Lexus IS350 polift - orientacyjna cena

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
ODPOWIEDZ
Morsh
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 22:19
Model Lexusa: brak
Skąd:: Toruń
Kontakt:

Lexus IS350 polift - orientacyjna cena

Post autor: Morsh »

Cześć. Zastanawiam się nad zakupem poliftowego IS350 mk2. Ile na oko trzeba by na takiego odłożyć z przebiegiem do ok 200k? Wiem, że pytanie ogólne, ale w jakim przedziale trzeba oscylować? I skąd najlepiej sprowadzać (bo rozumiem, że wszystkie IS-y w Europie i tak są sprowadzone?)?
Awatar użytkownika
GT Cajek
Lex user
Posty: 106
Rejestracja: 28 sty 2017, o 21:17
Model Lexusa: IS350 2011
Skąd:: Dębica
Kontakt:

Re: Lexus IS350 polift - orientacyjna cena

Post autor: GT Cajek »

65 - 75k, dolar drogi, wszystko drożeje a tych aut jak na lekarstwo także powodzenia, autko super !
IS350 tylko USA i Kanada
Morsh
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 22:19
Model Lexusa: brak
Skąd:: Toruń
Kontakt:

Re: Lexus IS350 polift - orientacyjna cena

Post autor: Morsh »

Dzięki. Rozumiem, ze te 65-75k to orientacyjna cena za samo auto po przeliczeniu już z dolara, ale koszty transportu i całej tej zabawy ze sprowadzaniem musiałbym doliczyć osobno? Wiesz ile taki koszt mógłby orientacyjnie wynieść?
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Lexus IS350 polift - orientacyjna cena

Post autor: ledziu »

Morsh pisze:Dzięki. Rozumiem, ze te 65-75k to orientacyjna cena za samo auto po przeliczeniu już z dolara, ale koszty transportu i całej tej zabawy ze sprowadzaniem musiałbym doliczyć osobno? Wiesz ile taki koszt mógłby orientacyjnie wynieść?
65-75 w pl na gotowo.
Sprowadzenie to na granicy eu około 30% od zakupu potem transport i opłaty w Pl 18,6% tylko trochę inaczej trzeba obliczyć, wycena. A na koniec 2x przegląd, tłumaczenia, rejestracja.
Morsh
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 22:19
Model Lexusa: brak
Skąd:: Toruń
Kontakt:

Re: Lexus IS350 polift - orientacyjna cena

Post autor: Morsh »

ledziu pisze:65-75 w pl na gotowo.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Te widełki już uwzględniają wszystkie opłaty, które wymieniłeś, tak?
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Lexus IS350 polift - orientacyjna cena

Post autor: ledziu »

Morsh pisze:
ledziu pisze:65-75 w pl na gotowo.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Te widełki już uwzględniają wszystkie opłaty, które wymieniłeś, tak?
Tak wsjo.
Morsh
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 22:19
Model Lexusa: brak
Skąd:: Toruń
Kontakt:

Re: Lexus IS350 polift - orientacyjna cena

Post autor: Morsh »

Witam ponownie po 3 miesiącach. Coraz bardziej pociąga mnie to auto. Jeszcze mnie nie stać, ale chciałbym się już zainteresować. Wobec tego dwa pytanka.
- Lepiej sprowadzić uszkodzonego i naprawiać w PL, kupować już naprawionego (imo większe ryzyko zatajenia czegoś), czy celować w bezwypadkowego? Która z tych trzech opcji wg was najlepsza i jak każda wygląda cenowo? Te szacowane 65-75k dotyczą której opcji?
- Polecacie jakieś stronki, firmy z ofertami tego modelu?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości