Lexus GS300 MK3 maglownica

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
Mateusz9020
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 23 paź 2019, o 11:44
Model Lexusa: brak
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Lexus GS300 MK3 maglownica

Post autor: Mateusz9020 »

Cześć,
Poszukuję do swojego Lexusa GS300 MK3 maglownicy.
Temat jest dosyć trudny bo oryginał kosztuje ogromne pieniądze, z używką nigdy nie wiadomo.
Natrafiłem w Internecie na zamiennik maglownicy o numerze MSG LE101 (https://masterservice.parts/LE101). Teoretycznie po numerach pasuje do ISa i GSa.
Czy ktoś ma, założył ją do swojego auta. Maglownica ta jest w cenie regeneracji.

Z góry dzięki za odpowiedź.
artur_lewy
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 29 cze 2014, o 06:28
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Raszowa
Kontakt:

Re: Lexus GS300 MK3 maglownica

Post autor: artur_lewy »

Jeśli chcesz to dam namiary na warsztat regenerujący, kilka przekładni od nas tam pojechało i żadnych problemów. Wysyłasz swoją lub jeśli mają taką zrobioną to wymiana przy kurierze.
Szybki1
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 9 maja 2016, o 23:11
Model Lexusa: IS 300h
Skąd:: Wroclaw
Kontakt:

Re: Lexus GS300 MK3 maglownica

Post autor: Szybki1 »

A jaki masz problem z maglownicą?
Ja u siebie miałem problem, który ASO zdiagnozowało jako maglownica do wymiany.... potem okazało się, że taśma czujnika kąta skrętu wyła pęknięta... koszt: 150 PLN z wymianą.
Mateusz9020
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 23 paź 2019, o 11:44
Model Lexusa: brak
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: Lexus GS300 MK3 maglownica

Post autor: Mateusz9020 »

artur_lewy pisze:Jeśli chcesz to dam namiary na warsztat regenerujący, kilka przekładni od nas tam pojechało i żadnych problemów. Wysyłasz swoją lub jeśli mają taką zrobioną to wymiana przy kurierze.
Jeśli można to bardzo prosiłbym o namiary. Mógłbyś też podać jakie były Twoje przybliżone koszty regeneracji?
Szybki1 pisze:A jaki masz problem z maglownicą?
Ja u siebie miałem problem, który ASO zdiagnozowało jako maglownica do wymiany.... potem okazało się, że taśma czujnika kąta skrętu wyła pęknięta... koszt: 150 PLN z wymianą.
Słychać stukanie oraz samochód bardzo niepewnie się prowadzi, ciężko utrzymać prostą linie jazdy. Całe zawieszenie sztywne, zero luzów, dwóch niezależnych mechaników stwierdziło luz na maglownicy.
Szybki1
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 9 maja 2016, o 23:11
Model Lexusa: IS 300h
Skąd:: Wroclaw
Kontakt:

Re: Lexus GS300 MK3 maglownica

Post autor: Szybki1 »

No to rzeczywiście nie ma co kombinować, u mnie koła traciły kontakt z kierownicą :) Też ciekawie.
Do mojej przekładni podchodzili tutaj:
Centrum Przekładni Kierowniczych
Polna 14J, 55-110 Prusice
Telefon: 794 263 584
wiem, że mają przekładnie do lexusuów. Dzwoń.
Kuba_Libre
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2023, o 09:36
Model Lexusa: GS430
Skąd:: 83-212
Kontakt:

Re: Lexus GS300 MK3 maglownica

Post autor: Kuba_Libre »

artur_lewy pisze: 12 sty 2021, o 21:04 Jeśli chcesz to dam namiary na warsztat regenerujący, kilka przekładni od nas tam pojechało i żadnych problemów. Wysyłasz swoją lub jeśli mają taką zrobioną to wymiana przy kurierze.

 
Witam, mógłbym prosić o namiar na ten warsztat?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości