Stare zapytania o ogłoszenia dotyczące Lexus GS

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: hydrant23 »

300 gs - to mod pierwsza klasa nie ma co tuning mega wypas , ale ogolnie auto wglada niezle , moze zastanawiac czemu poprzestawiane sa te emblematy - moze mial skasowany tyl..
koza
Lex user
Posty: 94
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 19:23
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: koza »

Zapewne miał tył rozbity, tylko pytanie jak mocno...

Jeżeli nie znajdzie się chętna osoba która mogłaby obejrzeć tego GS'a to pojadę w przyszłym tygodniu go obejrzeć od razu obczaję kilka innych :LEXUS:
darnok_tar
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 18 cze 2011, o 14:27
Model Lexusa: jeszcze żadnen, jest Volvo, Dacia, Isuzu
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: darnok_tar »

Witam Wszytskich

Powiedzcie mi, czy ktoś z Was już oglądał tego GS 300 z nawigacją, z Łodzi i mogłby się podzielic wrażeniami ????

http://allegro.pl/show_item.php?item=1670688926

Sam jestem nim zainteresowany, jednak oprócz wspomnianego przestawionego oznaczenia modelu 300 GS zastanawia mnie dlaczego skrzynia jest w pozycji do jazdy na wprost, przy zgaszonym silniku ???
Jakby ktoś mi jeszcze powiedział czy skrzynie w tych lexach były 4ro czy 5cio biegowe, byłbym wdzięczny.

Z gory dzięki.
Pozdrawiam
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: hydrant23 »

ktos ma pojecie o eksploatacji automatow dlatego zapewne na drive zgasil auto... skrzynia jest 5-biegowa od 97.08 w modelach okolarach
darnok_tar
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 18 cze 2011, o 14:27
Model Lexusa: jeszcze żadnen, jest Volvo, Dacia, Isuzu
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: darnok_tar »

ktos ma pojecie o eksploatacji automatow dlatego zapewne na drive zgasil auto... skrzynia jest 5-biegowa od 97.08 w modelach okolarach
Ciekawe jak często właściciel praktykuje takie manewry i czy faktycznie wpływa to negatywnie na skrzynię.
Czyli wychodzi że ten egzemplarz ma 5 biegów, normalnym jest oznaczenie 4D do jazdy na wprost, czy to jakiś ulep może się okazać.
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: janasek »

W latach 1997-2000 były oferowane skrzynie zarówno 4A i 5A, po 2000 roku wyłącznie 5A. Czarny GS ma jeszcze starą skrzynię 4A czyli ten egzemplarz ma 4 biegi do przodu + wsteczny.

Pozdro
Luxusem jadę... :)
darnok_tar
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 18 cze 2011, o 14:27
Model Lexusa: jeszcze żadnen, jest Volvo, Dacia, Isuzu
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: darnok_tar »

Czarny GS ma jeszcze starą skrzynię 4A czyli ten egzemplarz ma 4 biegi do przodu + wsteczny.
Dzięki :pijak:
Może komuś jeszcze coś się rzuciło w oczy, co jest nie "halo" w tym egzemplarzu. Narazie mimo wszystko uważam, że jest wart uwagi, jak tylko sprzedam terenówkę i czarny jeszcze będzie do sprzedania, to prawdopodobnie zasilę Wasze szeregi.

Pzdr
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: hydrant23 »

nie spotkalem nigdy gs mkII ze skrzynia 4biegowa , oznacznie na skrzyni 1,2,3,4,D oznacza piec przelozen do przodu...jesli zechcesz mozesz zredukowac do 4 to przesowasz drazek w lewo
viewtopic.php?f=21&t=80 - tu jest opis gs mkII nie ma wzmianki o skrzyni 4ro biegowej (oczywiscie do przodu :)) , cos tam na stany bylo 3biegowe , ale nie wiem czy nie tylko gs400

a ten gs na pewno ma 5biegow ... acha ,ale zwroccie uwage na drazek skrzyni, jakis chyba mocno powycierany (czy sie myle)??? jesli mam racje to ten samochod ma z 600000
Ostatnio zmieniony 28 cze 2011, o 22:59 przez hydrant23, łącznie zmieniany 2 razy.
boleknh
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2011, o 19:25
Model Lexusa: gs300
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: boleknh »

Witam.Ja też szukam GS300.Wstępnie byłem zainteresowany tym egzemplarzem http://otomoto.pl/lexus-gs300-platinium ... 17157.html .Wszystko fajnie ale wyszedł gruby dzwon po sprawdzeniu http://www.bezwypadkowy.net/forum/100-o ... 9588#13634 .Dzisiaj też oglądałem tego osobiście i nawet jeździłem http://otomoto.pl/lexus-gs300-3-0-vvti- ... 59192.html Łożyska wyją tak ze nie da się wytrzymać zdaniem sprzedającego 200zł sztuka :) :lol: Pozatym ok ,silnik troszke sie poci przy pokrywie zaworów,pozatym wszystko sprawne ,czysty i zadbany , przebieg chyba autentyczny bo jest naklejka na silniku ze w 2007 r. robiony był rozrząd przy 150 tyś.km.Aaaa rocznik 1997 ,a 1 rej.1998.Ogólnie się zastanawiam :) A co powiecie na ten egzemplarz?
http://otomoto.pl/lexus-gs300-C19464932.html Czy 290 tyś.km to sporo? nie miałem nigdy auta z takim przebiegiem :szok: ?
rejser
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 28 cze 2011, o 21:43
Model Lexusa: GS
Skąd:: Śląsk
Kontakt:

Re: [Lexus GS] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: rejser »

No i jak ten GS z Łodzi? Byłeś go Koza oglądać? Sprzedaje się i sprzedaje, a z opisu wynika że miód orzeszki :dirol:
Zablokowany

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości