PROBLEM RADAR TEMPOMATU IS250

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
FeniX
Lex user
Posty: 142
Rejestracja: 20 kwie 2011, o 21:49
Model Lexusa: BMW X5 w planie is 250/350
Skąd:: Krakow
Kontakt:

PROBLEM RADAR TEMPOMATU IS250

Post autor: FeniX »

Panowie mam bardzo duży problem z Radarem od tempomatu. MIanowicie nie przeszkadza on w jeździe poza ciaglym "zglaszaniem" awarii i kontrolką z wykrzyknikiem.jest to błąd o nawzie PCS (PreCrash System) lub jak kto woli radar tempomatu Oczywiście byłem w ASO i to czego się dowiedzialem zjezylo mi wlosy na glowie.. a konkretnie.. zczytali blad numer B2056 i zalecili kalibracje urzadzenia za jedyne uwaga 1.000zł !! POmyslalem to niźle a jak okaże się to nic nie da i będzie trzeba wymienić to ciekawe ile kosztuje nowy taki czujniczek.. i to co usłyszałem podcielo mi nogi... Uwaga!! :cenzura: :cenzura: 17.000PLN!! tak to nie żart glupi radar za 17.000 umieszczony tuz za znaczkiem "Lexus" w grillu + 1.000PLN kalibracja nowego radaru... Co do samej kalibracji to ponoc zajmuje okolo 4h wiec sobie mysle... 250PLN Lexus liczy za roboczogodzine? moje pytanie do ludzi dobrej woli jest takie czy ma ktos moze jakies znajomosci lub kontakt do kogos kto moze mi to "skalibrowac" za normalne pieniądze?? PO chwili uspokojenia dochodze do wniosku ze trzeba walic ten przód na auto casco... 17tys sam radar tempomatu? swoja droga w LEXUS USA jego koszt 1200USD! to ja się pytam skad kurna u nas taka cena!!!!?????????


Ludziska pomóżcie :shout: :bye: :bye: :bye:


Screen

Obrazek
barteg10gg
Lex user
Posty: 121
Rejestracja: 5 paź 2010, o 16:36
Model Lexusa: LS 460
Skąd:: Krapkowice
Kontakt:

Re: PROBLEM RADAR TEMPOMATU IS250

Post autor: barteg10gg »

spytaj w amoserwis katowice,może mają jakieś doświadczenia..poza tym przejrzyj forum Lexa USA(clublexus.com)Ostatecznie kupiłbym używany czujnik
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: PROBLEM RADAR TEMPOMATU IS250

Post autor: Travis »

:szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok:
Chyba ich pojeb$%!o! poszukaj może tego radaru na brytyjskim ebay'u i może coś tanio znajdziesz. A z kalibracją to mogą być problemy bo pewnie nie wiele warsztatów zajmuje się takimi naprawami... ASO to zdziercy, za rozrząd powiedzieli mi 1800zł i to za same części a sam załatwiłem sobie za niecałe 600zł. :mad:
Awatar użytkownika
FeniX
Lex user
Posty: 142
Rejestracja: 20 kwie 2011, o 21:49
Model Lexusa: BMW X5 w planie is 250/350
Skąd:: Krakow
Kontakt:

Re: PROBLEM RADAR TEMPOMATU IS250

Post autor: FeniX »

Tu nnie chodzi o radar tylko o jego kalibrację. Nawet jakbym kupil nowiutki radar w ASO za 17 tysi to i tak musialbym go skalibrowac... i to jest chore. radar raczej sie nie zepsul sam od siebie? powiedzieli ze to od "naglego hamowania" tzw awaryjnego mogl sie rokalibrowac... to co Ku%^a mam nie hamowac nagle jak jakis debil w tirze wyprzedza kolego bo fachu na autobahnie? caly czas sie mam martwic ze sie to dziadostwo rozkalibruje :( ? jest na naszym alledrogo taki radarek uzywany za jedyne.... 7.000 PLN ;) :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura:
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: PROBLEM RADAR TEMPOMATU IS250

Post autor: tomekb »

barteg10gg pisze:spytaj w amoserwis katowice,może mają jakieś doświadczenia..poza tym przejrzyj forum Lexa USA(clublexus.com)Ostatecznie kupiłbym używany czujnik
Zadzon do Amo serwisu napewno bedzie taniej
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: PROBLEM RADAR TEMPOMATU IS250

Post autor: carinus »

Na starym forum toyoty jest dobry fachowiec z servisu Bigelektron,zrobi cuda,ale musisz z nim juz sam pogadać.Nr poszedł na PW.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości