Ubezpieczalnie AC/OC

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Ubezpieczalnie AC/OC

Post autor: klexus »

Gdzie i tanio mozna dostac pakiet ubezpieczenia na samochód który skończył 12 lat.
Większosc ubezpieczalni ubezpiecza AC do 8-10 lat, niestety próbowałem i przedstawiałem argumenty róznego typu, i nie dało rady:(
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Ubezpieczalnie AC/OC

Post autor: tomekb »

warta
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Ubezpieczalnie AC/OC

Post autor: dS »

Ja jak ubezpieczałem swoje 11 letnie to każdy ubezpieczyciel chciał mi sprzedać zestaw OC/AC. Nikt nie robił z powodu wieku auta problemów. Poprzednie jak i obecne auto ubezpieczone mam w Link4.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Ubezpieczalnie AC/OC

Post autor: tomekb »

sproboj w mbanku tam wszystko ubezpieczysz i w warcie tez przynajmniej moj 10 latek jest tam ubezpieczony a i golfa 15letniego o maly wlos nie ubezpieczylem ale kolega wybil m to z glowy
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: Ubezpieczalnie AC/OC

Post autor: hydrant23 »

teoretycznie wiekszosc ubezpieczycieli nie ubezpiecza na nowo aut starszych niz 10 lat ,12,a wyjatki 15 , niektore stosuja wyjatki na auta starsze , oczywiscie jesli ktos juz mial AC to bez problemu przedluzaja nawet auta sporo starsze ...chyba unica(srednio polecane), pzu ,generali zgadzaja sie na auta do 15 lat, ale auto musi byc w stanie idealnym , mozesz udowodnic jesli mozesz ze nie miales szkod (odpis jakis z przebiegu ubezp oc) , idz do agenta ubezpieczeniowego i zapytaj czy ubezpieczy i ze auto masz super stan ,jakie to auto , zazwyczaj taki agent musi dac zapytanie do przelozonego (czy tez do opiekuna - jesli jest to multiagencja) i zazwyczaj po ogledzinach zgadzaja sie ubezpieczyc npowodzenia
ps. info zaciagniete od pracownika ubezpieczalni
jarszu
Lex user
Posty: 59
Rejestracja: 4 gru 2010, o 14:50
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Ubezpieczalnie AC/OC

Post autor: jarszu »

Jeżeli już ubezpieczać starsze, to umiejętnie. W WARCIE miałem auto 13 letnie, nie doradzono mi aby wybrać wersję która uwzglednia maksymalny spadek wartości części uzytych do naprawy. Skutek - samochód wyceniono na 8400 zł, naprawa - miska olejowa 1800, zderzak 2700, halogeny pmgilene 2x650 zł lakierowanie coś tam jeszcze. Wartość naprawy przekracza 70% wartości pojazdu i jest KASACJA. Wartość złomu - 6400zł - wypłacono mi 2000zł. Co - oddacie zadbane auto ? mimo tego że tyle lat - w moim przypadku był to doskonale utrzymany kabriolet ?? Cena polisy przez 5 lat jak płaciłem 700zł to 3500, czyli 1500 do tyłu + koszt naprawy. KALKULUJCIE i mądrze zawierajcie umowy. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Ubezpieczalnie AC/OC

Post autor: Ralfx »

Link 4 dało mi AC na mojego 16 letniego Lexusa ale szczerze powiedziawszy chyba wycofam to ubezpieczenie, bo już 3 rok mam i nigdy nie korzystałem a opinie o AC w link4 sa kiepskie.
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości