexusa: Ls400
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Ryba1983 »

O jak wielkim budżecie mówimy?
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Ryba1983 pisze:O jak wielkim budżecie mówimy?
Tak patrząc na narrację niczym przyszłego wł.bmw er7 związaną z kosztami serwisu :blush: kup sobie gs mk2 v8 który jest finansowo o wiele bezpieczniejszy. Wtedy zjesz ciastko v8 i będziesz miał ciastko czyli możliwość dozbierania kasy na ls tak żeby mieć luz $$$ w podejściu do niego.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: LS mkIII (UCF30) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: owczar »

Choć LS430 to naprawdę wdzięczne i bezawaryjne auto, to przez swoją egzotykę nie zawsze jest tanie w utrzymaniu.

Robiąc samemy te koszty minimalizuję, ale generalnie niech nikt nie liczy, że kupi 17 letnie auto, które przeszło przez niejednego właściciela, zrobiło nie wiadomo ile km, było naprawiane zapewne różnie, będzie jeździł kosztowo jak golfem 1.6.

Na start przeczytaj FAQ LS430.

Będziesz miał na początek rozrząd plus sprawdzenie luzów zaworowych. Do tego pewnie eksploatacyjne tematy jak tuleje przedniego zawieszenia jeśli jeszcze nie robione. Póki nie obejrzysz to o pakiecie startowym można wróżyć. Ale jak dojdą opony, hamulce a nie robisz tego sam, to rachunek z warsztatu może opiewać na 5k - filtry, oleje, rozrząd, regulacja luzów zaworowych, hamulce, coś w zawieszeniu.

Oczywiście to najczarniejszy scenariusz, ale wszystko zależy od tego jak auto było utrzymane do tej pory.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości