[is200] wybor odtwarzacza

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

[is200] wybor odtwarzacza

Post autor: Travis »

Niestety radia nie udało się naprawić :/ zmieniarka jest tak rozje... zepsuta że nic z tego nie będzie. Doszedłem do takiego wniosku że muszę kupić radio 2din. Co polecacie? Najlepiej jakby nie miało przycisków, na całości ekran dotykowy, z nawigacją i innymi bajerami - byle żeby dobrze grało. Bardzo też bym chciał żeby panel nie wystawał z konsoli tylko był na równi z całą zabudową, widziałem coś takiego u Thorgal1 w gs300. Cena do 2700zł. Do tego też będę potrzebował wzmacniacz tylko nie wiem na jaką moc. Głośniki mam 4 + 2 gwizdki.
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: [is200] naprawa fabrycznego radyjka

Post autor: carinus »

Moze sa już oklepane ale jednak dają rade zadziwic dobrym dzwiękiem poczciwe AVIC-i.Ja nie mam rozbudowanego audio z dodatkowym wzmacniaczem,subem,itp.Wstawiłem model 710BT i jestem zadowolony z jakości dzwięku i nawet nie czuje potrzeby dokładania suba bo basu mam az za dużo.Do tego skończyłem z używaniem wszelakich płyt i wszystko idzie z kart pamięci i pendrive-a.
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: [is200] naprawa fabrycznego radyjka

Post autor: Travis »

carinus pisze:Moze sa już oklepane ale jednak dają rade zadziwic dobrym dzwiękiem poczciwe AVIC-i.Ja nie mam rozbudowanego audio z dodatkowym wzmacniaczem,subem,itp.Wstawiłem model 710BT i jestem zadowolony z jakości dzwięku i nawet nie czuje potrzeby dokładania suba bo basu mam az za dużo.Do tego skończyłem z używaniem wszelakich płyt i wszystko idzie z kart pamięci i pendrive-a.
suba nie chce ładować bo bardziej zależy mi na jakości dźwięku niż na bassie. Nie wiesz może jaką moc ma oryginalne radio w is200? Wiesz co mi bardziej zależy żeby nie było fizycznych przycisków w radiu i żeby jego panel nie odstawał od konsoli centralnej. Chce żeby było w miarę wkomponowane jak oryginalne.
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: [is200] naprawa fabrycznego radyjka

Post autor: dS »

fizyczne przyciski są chyba w każdym radiu, ale w niektórych radiach są one bardzo minimalistyczne, w postaci wąskiego paska pod ekranem
nawigacje w radiu bym sobie odpuścił , lepiej zainwestować w jakąś zewnętrzną 7" z automapą i wsadzić ją w miejsce ori
+ radyjko np PIONEER AVH-P4200DVD

Travis a nie masz ori wzmaka? przecież bez problemu można się pod niego podłączyć, ja tymczasowo wsadziłem sobie Alpinke 1DIN , wpiąłem się w ori kostkę i gra muzyka.

ewentualnie jeśli odpowiadała ci jakość dźwięku ori radyjka to może po prostu dokupić zmieniarkę USB, + taki że będziesz miał USB a wydasz 10x mniej
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: [is200] naprawa fabrycznego radyjka

Post autor: Travis »

dS tylko ja mam radio pierwszego typu czyli z wbudowanym wzmacniaczem :/ owszem zmieniarka na usb i karty jest spoko ale jednak ja mam dużo oryginalnych kompaktów z których jakość jest jednak dużo lepsza niż z mp3 to co prawda taka duperela i można stwierdzić że za dużo wymagam :pala: co mnie będzie wkurzało jak zamontuje stare radio... a no przede wszystkim że ta zrypana zmieniarka włącza się od czasu do czasu i robi dużo hałasu próbując przerzucić te płyty które tam utknęły. Druga sprawa to co wspominał w innym wątku Chuck że przy tej zmieniarce usb nie wyświetla tytułów. Też pytanie czy to podłącze u mnie bo ja mam tylko wejście na dwie kostki z tyłu. Co do nawigacji, myślałem że w miejsce standardowej navi władować jakiś tani wyświetlacz i podpiąć do niego kamerkę cofania :) i tak jak wcześniej pytałem jaką ma orygi wzmacniacz w radiu lexusa? :D
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [is200] naprawa fabrycznego radyjka

Post autor: tomekb »

Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: [is200] naprawa fabrycznego radyjka

Post autor: Travis »

jedynie ten PIONEER AVIC-F20BT najbardziej mi pasuje :) tylko ceny za nówkę są porażające :O fajnie że można do niego podpiąć drugi ekran, mógłbym np wmontować wyświetlacz w starą nawigację i lecieć na dwa baty :D tylko ciekaw jestem czy można np rozdzielić wyświetlanie. Na jednym np nawigacja a na drugim menu muzyki
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [is200] naprawa fabrycznego radyjka

Post autor: tomekb »

raczej tak da sie to rozdzielic
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: [is200] naprawa fabrycznego radyjka

Post autor: Travis »

no to bomba... teraz pozostaje tylko załatwić kasę :) i znaleźć takiego co mi to podłączy bo już ktoś mi niestety w kablach grzebał i jest mały bajzel :/
powiedzcie mi "gwizdki" mają osobne kable?
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: [is200] wybor odtwarzacza

Post autor: Rici »

do drzwi idzie jeden + i - w drzwiach sygnał jest rozdzielony na 4 przewody czyli 2x woofer i 2x gwizdek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości