Lexus NX 300H navigacja

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
ODPOWIEDZ
Imperator nx300h
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 27 lut 2021, o 13:01
Model Lexusa: lexus nx 300 h
Skąd:: Kraów
Kontakt:

Lexus NX 300H navigacja

Post autor: Imperator nx300h »

Witam ,od niedawna jestem użytkownikiem lexusa nx 300h F-SPORT z 2017 r po lifcie ,zakupiony w salonie lexusa ,auto jak nowe po pełnym serwisie itd ,ale na jazdach testowych niezwróciłem większej uwagi na działanie nawigacji!! i tu niemiłe zaskoczenie po kilku dniach chciałem jechać i obrać cel ( mówiąc do navigacji ) ,to albo niemoże zrozumieć co się mówi ,albo przeinacza nazwy tzn zamiast np znaleźć ul łąkową to znajduje głogową .Moje pytanie czy też tak macie czy to jakiś błąd w systemie i jak temu zaradzić?????
Awatar użytkownika
machony79
Lex Driver
Posty: 461
Rejestracja: 30 sie 2020, o 15:22
Model Lexusa: NX200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Lexus NX 300H navigacja

Post autor: machony79 »

Imperator nx300h
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 27 lut 2021, o 13:01
Model Lexusa: lexus nx 300 h
Skąd:: Kraów
Kontakt:

Re: Lexus NX 300H navigacja

Post autor: Imperator nx300h »

dzieki za linki akurat tych filmików niewidziałem ,mimo wszystko u mnie zadaje trochę mniej pytań ale znacznie gorzej rozpoznaje mowę chociaż staram się mówić w miarę powoli i wyraźnie ,jeszcze trochę potestuję, wynika z tego że to ja muszę nauczyć się jej języka i rozumowania .A czy lexus robi jakieś nowe aktualizacje tego typu oprogramowania?
Pijanek
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 8 lut 2021, o 20:41
Model Lexusa: NX300H
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus NX 300H navigacja

Post autor: Pijanek »

Nie wiem czy pomogę, bo posiadam NXa z nawigacją premium. Niemniej, w przypadku komendy głosowej nawigacji bardzo ważne jest podanie miasta. Jeśli mówię "Miejsce docelowe ulica XXX numer domu YY" to widać, że nawigacja szuka po całej Polsce i często się gubi, ale jeśli powiem "Miejsce docelowe Warszawa ulica XXX numer domu YYY" to działa to dużo lepiej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości