is 250 jaka skrzynia

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
ODPOWIEDZ
david2021
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 19:53
Model Lexusa: szukam
Skąd:: Kielce
Kontakt:

is 250 jaka skrzynia

Post autor: david2021 »

Witam
Przeczytałem parę artykułów na temat manualnej skrzyni biegów: np. z testu autogaleri.pl (Pochwała należy się również 6-stopniowej automatycznej skrzyni biegów. Zmiana przełożeń w jej wykonaniu odbywa się błyskawicznie, a jednocześnie bardzo płynnie. To całkowite przeciwieństwo montowanej seryjnie przekładni manualnej, współpracującej ze sprzęgłem trudnym do wyczucia, działającym w sposób bardzo gwałtowny i w krótkim zakresie).
Chciałbym żeby się wypowiedzieli użytkownicy is 250 z manualem, jak u was działa sprzęgło?
jagol3
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 14 mar 2011, o 12:30
Model Lexusa: is 250
Kontakt:

Re: is 250 jaka skrzynia

Post autor: jagol3 »

Witam,
Bierz w automacie.IS 250 w manualu to najwieksza porazka.Sam mam w manualu i gdybym wiedzial ze to takie badziewie kupilbym w automacie.Biegi wchodza bardzo nieprecyzyjnie.Czasami nawet slychac zgrzyt.Jest to najgorsza skrzynia z jaka mialem doczynienia.Znajomy ma 10letniego VW polo i tam skrzynia pracuje o niebo lepiej.
Awatar użytkownika
FeniX
Lex user
Posty: 142
Rejestracja: 20 kwie 2011, o 21:49
Model Lexusa: BMW X5 w planie is 250/350
Skąd:: Krakow
Kontakt:

Re: is 250 jaka skrzynia

Post autor: FeniX »

jak IS250 to tylko w automacie!! Nawet nie wolno rozważać zakupu ręcznej skrzyni!!! bo to wtopa!
Awatar użytkownika
stachulex
Lex Driver
Posty: 306
Rejestracja: 12 lut 2011, o 00:42
Model Lexusa: gs 300 mk1
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Re: is 250 jaka skrzynia

Post autor: stachulex »

rozmawialem ostatnio z kierownikiem serwisu w poznaniu na temat tych skrzyn.sam potwierdzil ze automat jest mega konkret.moim zdaniem w manualu trzebaby walic przegazowki zeby dobrze wkleszczala biegi.podobno ten manual mial byc stricte sportowa skrzynia i dlatego tak sie zachowuje.
Obrazek
PRZEDNI NAPED JEST DLA DZIEWCZYNEK
Awatar użytkownika
FeniX
Lex user
Posty: 142
Rejestracja: 20 kwie 2011, o 21:49
Model Lexusa: BMW X5 w planie is 250/350
Skąd:: Krakow
Kontakt:

Re: is 250 jaka skrzynia

Post autor: FeniX »

panowie jak is 250 w recznej skrzyni? w mojej opini ten lexus z reczna skrzynia to nie lexus.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości