Problemy z elektryka gsmk3

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
chadson
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2020, o 14:32
Model Lexusa: gsmk3
Skąd:: Olsztyn
Kontakt:

Problemy z elektryka gsmk3

Post autor: chadson »

Witam witam,
W moim lexsie ostatnio pojawiły się problemy ,mianowicie apropo tempomatu po włączeniu na zegarach pojawia się tylko ,,curise" i tyle nie moge ustawić żądanej prędkości. Drugi problem jest dość błachy ale z mojego panela kierowcy nie mogę otworzyć tylko okna przedniego pasażera ,a już z jego panelu można otworzyć bez problemu. Może być to wina ECU czy szukać problemu gdzieś indziej ? W gratisie jeszcze mam delikatne drżenie kierownicy ale zdaje mi się ,że może to być juz wina opon albo jeśli ,któryś z Was mial ten problem to może mnie poprawić :)
Pozdrawiam !
Keepmovin
Lex user
Posty: 244
Rejestracja: 24 paź 2012, o 02:18
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Problemy z elektryka gsmk3

Post autor: Keepmovin »

Chadson'ie!

Według mnie:

1. Tempomat mógł się przestawić na opcję "tempomatu" bez funkcji radaru, z tego co pamiętam to u nas jest taka funkcja. Jest w internecie opisana instrukcja przełączania jego funkcji pomiędzy normalnym tempomatem, a tempomatem w trybie "radar" - napewno jest to opisane w instrukcji (myślę że jeżeli wygooglujesz angielską wersję to tam pod sekcją "cruise control" powinno być opisane co i jak. Dziwi mnie, że nie możesz ustawić prędkości ?
2. Wygląda na to, że szyba straciła swoje punkty maks/min - dzieje się tak jak np odłączy się akumlator. Spróbuj z panelu tego konkretnego okna nacisnąć i przytrzymać maks w dół, maks do góry (ew. zrób to kilka razy). W ten sposób programuje się po rozłączonym akumlatorze punkty maks/min i działa funkcja "auto" czyli jednym krótkim dłuższym przyciśnięciem i szyba sama zjeżdża w dół/zamyka się i nie trzeba trzymać.
3. Drżenie kierownicy - w jakich prędkościach ? Brzmi raczej jak wyważenie opon / może ciśnienia różne ?

Keepm
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 54 gości