LS430 Schowek po stronie pasażera

Problemy dotyczące modelu LS
ODPOWIEDZ
Afrost
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 30 mar 2015, o 23:01
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Białystok
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

LS430 Schowek po stronie pasażera

Post autor: Afrost »

Dzień dobry, wczoraj oglądałem na youtube test ls400 i tak coś mnie tknęło by otworzyć mój schowek czy ma tzw. amortyzację przy otwieraniu, stąd też pytanie bo mam wrażenie, że w moim schowku tym górnym wąskim pod poduszką drzwiczki opadają luźno i mam tylko jedną dźwigienkę trzymającą schowek po lewej stronie a po prawej od strony drzwi są wycięte rowki i jakby brakowało jednego ramienia może właśnie tego z amortyzacją by te drzwiczki nie spadały luźno. Zrobię później zdjęcie. Ale może ktoś z Was kojarzy jak u niego otwiera się ta górna część schowka i czy ma po bokach dwa "ramiona" czy tylko jedno po jednej stronie. Szukałem na allegro schowków ale nie ma do kupienia więc nie mam jak zobaczyć jak ma być prawidłowo. https://photos.app.goo.gl/z8KVre62JUDhUa4P9
karole 10
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 18 maja 2018, o 10:46
Model Lexusa: Ls 430
Skąd:: RZESZÓW
Kontakt:

Re: LS430 Schowek po stronie pasażera

Post autor: karole 10 »

Witam w moim ls 430 sa dwa takie mocowania po jednej i drugiej stronie.Wychodzi na to ze u Ciebie jednej brakuje bo schowek otwiera sie powoli,nie opada.
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości