kto i jak rzadzi swiatem??? i do czego dazy ???

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

kto i jak rzadzi swiatem??? i do czego dazy ???

Post autor: hydrant23 »

http://www.youtube.com/watch?v=Y4_u-ntSH9E (wkleilem pierwszy odcinek jest tez w calosci ale bez tlumaczenia)
sporo czasu trzeba przy tym posiedziec , ale to co w tym jest jest mocno zastanawiajace i prawdziwe i daje do myslenia , po obejzeniu tego zaczynam mocniej zaglebiac sie w temat i jakos klocki mocno pasuja do siebie ...
juz dawno wiedzialem ze te wszystkie dziwne kryzysy ,wojny itp sa sterowane , teraz sie umacniam w tym przekonaniu
milego ogladania
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: kto i jak rzadzi swiatem??? i do czego dazy ???

Post autor: janasek »

Ok hydrant, a kto dąży do nowego porządku świata? Światowa masoneria, wolnomularze, przykładem są Stany czy Unia Europejska.

Pozdrawiam
Luxusem jadę... :)
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: kto i jak rzadzi swiatem??? i do czego dazy ???

Post autor: hydrant23 »

cos w tym musi byc , tylko znowu przez chore aambicje psycholi cierpiec moga miliony , oby to wszystko okazalo sie zwyczajna teoria spiskowa i nic poza tym
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: kto i jak rzadzi swiatem??? i do czego dazy ???

Post autor: janasek »

Właśnie oby..., mog Ci pożyczyć bardzo ciekawą książkę, takie rzeczy tam autor opisuje że aż się włos na głowie jerzy. Jak sie człowiek zastanowi to wiele faktów się zgadza. Pytanie czy jest to zieg okoliczności czy właśnie misterna intryga... Tak czy inaczej jak Unia nie pier*** to i tak czy pod szyldem Uni czy nie, Śwat będzie jednym wielkim mocarstwem ale my tego nie dożyjemy. Może za 1000 lat... i tuaj się zacznie sprawdzać Świat z Gwiezdnych Wojen i federacja ze Star Treka... :) Ale to już bardziej humorystycznie... hehehe :dance3:

Pozsdrawiam wszystkich spiskowców :biggrin2:
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
dommell
Lex Driver
Posty: 601
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kielce, Warszawa
Lokalizacja: Kielce, Warszawa
Kontakt:

Re: kto i jak rzadzi swiatem??? i do czego dazy ???

Post autor: dommell »

zapodałeś temat poważny :) Nawet obejrzałem całość, wytrwałem. W każdej takiej produkcji coś prawdy znajdziemy.

Ja to już od jakiegoś czasu jak patrze co się na świecie dzieje, czyli działania ludzkie plus nieprzewidywalne pogodowe...no poprostu wydaje mi się, że pręzej czy później to doprowadzi do wojny. Ale nie takiej jak w Iraku, w Afryce, tylko wojna która zaangażuje niestety większą liczbę krajów. Oby to nie nastąpiło. Ale jak patrze np. co się dzieje w USA, przecież jak ten kraj zbankrutuje...to kto jest "bankierem" stanów? U kogo taki przecież wielki kredyt mają? Ano Chiny... Jak stany zbankrutują, nie będą mogły spłacić Chin no to co tylko można sobie wyobrażać jak Chiny to mogą egzekwować.

No ale to sobie można gdybać i gdybać. Wiele rzeczy się dzieje niestety poza nami, i o wielu się nigdy nie dowiemy. Pewne tylko tyle, żę kryzys jeszcze uderzy poraz drugi, i niestety będzie coraz trudniej na świecie ludziom wiązać koniec z końcem.

A co do dobrych książek to polecam "Efekt uboczny - śmierć". Bardzo ładnie jest tu opisane jak nas koncerny farmacetyczne robią w bambuko. Jak lobbują, jak choroby wymyślają a potem na nie leki - np. ADHD..., pandemia grypy niedawna. Wszystko tam jest ukazane :)
Awatar użytkownika
konik_80
Lex Driver
Posty: 426
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:13
Model Lexusa: kiedyś IS200 obecnie Avensis T25
Skąd:: Szkocja
Lokalizacja: Szkocja / Stargard Szczec
Kontakt:

Re: kto i jak rzadzi swiatem??? i do czego dazy ???

Post autor: konik_80 »

Fakt trudny i rozległy temat - niestety nie mamy wpływu na to co się dzieje...
Obejrzałem cały filmik a po nim też ciekawy temat o CO2 - w PL jeszcze nikogo nie grabią za CO2 ale w UK niestety ludzie dostają po kieszeni płacąc podatek drogowy (road tax) uzależniony właśnie od emisji C02 i to wcale nie mały - co roku starczyłoby prawie na np. cały komplet opon...
http://www.direct.gov.uk/en/Motoring/Ow ... G_10012524
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: kto i jak rzadzi swiatem??? i do czego dazy ???

Post autor: dS »

to ja do dam jeszcze coś o gazie łupkowym
http://www.youtube.com/watch?v=NLZq65JLIe8
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
dommell
Lex Driver
Posty: 601
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kielce, Warszawa
Lokalizacja: Kielce, Warszawa
Kontakt:

Re: kto i jak rzadzi swiatem??? i do czego dazy ???

Post autor: dommell »

to jest ten film z zatrutą wodą? z ogniem z kranu? itd?

tak się składa że pracuje akurat jako informatyk w PIG-PIB i pytałem ludzi, którzy się tym zajmują, którzy stoją za całym tym gazem.... I trochę w tym filmie jest naciągane wiele faktów. Nie wiem jak z tymi ludźmi, może tam coś źle jest zrobione czy co, ale normalnie nie może być takich efektów, nie ma zatruć wody, to się wogóle ze sobą te obiegi nie łączą. Ja takim fachmanem nie jestem od geologi, ale on mi to tłumaczył i tłumaczył i wychodzi na to, że nie ma się czego bać....
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: kto i jak rzadzi swiatem??? i do czego dazy ???

Post autor: dS »

Film może i trochę naciągany ale nie zgodził bym się ze stwierdzeniem że nie ma się czego bać, wręcz przeciwnie. Wystarczy poczytać sobie w jaki sposób wydobywany jest ten gaz żeby zrozumieć że zagrożenie jest i to bardzo duże. Gazu łupkowego nie wydobywa się z jednej dziury tylko są to miliony małych przez co niemożliwe jest wydobycie wszystkiego uwolnionego gazu w wyniku czego spory % gazu przenika do gleby czego efektem jest skażenie wody gruntowej,a jeśli ktoś posiada własną studnię(czyli wszystkie tereny wiejskie) to wydobywający się gaz z kranu jest bardzo prawdopodobny.
Ale oczywiście lepiej wmawiać że nic takiego nie będzie miało miejsca bo ma się oczywiście sporo doświadczenie w takim wydobyciu i nigdy do czegoś takiego nie doszło. :wink:
Osobiście nie chciał bym aby w mojej okolicy ten gaz był wydobywany.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
dommell
Lex Driver
Posty: 601
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Kielce, Warszawa
Lokalizacja: Kielce, Warszawa
Kontakt:

Re: kto i jak rzadzi swiatem??? i do czego dazy ???

Post autor: dommell »

a mi właśnie to gośc tłumaczył, że gaz to jest zupełnie w innej skale zupełnie na innym poziomie i nie ma bata żeby dosżło do wód gruntowych. W Polsce gaz jest na głebokosci od 2 do 4 km :) A wode to masz pare metrów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości