Regeneracja tylnego mostu

Problemy z Przeniesieniem napędu dotyczące modelu RX
ODPOWIEDZ
Mike w
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2019, o 15:34
Model Lexusa: Rx300
Skąd:: Birmingham
Kontakt:

Regeneracja tylnego mostu

Post autor: Mike w »

Witam jestem tu nowy.
Od niedawna mam dziwne stukanie w tyle pojazdu podczas ruszania lub puszczania pedału gazu. Po podniesieniu w warsztacie pokazano mi luz na wale przy tynym moście (dyf) tzn potrafię przekręcić około 1/4obrotu. Czy jest ktoś co miał taki problem? Ciężko coś znaleźć na ten temat.
TT2002
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 30 sie 2019, o 20:25
Model Lexusa: RX330
Skąd:: Otwock
Kontakt:

Re: Regeneracja tylnego mostu

Post autor: TT2002 »

Podłączam się do tematu. Te same objawy przy puszczaniu pedału gazu. Mechanik stwierdził dyfer. Dzisiaj będę dzwonił do firm co regenerują. Macie inne patenty?
TT2002
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 30 sie 2019, o 20:25
Model Lexusa: RX330
Skąd:: Otwock
Kontakt:

Re: Regeneracja tylnego mostu

Post autor: TT2002 »

Piszę sam ze sobą ale co tam. Znalazłem profesjonalny punkt co to regenerują. Najpierw diagnoza. Naprawa jakieś kilka dni. Gwarancja 100k km. Koszt ok 1700 zł. Firma Auto Cramer z Ząbek (mazowieckie)
Mike w
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2019, o 15:34
Model Lexusa: Rx300
Skąd:: Birmingham
Kontakt:

Re: Regeneracja tylnego mostu

Post autor: Mike w »

Jak tam kolego czy po regeneracji? Jeżeli tak to jak to wygląda od strony zaplecza?
clanpapa
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 30 maja 2020, o 11:40
Model Lexusa: RX450H
Skąd:: Dortmund Germany
Lokalizacja: 44149 Dortmund
Kontakt:

Re: Regeneracja tylnego mostu

Post autor: clanpapa »

Weglug mojej wiedzy regeneracji sie nie robi ze względu na wielkie obciążenia.Zanim dojdzie sie do dyfra, trzeba zlikwidować wszelkie luzy na wale-a następnie gdy usterka nie ustąpi to wziasc sie za Differenzial.Czy olej w Dyferencjale był wymieniany co 90.000 km???Czy był wlewany prawidłowy???
ODPOWIEDZ

Wróć do „RX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości