Pierwsze auto.

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
ODPOWIEDZ
Kejlon
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2019, o 18:44
Model Lexusa: niemamjeszcze
Skąd:: niewazne
Kontakt:

Pierwsze auto.

Post autor: Kejlon »

Chciałbym kupić swój pierwszy samochód, ale nie mam zbytnio jak testować każdego po kolei więc potrzebuję ludzi którzy już trochę wiedzą i mogliby mi pomóc.

Sprawa wygląda tak chcę kupić o ile to możliwe samochód lexus [Jakoś tak wpadł mi w oko wydaje mi się że może to być dobre auto gdzieś czytałem, że warto kupic na pierwszy samochód] w cenie od 8 do 20 tysięcy. Najlepiej coś koło 10-15
Jeżeli się nie da to kit poszukam innego, ale jeżeli się da to opowiem wam co i jak,
Mam około 193 wzrostu.

Na początku byłem zachwycony lexusem is 200 Fajnie wygląda nie jest za długi więc nie będzie się ciężko jeździło. Ale potem obejrzałem jakąś recenzję na youtube gdzie gościu powiedział, że to auto nie ma zalet. W skrócie nie nadaje się dla wysokich caly plastikowy twardy ciężko się nim kieruje. Ja trochę zdziwiony bo na jakimś forum przeczytałem ze właśnie dobrze się nim jeździ. No wiec rezygnuje bo skoro będę walił łbem w sufit to nie chce się męczyć.

Pomyślałem, że może ktoś tutaj mi doradzi co kupić ogólnie chciałbym podobnej długości auto co Is 200 ale tak żebym się tam komfortowo mieścił. Widział wszystko co jest z tyłu i z przodu. no i w sumie to tyle.
Fifkers
Lex user
Posty: 112
Rejestracja: 17 lip 2017, o 19:39
Model Lexusa: IS250 mk2 --> GS450h mk4
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Pierwsze auto.

Post autor: Fifkers »

Ja radzę podjechać i obejrzeć jakiś sprzedawany egzemplarz. Sam stwierdzisz czy Ci wygodnie i czy odpowiada Ci ten samochód.Patrzenie tylko na opinię kogoś tam z internetu to nie jest najlepszy pomysł.
IS250 2009 ->GS450H 2013
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Pierwsze auto.

Post autor: Dawid0ss »

Kejlon pisze:Mam około 193 wzrostu.
Nie oszukujmy się, będzie Ci brakowało miejsca na boki, a za Tobą nikt tam już nie usiądzie. To jest auto dla takich kolesi jak ja (171 cm, za mną może usiąść Gortat) ;-)

W każdym razie jedź, obejrzyj, przymierz się. Moja rada jest taka, jeśli zajmiesz pozycję za kierą i Twój lewy łokieć będzie swobodnie spoczywał na podłokietniku, a nie na boczku obok szyby, będzie ok :laugh1:

Pzdr
Fifkers
Lex user
Posty: 112
Rejestracja: 17 lip 2017, o 19:39
Model Lexusa: IS250 mk2 --> GS450h mk4
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Pierwsze auto.

Post autor: Fifkers »

Ważne są proporcje ciała. Jeden ma długie nogi, drugi długi tułów, szyję. Jednemu może być wygodnie, innemu nie. Trzeba się przymierzyć i tyle. Nie ma co na ten temat dywagować w sieci.
IS250 2009 ->GS450H 2013
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Pierwsze auto.

Post autor: Dawid0ss »

Fifkers pisze:Ważne są proporcje ciała. Jeden ma długie nogi, drugi długi tułów, szyję. Jednemu może być wygodnie, innemu nie. Trzeba się przymierzyć i tyle. Nie ma co na ten temat dywagować w sieci.
Placków mu dajta ! Dobrze prawi ! :puchar:
Kejlon
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2019, o 18:44
Model Lexusa: niemamjeszcze
Skąd:: niewazne
Kontakt:

Re: Pierwsze auto.

Post autor: Kejlon »

Okey zrobię tak jak mówicie ale coś czuję, że będzie cięzko ;d Najwyżej poszukam innego. dzięki za rady
Rakhim
Lex user
Posty: 42
Rejestracja: 29 lip 2020, o 23:01
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Pierwsze auto.

Post autor: Rakhim »

Audi a4b5 95r. 1.6 benzyna, tragedia z perspektywy czasu. Taki słaby silnik do tak dużego auta, no ale cóż, kolega słabo doradził.
Awatar użytkownika
Krol
Lex user
Posty: 67
Rejestracja: 2 mar 2021, o 22:34
Model Lexusa: IS 300h
Skąd:: Warszawa/3citi
Kontakt:

Pierwsze auto.

Post autor: Krol »

Kto nie miał 126p, kto nie przejechał nim min. kilku tysiecy km ten niewiele wie o historii motoryzacji w PL. Mialem 2 takie auta, także pierwsze własne. Przejechałem po PL i Skandynawii wiele km. A zaczynałem jazdę Syreną 105! Jako dziecko, najpierw na kolanach Taty, potem samodzielnie.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
wojtekdebiel
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 15 wrz 2022, o 14:02
Model Lexusa: rx
Skąd:: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Pierwsze auto.

Post autor: wojtekdebiel »

Pojedź do salonu, pooglądaj, posiedź podotykaj, poczytaj specyfikacje i podejmij decyzje pod siebie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość