VIP STYLE rozmowy

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

VIP STYLE rozmowy

Post autor: legato97 »

Tu prowadzimy rozmowy na temat autek w stylu VIP, macie pytania, czegos szukacie, piszcie tu.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EaStPa_C ... r_embedded[/youtube]
Lex

VIP STYLE rozmowy

Post autor: Lex »

MKII w serii słabo wygląda ale jak się podłubie przy kole i zawiasie to zmienia się nie do poznania , akurat w tym egz. nie leży mi kolor , koła i środek , ale ilość perfekcyjnie wykonanych detali mnie rozbija totalnie widać że ktoś zadał sobie wiele trudu żeby osiągnąć zamierzony cel
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

VIP STYLE rozmowy

Post autor: legato97 »

Jak dla mnie tez lakier kicha, srodek ladnie zrobiony ale kolor skory nie za bardzo dobrany, bo uszyte klasa, co do feli to trzeba brac poprawke na prawdziwy VIP style w ktorym takie fele to podstawa, tam musi byc wszystko przesadzone :biggrin2:
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

VIP STYLE rozmowy

Post autor: Ralfx »

Środek jest spoko ale lakier do niego nie pasuje imho.

Gdzie mozna dostać takie stoliki jak na 3:36 ? Są super ! Dokładnie o czymś takim myślałem. Jak by takie były ze sklejki a nie z litego drewna to może cena by nie była mordercza :scratch:

Również zastanawiają mnie te oświetlenia pod autem jak na końcu filmiku - mi się to podoba, ale czy nie zalatuje wiochą i czy pasuje do takiego VIP auta ?
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

VIP STYLE rozmowy

Post autor: legato97 »

Niestety tyle co przegladam strony nie natknalem sie na takie stoliki do kupna, mysle, ze to custom made, oswietlenie bym w PL sobie odpuscil, zostaw to dla golfow a kaske wrzoc w cos innego.
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: VIP STYLE rozmowy

Post autor: Ralfx »

Tak tylko teoretyzowałem, bo pomijając że w Polsce neony pod auta wkłada się do 60-konnych golfów z metrowym skrzydłem na dachu to za granicą wiele grubych aut pomyka podświetlonych neonami i nikt nie krzyczy że wieje wsią.
Musze rozważyć w takim wypadku wykonanie na własną rękę takiego stoliczka, jest to bardzo elegancki gadżet. Sąsiad zajmuje się wycinaniem z drewna, ma sprzęt. Może jak go spotkam podpytam ile by kosztowało wycięcie czegoś takiego. Zawiasy pewnie dałoby radę dokupić gotowe w rozsądnej cenie w jakimś dobrym sklepie meblowym/budowlanym.
Bo z tego co pamiętam mówiłeś że ten stolik na schowek na przód jest gdzieś dostępny. Na tym filmiku mnie coraz bardziej przekonuje.
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: VIP STYLE rozmowy

Post autor: legato97 »

Tu masz najlepiej opisany projekt MK2 jaki znam, na zywo to auto powala, a ta fela z tylu to w ogole masakra, do GSa klamki moglbys wrzucic, bo naprawde robote robia
http://clubaristo.net/forums/showthread ... ht=VIP+lam
Lex

Re: VIP STYLE rozmowy

Post autor: Lex »

legato97 pisze:Tu masz najlepiej opisany projekt MK2 jaki znam, na zywo to auto powala, a ta fela z tylu to w ogole masakra, do GSa klamki moglbys wrzucic, bo naprawde robote robia
http://clubaristo.net/forums/showthread ... ht=VIP+lam
ten link nie hula :angry:
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: VIP STYLE rozmowy

Post autor: Rici »

Pomijając kolor to jest piękny rasowy VIP przesadny i powalający dla mnie pierwsza klasa wszystko na full a ten model felg widać bardzo często pojawia się w samochodach które robią w kierunku VIP
Obrazek
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: VIP STYLE rozmowy

Post autor: legato97 »

Przyklad stolika widac tez tyl jak by ktos chcial zbudowac sobie takowy :biggrin2:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość