[Is200]Gumy

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
dgi
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 29 lis 2010, o 01:35
Model Lexusa: IS 200
Kontakt:

[Is200]Gumy

Post autor: dgi »

Na jakich oponach letnich latacie? Muszę wrzucić 2 nowe na przód i szukam czegoś fajnego. Kto miał do czynienia z Hankook s1 evo albo Continental Contactsport5?
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: [Is200]Gumy

Post autor: dS »

z hankooków to VENTUS RS2 niegłupio wyglądają
Obrazek

osobiście latam na Vredestein Ultrac Sessanta
Obrazek
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
konik_80
Lex Driver
Posty: 426
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:13
Model Lexusa: kiedyś IS200 obecnie Avensis T25
Skąd:: Szkocja
Lokalizacja: Szkocja / Stargard Szczec
Kontakt:

Re: [Is200]Gumy

Post autor: konik_80 »

Ja w swoim Subaru mam Kumho - bardzo przyzwoita opona - na pewno godna polecenia (dobrze się auto trzyma drogi na suchym i mokrym - jedyny lekki minus to nie jest to cicha opona - ale nie jest też głośna - tak po środku ;) )

http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?d ... sowigan=So

W Lexie miałem GoodYear Eagle F1 - nieźle się sprawowały ale pod koniec ich żywota zaczęły tracić "kształty" tzn zaczęły bić i nie dało się ich wyważyć. Jeździłem też na Nexenach N3000 - fajnie wyglądały, były bardzo ciche ale bieżnik znikał w oczach to raz a dwa, że 2 opony poszły na śmietnik bo po 4 miesiącach zrobiły się jajowate... nie polecam.

W innym aucie miałem Continentale Sport Contact ale nie pamiętam który numerek ;) (225/45/17) Bardzo dobre opony, świetnie się trzymały drogi i były ciche
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Is200]Gumy

Post autor: janasek »

Ja mam zakutego Lexa w koreańskie Rodastoany N3000 245/35 R19 (to samo co Nexen). Co prawda nie jeźdzę dużo (zrobiem na nich przez pół roku jakieś 4 tyś km) ale generalnie jestem zadowolony. Nic się z nimi nie dzieje, uważam że jest to dobry stosunek ceny do jakości (ok 650 zł sztuka).

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Vego
Lex user
Posty: 76
Rejestracja: 29 mar 2011, o 22:42
Model Lexusa: miotacz ognia
Skąd:: Wawa
Kontakt:

Re: [Is200]Gumy

Post autor: Vego »

continental sport contact 225 wygladaja ładnie ale chyb a odrobinę za szerokie
poprzednio dunlop sport maxx, jezdzilo sie idealnie ale nie wygladaly tak dobrze jak continentale

Obrazek
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: [Is200]Gumy

Post autor: carinus »

Kupiłem alusy z Kumho i nie mam zastrzeżeń.Po załozeniu na tylnej osi Toyo Proxes usłyszałem przednie opony.Obie trzymają b. dobrze jednak Toyo nie hałasuja.
carfun

Re: [Is200]Gumy

Post autor: carfun »

dS pisze:z hankooków to VENTUS RS2 niegłupio wyglądają
Obrazek

Latacie dobrymi autami a chcecie chińskie opony zakładać? - Panowie ogumienie to podstawa bezpieczeństwa.
Ostatnio zmieniony 27 lip 2011, o 23:25 przez carfun, łącznie zmieniany 1 raz.
MączeK
Lex user
Posty: 233
Rejestracja: 4 lis 2010, o 11:52
Model Lexusa: RX
Skąd:: ***
Kontakt:

Re: [Is200]Gumy

Post autor: MączeK »

Polecam Toyo Proxes T1R, Uniroyale Rainsporty 1 lub 2 wszystko przetestowane, bardzo dobre opony za przyzwoita cene, teraz jezdze na nowych Toyo i jestem bardzo zadowolony :dance3:
Awatar użytkownika
konik_80
Lex Driver
Posty: 426
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:13
Model Lexusa: kiedyś IS200 obecnie Avensis T25
Skąd:: Szkocja
Lokalizacja: Szkocja / Stargard Szczec
Kontakt:

Re: [Is200]Gumy

Post autor: konik_80 »

janasek pisze:Ja mam zakutego Lexa w koreańskie Rodastoany N3000 245/35 R19 (to samo co Nexen). Co prawda nie jeźdzę dużo (zrobiem na nich przez pół roku jakieś 4 tyś km) ale generalnie jestem zadowolony. Nic się z nimi nie dzieje, uważam że jest to dobry stosunek ceny do jakości (ok 650 zł sztuka).
Pytanie czy jechałeś na nich szybciej jak 160km/h ? Moje Nexeny zjajowaciały na trasie Szkocja Polska gdy w Niemczech leciałem sobie 160-180 , po 200 kilometrach z takimi prędkościami musiałem zwolnić do max 120 bo się jechać nie dało... Dobrze, że miałem 300km do domu bo bym jajko zniósł z nudów :biggrin2:
dgi
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 29 lis 2010, o 01:35
Model Lexusa: IS 200
Kontakt:

Re: [Is200]Gumy

Post autor: dgi »

Zaproponujesz coś?

Latacie dobrymi autami a chcecie chińskie opony zakładać? - Panowie ogumienie to podstawa bezpieczeństwa.[/quote]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości