Lexus IS z USA a tylny fog

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kamiillostc
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 26 sty 2016, o 18:35
Model Lexusa: IS 350
Skąd:: Starachowice
Kontakt:

Lexus IS z USA a tylny fog

Post autor: kamiillostc »

Cześć,
Posiadam wersję z USA i zastanawiam się nad zamontowaniem tylnego światła przeciwmgłowego jak OEM, które i tak na przeglądzie jest obowiązkowe. Sporo rzeczy jest plug&play więc może by wystarczyło zakupić oem światło i oem manetkę od świateł EU/PL i powpinać wiązki.
Obiło mi się o uszy, że mając ''odpukać'' kolizję gdzie nawet nie będzie to z mojej winy przez jego faktyczny brak mogę być np. winny. :mda:
Oprócz tego, jeśli ktoś już przerabiał ten temat to sam znalazłem budżetowy pomysł tj. wkładki LED w dół zderzaka na przycisk który mógłby działać jako fog o ile spełniałoby funkcję. Poniżej fota

Obrazek

Ewentualnie, jeszcze pomyślałem że można je umieścić w jednym ze wstecznych świateł, bo w USA są w obydwu lampach natomiast w EU wsteczne jest tylko w prawej a w lewej przeciwmgłowe.

Obrazek

Przerabiał może ktoś ten temat?
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Lexus IS z USA a tylny fog

Post autor: gmiter »

Temat dosyć dobrze znany. Nowy przycisk OEM do fogów tylnych to jakieś 30zł, fogi 150zł - trochę grzebania w przewodach - podpięcie zasilania pod światła mijania i po sprawie.:
Obrazek

Robiąc to w lampie wstecznego i zamieniając jedną żarówkę w FOGa lepiej zrobić to na dwuwłóknowej - biało czerwonej coby światło podczas cofania w kamerze było widoczne - w serii nie robi szału, a po usunięciu jednej żarówki jest totalna lipa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości