Stare zapytania o is-y - Temat zostanie zablokowany

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: [Lexus IS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: dS »

drzwi kierowcy jakby niżej obsadzone, klapa bagażnika też jakoś dziwnie spasowana, jakby troszkę zbyt wysoko
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
gzoom
Lex user
Posty: 125
Rejestracja: 11 sty 2012, o 15:53
Kontakt:

Re: [Lexus IS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: gzoom »

cut
Ostatnio zmieniony 30 gru 2011, o 15:12 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hesus
Lex user
Posty: 98
Rejestracja: 28 lis 2010, o 14:44
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: [Lexus IS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: hesus »

czekając na swojego wymarzonego lexa, ostatnio wybrałem się do Gliwic obejrzeć ten model: http://otomoto.pl/lexus-is200-oplacony- ... 88468.html ogólnie źle nie ma, ale mam małe wątpliwości.
po 1 - tylna klapa trochę odstaje do góry, jakby ktoś go kiedyś klepnął. w środku na podłodze bagażnika "spawy"(elementy łączenia?) pokryte byly jakimś białawym "czymś" :D nie wiem co to - jakieś zabezpieczenie antykorozyjne czy kij wie co - macie też coś takiego w swoich autach? czy to raczej pozostałość po rzeźbie?
po 2 - troszkę zaniedbany fotel kierowcy - boczek obtarty + zmechacenie/przetarcie na środku siedziska. "rany" wyglądają mało estetycznie, a że tapicerem nie jestem, to nie mam pojęcia czy coś takiego jest naprawialne, czy tylko przeszczep fotela ratuje...

i takie dodatkowe pytanie - czy w modelach po lifcie jest regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach, czy też tylko góra/dół? (czy może nie potrafiłem znaleźc odpowiedniej wajhy :P ?)
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [Lexus IS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: tomekb »

uwazam ze na podane niedomogania waro sie nim zainteresowac
Xionc
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 25 lut 2011, o 14:19
Model Lexusa: Subaru Impreza GT

Re: [Lexus IS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: Xionc »

Co do tego z Przemyśla, to mi wychodzi przebieg ok 13,5k rocznie, to w sumie tyle, co ja robię. Jutro tam dzwonię. Nie wydają wam się podejrzane prawe tylne drzwi?
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: [Lexus IS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: lukas78 »

hesus pisze:czekając na swojego wymarzonego lexa, ostatnio wybrałem się do Gliwic obejrzeć ten model: http://otomoto.pl/lexus-is200-oplacony- ... 88468.html ogólnie źle nie ma, ale mam małe wątpliwości.
po 1 - tylna klapa trochę odstaje do góry, jakby ktoś go kiedyś klepnął. w środku na podłodze bagażnika "spawy"(elementy łączenia?) pokryte byly jakimś białawym "czymś" :D nie wiem co to - jakieś zabezpieczenie antykorozyjne czy kij wie co - macie też coś takiego w swoich autach? czy to raczej pozostałość po rzeźbie?
po 2 - troszkę zaniedbany fotel kierowcy - boczek obtarty + zmechacenie/przetarcie na środku siedziska. "rany" wyglądają mało estetycznie, a że tapicerem nie jestem, to nie mam pojęcia czy coś takiego jest naprawialne, czy tylko przeszczep fotela ratuje...

i takie dodatkowe pytanie - czy w modelach po lifcie jest regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach, czy też tylko góra/dół? (czy może nie potrafiłem znaleźc odpowiedniej wajhy :P ?)
Możesz się spokojnie nim zainteresować, bo opisane przez Ciebie wątpliwości to żadne wady dyskwalifikujące auto - to "białawe coś" w bagażniku jest normalną masą na łączeniach blacharskich. Zaniedbany fotel kierowcy (w zależności od stopnia wytarcia) można odnowić lub tak jak napisałeś wymienić. Regulacja kierownicy w IS z tego co wiem jest tylko góra/dól.

Xionc pisze:Co do tego z Przemyśla, to mi wychodzi przebieg ok 13,5k rocznie, to w sumie tyle, co ja robię. Jutro tam dzwonię. Nie wydają wam się podejrzane prawe tylne drzwi?

Osobiście w tych prawych tylnych drzwiach przynajmniej ze zdjęcia nie widzę nic podejrzanego.

Mała taka rada dla Ciebie i dla innych - jeśli masz wątpliwości, czy auto było solidnie trafione w tylne drzwi lub okolicę koła od strony drzwi - zwróć uwagę na tylne nadkole (przy zamkniętych drzwiach) w miejscu gdzie schodzi wzdłuż drzwi i łączy się z progiem - jeśli auto nie było robione to powinna tam być taka nazwijmy to "naklejka" szerokości około 4cm (w kolorze nadwozia) - jeśli w/w "naklejki" nie ma to świadczy, że była napewno jakaś przygoda drogowa.
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
Xionc
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 25 lut 2011, o 14:19
Model Lexusa: Subaru Impreza GT

Re: [Lexus IS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: Xionc »

Xionc pisze:Co do tego z Przemyśla, to mi wychodzi przebieg ok 13,5k rocznie, to w sumie tyle, co ja robię. Jutro tam dzwonię. Nie wydają wam się podejrzane prawe tylne drzwi?
A możesz wrzucić zdjęcie dla potomności czego szukać?
Awatar użytkownika
matekk
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 11 maja 2011, o 18:40
Model Lexusa: poszukiwania IS 200
Skąd:: Chrzanów
Kontakt:

Re: [Lexus IS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: matekk »

hesus pisze:czekając na swojego wymarzonego lexa, ostatnio wybrałem się do Gliwic obejrzeć ten model: http://otomoto.pl/lexus-is200-oplacony- ... 88468.html ogólnie źle nie ma, ale mam małe wątpliwości.
po 1 - tylna klapa trochę odstaje do góry, jakby ktoś go kiedyś klepnął. w środku na podłodze bagażnika "spawy"(elementy łączenia?) pokryte byly jakimś białawym "czymś" :D nie wiem co to - jakieś zabezpieczenie antykorozyjne czy kij wie co - macie też coś takiego w swoich autach? czy to raczej pozostałość po rzeźbie?
po 2 - troszkę zaniedbany fotel kierowcy - boczek obtarty + zmechacenie/przetarcie na środku siedziska. "rany" wyglądają mało estetycznie, a że tapicerem nie jestem, to nie mam pojęcia czy coś takiego jest naprawialne, czy tylko przeszczep fotela ratuje...

i takie dodatkowe pytanie - czy w modelach po lifcie jest regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach, czy też tylko góra/dół? (czy może nie potrafiłem znaleźc odpowiedniej wajhy :P ?)
Witam. Też oglądałem tego Lexusa. Tak się składa, że byłem z kuzynem który posiadał miernik lakieru. Źle nie było ale hmmm prawy błotnik wygląda na robiony i prawe drzwi pasażera. Warstewka lakieru była ciut zbyt gruba na oryginalną. Poza tym ok. Na pewno lepiej niż pewien model który też oglądałem a który stoi w Małopolskim Targowisku i który stoi za 27500...Tam należy zadać sobie pytanie co nie było robione.
Awatar użytkownika
matekk
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 11 maja 2011, o 18:40
Model Lexusa: poszukiwania IS 200
Skąd:: Chrzanów
Kontakt:

Re: [Lexus IS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: matekk »

Może fachowcy się tutaj wypowiedzą na temat tego Lexusa z ogłoszenia http://otomoto.pl/show/?id=C19161073 Wiem, że cena dziwna ale na własnej skórze przekonałem się, że nie zawsze cena idzie w parze z wyglądem i stanem samochodu.
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [Lexus IS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: tomekb »

Myśle że wart zaintersowania
Zablokowany

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości