Liczba pinów lusterko zewnętrzne IS 250 mkII

Problemy dotyczące modelu IS
ODPOWIEDZ
taktoon
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 11 mar 2017, o 13:09
Model Lexusa: IS
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Liczba pinów lusterko zewnętrzne IS 250 mkII

Post autor: taktoon »

Witam,
czy ktoś z was orientuje się jaką liczbę pinów powinno mieć lusterko zewnętrzne w IS 250 2008 r. przed liftem (bez kierunkowskazu w lusterku)?
W aukcjach na allegro są 3 warianty 9, 14 lub 15 pin.
Moja wersja to prestige:
- ściemniają się,
- są elektrycznie regulowane,
- podgrzewane
- jest pamięć ustawienia
- obniżają się przy wstecznym
- są składane

Czy waszym zdaniem lusterka z wersji angielskiej będą ok do europejskiej tzn. nie będzie żadnych problemów ze wszystkimi funkcjami?
Zastanawiam się nad tym 14/15 pin czy to rzeczywiście są dwie różne wersje czy może wystawiający źle liczy?

Może ktoś z was wie gdzie można za normalną kasę kupić zewnętrzne lewe lusterko do is 250?

Będę wdzięczny za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
sek300
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 19 paź 2017, o 07:32
Model Lexusa: IS250, RC200t
Skąd:: Lubuskie
Kontakt:

Re: Liczba pinów lusterko zewnętrzne IS 250 mkII

Post autor: sek300 »

Kupiłem na allegro dla samego mechanizmu bez szkła za 50 zeta. Jak chcesz mogę Ci oddać za darmo obudowę ze stelażem. Niestety kiepski kolor szary akryl. Co do pinów to było 9 pinowe bez ściemniania. I cofania. Moduł cofania musiałem przekładać z mojego starego mechanizmu. Generalnie można policzyć piny 1 masa, 2 podświetlenie 2 ściemnianie 2 grzanie, 2 cofanie, 4 regulacja 2 składanie plus 2 kierunek w polifcie.
taktoon
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 11 mar 2017, o 13:09
Model Lexusa: IS
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Liczba pinów lusterko zewnętrzne IS 250 mkII

Post autor: taktoon »

sek300 pisze:Kupiłem na allegro dla samego mechanizmu bez szkła za 50 zeta. Jak chcesz mogę Ci oddać za darmo obudowę ze stelażem. Niestety kiepski kolor szary akryl. Co do pinów to było 9 pinowe bez ściemniania. I cofania. Moduł cofania musiałem przekładać z mojego starego mechanizmu. Generalnie można policzyć piny 1 masa, 2 podświetlenie 2 ściemnianie 2 grzanie, 2 cofanie, 4 regulacja 2 składanie plus 2 kierunek w polifcie.
Dzięki za odpowiedź.
U mnie wyłamane są te plastikowe zaczepy które trzymają szkło w obudowie. Oczywiście nie mogę dostać całego lusterka pod kolor (biała perła), więc chcę kupić inne lusterko i wyciągnąć z niego wszystkie "bebechy" i wstawić do starej obudowy ze starym szkłem. Dzięki bardzo za propozycję, ale zależy mi na wszystkich funkcjach.
Z tego co piszesz powinienem szukać 15 pinowego, a dużo więcej jest tych 14 pinowych - ciekawe co je różni tzn. od czego jest ten jeden brakujący pin? Nie wiesz może?
Awatar użytkownika
sek300
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 19 paź 2017, o 07:32
Model Lexusa: IS250, RC200t
Skąd:: Lubuskie
Kontakt:

Re: Liczba pinów lusterko zewnętrzne IS 250 mkII

Post autor: sek300 »

Zrobię Ci zdjęcie mojego starego mechanizmu ten plastik jest trochę brudny ale jeżeli będzie Ci pasować to ci go wyślę w gratisie. No chyba że mówisz o ramce lusterka to kup szkło z ramką.
Awatar użytkownika
sek300
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 19 paź 2017, o 07:32
Model Lexusa: IS250, RC200t
Skąd:: Lubuskie
Kontakt:

Re: Liczba pinów lusterko zewnętrzne IS 250 mkII

Post autor: sek300 »

Co do pinów to pewnie masa nie znajduje innego wytłaczania. Być może w jednych idzie po kabelku, a w innych po obudowie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości