LS460 amortyzatory(regeneracja, zamienniki, zwykłe ???)

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
bartek158
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 8 maja 2016, o 22:47
Model Lexusa: is250
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

LS460 amortyzatory(regeneracja, zamienniki, zwykłe ???)

Post autor: bartek158 »

Witam
Jak wygląda sprawa naprawy zawieszenia ? Koszty oryginałów są spore. Czy macie jakieś sprawdzone ekonomiczniejsze rozwiązania ?
1. Jak długo wytrzymują regenerowane amortyzatory ? Jakie mogą być koszty pełnej naprawy całego zawieszenia pneumatycznego na częściach regenerowanych ? ( nie miałem nigdy do czynienia z amortyzatorami pneumatycznymi i podjerzewam że poza amortyzatoami wymienia się jeszcze jakieś inne elementy)
2. Może są dostępne jakieś sprawdzone zamienniki ?
3. Kayaba ma w ofercie amortyzatory 551122, 551123 i 551124. Czy zamontowanie takich amortyzatorów wiąże się z jakąś ingerencją w konstrukcję auta ( spawanie, cięcie itp?)
4. Czy ktoś może polecić w mazowieckim gdzie można taką zamianę na amortyzatory niepneumatyczne wykać ?
5. Może są jeszcze jakieś inne rozwiązania, może coś podpowiecie ?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Raven377
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 2 lip 2015, o 11:00
Model Lexusa: LS 430 III
Skąd:: Tomaszów Maz.
Kontakt:

Re: LS460 amortyzatory(regeneracja, zamienniki, zwykłe ???)

Post autor: Raven377 »

Kolego właśnie robiłem regeneracje gazowej i hydraulicznej części amora w Nagengast Koszt 1500 zł Naprawa trwała 5 dni Dają roczną gwarancję. Jak na razie mój LS śmiga aż miło i ładnie się podnosi
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: LS460 amortyzatory(regeneracja, zamienniki, zwykłe ???)

Post autor: q3_ »

Hej,
Regenerowałem wszystkie, tyle że do LS430. Pierwszą parę robiłem prawie 4 lata temu. Do tej pory jest wszystko ok. Zrobiłem ok 50 tys km w tym czasie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości