Czy mój lexsus posiada nawigacje

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
ODPOWIEDZ
phantum
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2021, o 15:41
Model Lexusa: Is200t
Skąd:: Żory
Kontakt:

Czy mój lexsus posiada nawigacje

Post autor: phantum »

Jak w tytule, czy mam navi? Lexsus is200t z 2015r,przeszukałem całe menu w samochodzie i żadnej ikonki z navi nie mam, czy też tekstu,czy ktoś mi podpowie czy to trzeba wgrać,czy w moim wozie wogule jest nawigacja?
Awatar użytkownika
machony79
Lex Driver
Posty: 464
Rejestracja: 30 sie 2020, o 15:22
Model Lexusa: NX200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Czy mój lexsus posiada nawigacje

Post autor: machony79 »

Skoro w menu głównym nie ma ikony Navi to znaczy,że jest to podstawowe radio bez nawigacji.
phantum
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2021, o 15:41
Model Lexusa: Is200t
Skąd:: Żory
Kontakt:

Re: Czy mój lexsus posiada nawigacje

Post autor: phantum »

Dziękuję za odpowiedź kolego, co więc zrobić by była? Kupić radio z nawi? Z telefonem poprzez Mirror link też nie umiem sobie poradzić.
Awatar użytkownika
machony79
Lex Driver
Posty: 464
Rejestracja: 30 sie 2020, o 15:22
Model Lexusa: NX200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Czy mój lexsus posiada nawigacje

Post autor: machony79 »

No niestety.W tym roku jeszcze nie było Android Auto.
Nie wiem czy jest sens szukać radia z nawigacją i płacić za aktualne mapy. To nie jest tanie a kto wie czy też ekranu nie trzeba wymieniać.
Może znajdziesz na Aliexpres przystawkę do obecnego radia ,która obsłuży androida .
phantum
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2021, o 15:41
Model Lexusa: Is200t
Skąd:: Żory
Kontakt:

Re: Czy mój lexsus posiada nawigacje

Post autor: phantum »

No fakt,drogo, nie jestem sknerusem ale wywalić ponad 1500zł tylko dla nawigacji to przesada, tym bardziej że kilka razy w roku jej użyję,poza tym jeszcze mapy,dziękuję za informację, dodam że doskonale leży przed ekranem mój telefon, więc to będzie moja nawigacja, a i mapy darmowe, tylko szkoda że w aucie za tyle pieniędzy nawet Mirror link nie działa, co do reszty jestem zadowolony
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości