RX 350 górny panel nie działa

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Jarri
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 11 sty 2020, o 19:47
Model Lexusa: RX 350
Skąd:: Katowice
Kontakt:

RX 350 górny panel nie działa

Post autor: Jarri »

Witam
Jeszcze wczoraj o 20 wszystko śmigało, jak należy, dzisiaj od rana ekran czarny, klawisze od klimy, ogrzewania szyb itp nie działaja, jakby nie było prądu. radio gra normalnie, żadnych innych problemów, wygląda jakby któryś bezpiecznik strzelił, wie ktoś który to może być?
Jarri
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 11 sty 2020, o 19:47
Model Lexusa: RX 350
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: RX 350 górny panel nie działa

Post autor: Jarri »

Na tą chwilę sprawa wygląda tak, sprawdziłem chyba wszystkie bezpieczniki, żaden nie jest spalony, odłączyłem akumulator na jakieś 20minut, bez efektu, wymontowałem radio i navi, wszystkie wtyczki siedzą jak należy.
Ekran dalej czarny, klima nie działa, z górnego panelu działają tylko awaryjne, dolny panel (radio i zmieniarka) chodzą bez problemu. Jakieś pomysły, bo mi już brak? :mad:
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: RX 350 górny panel nie działa

Post autor: Nemo 77 »

Może podjedź z wymontowanym panelem do elektronika żeby sprawdził czy faktycznie dochodzi prąd do niego.Lub sprawdź sam tylko rozpiska kostki by się przydała.Jeśli dochodzi to może panel szlag trafił.
Jarri
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 11 sty 2020, o 19:47
Model Lexusa: RX 350
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: RX 350 górny panel nie działa

Post autor: Jarri »

Wymontowałem panel z navi, w kostkach prąd jest, więc wygląda na to, że jednak panel padł, a raczej zrobiły się zimne luty. Wnerwia mnie tylko, że tak z dnia na dzień, bez ostrzeżenia. Ktoś ma może jakieś namiary na dobrego magika-elektrpnika na śląsku?
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: RX 350 górny panel nie działa

Post autor: Nemo 77 »

Może uda Ci się go zreanimować. Czasem wygląda groźnie,a tak jak piszesz mogły się zrobić zimne luty i wystarczy z tym powalczyć.Tak czy siak szukaj elektronika i niech spróbuje ogarnąć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości