Jak wymienić przetwornicę w rx 300 2004 rok

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
zbigniew59
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 17 kwie 2011, o 08:51
Model Lexusa: RX 300
Skąd:: Szwecja
Kontakt:

Jak wymienić przetwornicę w rx 300 2004 rok

Post autor: zbigniew59 »

Jak w tytule - miałem typowe objawy wykończenia żarnika d2s - najpierw trochę zmieniał kolor - póżniej się wyłączał. Na koniec włączał się przy zapaleniu silnika - mrugał i po kilku sekundach wyłączał się. Ponieważ org osram lub philips sa drogie - kupiłem takie coś - https://www.amazon.de/gp/product/B06XKB ... UTF8&psc=1
Założyłem - i działa po załączeniu - ale po jakimś czasie - nie wiem kiedy bo widzę to dopiero po wjechaniu do ciemnego - jest wyłączony. Po ponownym odpaleniu znowu działa - nie wiem ile.
Nie wiem czy to wina zarnika - czy przetwornicy. Spróbuję jeszcze zamienić żarówki - ale to masakra. Wszystko na dotyk bo nic nie widać - taki dostęp.
Napiszę jaki efekt.
Głównie chodzi mi o to co w temacie - piszę profilaktycznie bo niestety na tym forum muszę długo czekać na jakieś odpowiedzi.
Mogą być jakieś linki po angielsku - yutube - itp. Niestety nie znam angielskiego i nie potrafię zadać odpowiedniego pytania w tym języku - w google.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości