OdbiorNX450+

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
Edwardo
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 3 maja 2022, o 16:43
Model Lexusa: NX450+
Skąd:: krk
Kontakt:

OdbiorNX450+

Post autor: Edwardo »

Witam!!!
Czy ktoś odbiera teraz NX450? :doh:
mkb
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 10 mar 2022, o 01:19
Model Lexusa: NX 450h
Skąd:: Toruń
Kontakt:

Re: OdbiorNX450+

Post autor: mkb »

Odbierałbym, gdyby dochowany został termin z umowy! Zamówiłem w listopadzie z terminem odbioru na lipiec br. . W kwietniu informacja od sprzedawcy, że termin przesunięty na wrzesień. Miesiąc temu zaczęły pojawiać się na forum sygnały od zamawiających w listopadzie i grudniu, że dostali informację o kolejnym przesunięciu terminu na luty, a nawet marzec, więc zapytałem sprzedawcę, czy w moim przypadku też. Dostałem dziwną odpowiedź, że u mnie nic się nie zmieniło, odbiór w październiku. . Dwa dni temu potwierdzenie od sprzedawcy, że nic się nie zmieniło., czyli chyba jednak w październiku. Gdyby tak jeszcze ktoś mógł mi potwierdzić, że ten październik jest realny i wytłumaczyć dlaczego inni zamawiający w tym samym czasie co ja, mają termin przesunięty na luty i marzec?
Edwardo
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 3 maja 2022, o 16:43
Model Lexusa: NX450+
Skąd:: krk
Kontakt:

Re: OdbiorNX450+

Post autor: Edwardo »

część!!! Wczoraj dostałem wiadomość :trwa obsługa twojego Zamówienia samochód zamówiony 25.11 :doh:
Apted
Lex user
Posty: 126
Rejestracja: 20 lis 2021, o 20:43
Model Lexusa: NX 450h+
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: OdbiorNX450+

Post autor: Apted »

Zamówiony 25.09 odbiór maj...
Miesiąc temu status: samochód po za polską ???
Wg mnie nie ma co winić Lexus'a, przecież oni chcieli by wyprodukować i sprzedawać jak najwięcej. W końcu na tym zarabiają ale mają problemy jak inni producenci.
gpson
Lex user
Posty: 64
Rejestracja: 16 sty 2022, o 18:07
Model Lexusa: NX 450h+
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: OdbiorNX450+

Post autor: gpson »

Edwardo pisze:część!!! Wczoraj dostałem wiadomość :trwa obsługa twojego Zamówienia samochód zamówiony 25.11 :doh:
O prosze… calkiem optymistycznie w takim razie… ja zamawialem w ostatnich dniach grudnia… wiec gdyby dalej szło takim tempem to za miesiac powinni rozpoczac skladanie mojego, czyli teoretycznie jest szansa na odbior do konca roku… czyżby zatem 450’tki byly szybciej produkowane niz 350h…??
mkb
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 10 mar 2022, o 01:19
Model Lexusa: NX 450h
Skąd:: Toruń
Kontakt:

Re: OdbiorNX450+

Post autor: mkb »

No właśnie! Gdyby tak udało się wyciagnąc jakieś wnioski z kolejności dostaw, a to że 450h ma mniejsze opóźnienia niż 350h, albo, że jakis kolor nadwozia czy też rodzaj wyposażenia ma znaczenie. Z wpisów na Forum nie dopatrzyłem się żadnych prawidłowości. Wygląda to na loterię.
Apted
Lex user
Posty: 126
Rejestracja: 20 lis 2021, o 20:43
Model Lexusa: NX 450h+
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: OdbiorNX450+

Post autor: Apted »

mkb pisze:No właśnie! Gdyby tak udało się wyciagnąc jakieś wnioski z kolejności dostaw, a to że 450h ma mniejsze opóźnienia niż 350h, albo, że jakis kolor nadwozia czy też rodzaj wyposażenia ma znaczenie. Z wpisów na Forum nie dopatrzyłem się żadnych prawidłowości. Wygląda to na loterię.
Wnioski są takie że skończyło się "płacę i żądam"...
arturk884
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 13 wrz 2022, o 15:29
Model Lexusa: Nx 450h+
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: OdbiorNX450+

Post autor: arturk884 »

Witam ,czy u kogoś ruszyło się coś w temacie? Zamówiony koniec grudnia f sport +Fuji handlowiec narazie potwierdził że narazie planowo koniec stycznia podobno dopiero po 25 listopada będzie coś wiadomo więcej
Tomek_Lexus
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 31 sie 2022, o 09:18
Model Lexusa: NX450h+
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: OdbiorNX450+

Post autor: Tomek_Lexus »

Witajcie,
może komuś się przydada informacja.. od pojawienia się auta w Mszczonowie do wydania minął dokładnie miesiąc. Wczoraj w końcu odebrałem auto.
Zamówione koniec października 2021.
zeb
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 1 cze 2019, o 14:41
Model Lexusa: RX450H
Skąd:: Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: OdbiorNX450+

Post autor: zeb »

Tomek_Lexus pisze:Witajcie,
może komuś się przydada informacja.. od pojawienia się auta w Mszczonowie do wydania minął dokładnie miesiąc. Wczoraj w końcu odebrałem auto.
Zamówione koniec października 2021.
Gratulacje doczekania się i odbioru :hobby:
Powiedz proszę, w którym momencie, ile dni przed odbiorem lub kiedy płaci się całą resztę za samochód- jak wygląda ten proces?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ghotti, Jarek81, sebski i 3 gości