Kupię LS430 bez pneumatyki - najlepiej polift

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
john coltrane
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 7 kwie 2019, o 03:30
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Kupię LS430 bez pneumatyki - najlepiej polift

Post autor: john coltrane »

Cześć!

Jak w temacie - ma ktoś z Was na sprzedaż LS430 polift, bez pneumatyki?
romanv8
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2022, o 15:47
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Dortmund
Kontakt:

Re: Kupię LS430 bez pneumatyki - najlepiej polift

Post autor: romanv8 »

Bedzie trudno jak szukalem w 2018 r LS dla siebie a mieszkam i pracuje w de. patrzylem na kraje oscienne Belgia Niderlandy Luxemburg itd i nigdy nie trafilem LS bez pneumatyki a przegladnalem ich wiele bo szukalem prawie pol roku dobrej sztuki i trafilem w Niderlandach 170 km od Dortmundu 2006 r nie President bo nie potrzeba mi masazu i lodowki z tylu bo nigdy tam siedziec nie bede Lexus okazal sie godny zakupu i jest juz moj od 2018 r wrzesien wczesniej mialem GS 300 przez 3 lata ale przyszla ochota na cos lepszego choc nie moge powiedziec zlego slowa o GS silnik jazda ikoszty super zadnych problemow przez ponad 3 lata. Wiem ze bylly wersje bez pneumatyki ale czy po lifcie to nie wiem mozliwe ze tak skoro szukasz ale nie ma sie czego bac pneumatyki w LS dziala dlugo nie to co w Mercedesach Audi czy BMW a koszty porownywalne zreszta miechy mozna zregenerowac a czujniki poziomowania mozna kupic uzywane jak ja zrobilem tylny lewy za 200 zl i dziala bez problemu do dzisiaj miechy po regeneracji jak slyszalem w serwisie Lexusa wytrzymuja tez dlugo orinaly nawet do 500 czy 600 tys.km ja mam inny problem za jakis czas bede musial wymienic tuleje dolna wachacza przod prawy w serwisie Lexsusa w Lesznie bo tam serwisuje bo z Glogowa w pl mam najblizej 40 km. to wymiana jednej tulei z robocina ponad 2 tys.zl nie wiem czy trzeba parami jesli tak to razy 2 koszty i nie wiem czy jest jakas inna alternatywa zamiennik dobrej jakosci moze poulitranowe nie wiem choc nie zaluje kasy na LS ale to lekka przesada za jedna tuleje tyle placic. Jestem nowy na forum i troche siebie opisalem na nowo przyjetych kilka dni temu romanv8 jestem fanem Lexusa i fajnie byloby miec fajnych i znajacych sie w temacie ludzi choc czesto widze ze jest duzo takich co nigdy nie siedzieli nawet w lexusie a maja duzo do powiedzenia a najgorsi to juz wielbiciele niemieckich szrotow co nie maja pojecia o motoryzacji dla nich Passat BMW i Mercedesy to najlepsze auta a ja przez tyle lat najezdilem sie w de prawie wszystkimi niem i to od Passata b5 do Porsche T Cayen i innymi jak Mercedesami CLS ,G ,S i innymi Bentleyem Banteyaga Ferrari i moglbym wymieniac bez konca ale dla siebie wybralem LS430 bo swoje auto musze sam utrzymac a nie jak tamte sluzbowe. troche odbieglem od tematu ale o Lexusach i nawet innych autach moglbym godzinami. mam nadzieje ze trafie na forum fjnych ludzi zakochanych w Lexusie i bedzie mozna wymieniac sie dobra wiedza. Pozdrawiam romanv8
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Kupię LS430 bez pneumatyki - najlepiej polift

Post autor: q3_ »

Hej
O ile dobrze kojarzę to w ASO nie wymieniają samej tulei bo jej się nie wymienia tylko cały wahacz i dlatego to są takie koszty. Ja zregenerowałem te tuleję u takiego magika pod Warszawą (chyba w Ząbkach). Gościu ma jakąś prasę, która wyciska starą tuleję i wstawia nową w to miejsce. Cała operacja kosztuje grosze w porównaniu do wymiany w ASO. O ile pamiętam płaciłem 150zł a przejechałem już na tym ze 40 tys km albo i więcej i jest w porządku.

Wysłane z mojego F1 przy użyciu Tapatalka
john coltrane
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 7 kwie 2019, o 03:30
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Kupię LS430 bez pneumatyki - najlepiej polift

Post autor: john coltrane »

romanv8 pisze:Bedzie trudno jak szukalem w 2018 r LS dla siebie a mieszkam i pracuje w de. patrzylem na kraje oscienne Belgia Niderlandy Luxemburg itd i nigdy nie trafilem LS bez pneumatyki a przegladnalem ich wiele bo szukalem prawie pol roku dobrej sztuki
A widzisz! Ja obserwuję ogłoszenia od roku i widziałem dwie sztuki - obydwie sprowadzone z USA - ale nie miały pneumatyki. I obydwie były poliftowe.

Ja rozumiem, że ,,pneumatyka w LSie jest pancerna, chyba że padną ci czujniki poziomowania" - ale właśnie nie chciałbym, żeby te czujniki mi padły podczas wyjazdu za granicę, czy wycieczki w góry z rodziną. Jechałem jedną sztuką bez pneumatyki i komfort był na zadowalającym poziomie. A o ile potencjalnych wydatków mniej, to nie muszę mówić.

Wersje bez pneumatyki na USA niby są biedniejsze, ale - mam tu tak samo jak Ty - co mnie obchodzi, czy z tyłu jest lodówka, panel sterowania, czy ekspres do kawy? ;)

Interesuje mnie wyciszenie, V8 i automat. Reszta to miłe dodatki.

Także jeśli ktoś ma wersję z USA to zapraszam do kontaktu. Może być bita - byle nie za bardzo i byle była dobrze i rzetelnie naprawiona.
Piotr-PK
Lex user
Posty: 50
Rejestracja: 5 lip 2019, o 22:08
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Kalisz
Kontakt:

Re: Kupię LS430 bez pneumatyki - najlepiej polift

Post autor: Piotr-PK »

Wersje z USA przed i po lifcie zdarzają się bez pneumatyki np. ten egzemplarz co Petrolhead na yt testuje. Natomiast wersji EU bez pneumatyki jeszcze nie widziałem (co nie znaczy że ich nie było).
karole 10
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 18 maja 2018, o 10:46
Model Lexusa: Ls 430
Skąd:: RZESZÓW
Kontakt:

Re: Kupię LS430 bez pneumatyki - najlepiej polift

Post autor: karole 10 »

Kup z pneumatyka jest ona naprawde trwala a jesli nawet ulegnie awari bez problemu mozna wymienic amortyzatory na zwykle.Ja tak zrobilem i jezdze juz ponad rok. Amortyzator w aso byl tanszy jak zamiennik z usa
john coltrane
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 7 kwie 2019, o 03:30
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Kupię LS430 bez pneumatyki - najlepiej polift

Post autor: john coltrane »

karole 10 pisze:Kup z pneumatyka jest ona naprawde trwala a jesli nawet ulegnie awari bez problemu mozna wymienic amortyzatory na zwykle.Ja tak zrobilem i jezdze juz ponad rok. Amortyzator w aso byl tanszy jak zamiennik z usa
Dobrze Cię zrozumiałem, że miałeś pneumatykę i, gdy się zepsuła, wymieniłeś wszystkie amortyzatory na konwencjonalne gzowo-olejowe z ASO?

Mógłbyś coś więcej na ten temat napisać?
karole 10
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 18 maja 2018, o 10:46
Model Lexusa: Ls 430
Skąd:: RZESZÓW
Kontakt:

Re: Kupię LS430 bez pneumatyki - najlepiej polift

Post autor: karole 10 »

Kupiłem auto już z uszkodzonym jednym amortyzatorem i postanowiłem go nie naprawiać tylko wymienić całe zawieszenie na zwykle.kupilem okazyjnie całe amortyzatory używane które miały dobre sprężyny i mocowania górne. W aso po okolo560 zł kupiłem nowe amortyzatory na które założyłem sprężyny i mocowania że starych amortyzatorów, wyszło mnie to za całość około 2700 zł. Sam je wymieniłem więc nie płaciłem za robociznę. Stara pneumatykę sprzedałem, więc część kosztów się zwróciło, mysle że wliczając cenę sprzedaży pneumatyki wyszło mnie to około 1500 zł.
john coltrane
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 7 kwie 2019, o 03:30
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Kupię LS430 bez pneumatyki - najlepiej polift

Post autor: john coltrane »

karole 10 pisze:Kupiłem auto już z uszkodzonym jednym amortyzatorem i postanowiłem go nie naprawiać tylko wymienić całe zawieszenie na zwykle.kupilem okazyjnie całe amortyzatory używane które miały dobre sprężyny i mocowania górne. W aso po okolo560 zł kupiłem nowe amortyzatory na które założyłem sprężyny i mocowania że starych amortyzatorów, wyszło mnie to za całość około 2700 zł. Sam je wymieniłem więc nie płaciłem za robociznę. Stara pneumatykę sprzedałem, więc część kosztów się zwróciło, mysle że wliczając cenę sprzedaży pneumatyki wyszło mnie to około 1500 zł.
Wow! A jak poradziłeś sobie z błędami na tablicy rozdzielczej i kompresorem?
karole 10
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 18 maja 2018, o 10:46
Model Lexusa: Ls 430
Skąd:: RZESZÓW
Kontakt:

Re: Kupię LS430 bez pneumatyki - najlepiej polift

Post autor: karole 10 »

Nie ma żadnych błędów trzeba wyjąc 2 bezpieczniki jeden jest od kompresora.wszystko działa jak dawniej.Na yt jest film z takiej operacji https://m.youtube.com/watch?v=TZILfT7SKCY
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości