Konserwacja podwozia

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Konserwacja podwozia

Post autor: klexus »

Slepy47 pisze:konserwacja zrobiona :biggrin2: Jak ktoś byłby zainteresowany to w Tarn-Górach mogę polecić pana Tomasza. Całość :1400 zł .
podaj namiary
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Konserwacja podwozia

Post autor: ledziu »

Panowie ale co tu się podniecać ceną jak liczy się zakres prac, zakres rudej oraz zastosowana chemia.
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Konserwacja podwozia

Post autor: klexus »

ledziu pisze:Panowie ale co tu się podniecać ceną jak liczy się zakres prac, zakres rudej oraz zastosowana chemia.
oj tutaj byś sie zdziwił jak dałem mastera na konserwe a miało byc profii bo 7K wycenione i to co zobaczyłem nogi sie ugieły.
na szybko bez mycia na cały syf poszła konserwa, płatami sciągałem, dobrze że szeryf miał jajca i nie skasował ani złotówy
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Konserwacja podwozia

Post autor: ledziu »

klexus pisze:
ledziu pisze:Panowie ale co tu się podniecać ceną jak liczy się zakres prac, zakres rudej oraz zastosowana chemia.
oj tutaj byś sie zdziwił jak dałem mastera na konserwe a miało byc profii bo 7K wycenione i to co zobaczyłem nogi sie ugieły.
na szybko bez mycia na cały syf poszła konserwa, płatami sciągałem, dobrze że szeryf miał jajca i nie skasował ani złotówy
To jest problem partacza i tyle :ok:
Do tego dla Ciebie Edek może robić kiepsko a dla innego ten sam Edek może robić piknie i go tu opisze :biggrin2:
A konserwacja za 1,4k hmmm ostatnio płaciłem za lakierowanie błotnika 500zł. :klucz:
Awatar użytkownika
bulikcbr
Lex user
Posty: 288
Rejestracja: 15 mar 2012, o 20:42
Model Lexusa: był IS 200 jest RX 400
Skąd:: Gliwice
Kontakt:

Re: Konserwacja podwozia

Post autor: bulikcbr »

Jestem w trakcie konserwacji w ACT z Żor(tak tam gdzie wycena wstępna była na 8K) jak odbiorę auto to wrzucę kilka zdjęć
MisMalis
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 4 maja 2022, o 00:38
Model Lexusa: 200is
Skąd:: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Konserwacja podwozia

Post autor: MisMalis »

Ogólnie w tym roku taka konserwacja wyniesie o wiele wiele więcej w porównaniu do poprzedniego..
Polecam stronę na której dowiesz się kto do ciebie dzwonił
https://www.czyj--numer.pl/
Awatar użytkownika
marez
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 20 sie 2021, o 00:18
Model Lexusa: LS400 1998 r.
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Konserwacja podwozia

Post autor: marez »

ArturR pisze: 16 wrz 2021, o 17:53 a ma ktoś do polecenia na terenie Warszawy?

 
Cześć i robiłeś gdzieś konserwację w Warszawie? Możesz polecić jakąś miejscówkę?
 
Dzordasz
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 27 lis 2022, o 14:27
Model Lexusa: RX 350
Skąd:: Nadarzyn
Kontakt:

Re: Konserwacja podwozia

Post autor: Dzordasz »

Ja robiłem w Kozerkach k. Grodziska Maz. Auto jest rozbierane do gołego podwozia , piaskowane ( nie piachem) trzy warstwy farbami polimerowymi ( ostatnia warstwa w kolorze auta.)  Całość poskładana perfekt, wszystkie spineczki nowe. Dostaje się gwarancję 6 lat i pendrajwa ze zdjęciami z każdego zakamarka i etapu robót. Chętnie bym pokazał gdybym umiał tu zamieścić. Impreza kosztowała 7400 . Pacjent lexus RX 350. Nazwa firmy Twarda Guma. 
Awatar użytkownika
marez
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 20 sie 2021, o 00:18
Model Lexusa: LS400 1998 r.
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Konserwacja podwozia

Post autor: marez »

Dzordasz pisze: 29 lis 2022, o 18:24 Ja robiłem w Kozerkach k. Grodziska Maz. Auto jest rozbierane do gołego podwozia , piaskowane ( nie piachem) trzy warstwy farbami polimerowymi ( ostatnia warstwa w kolorze auta.)  Całość poskładana perfekt, wszystkie spineczki nowe. Dostaje się gwarancję 6 lat i pendrajwa ze zdjęciami z każdego zakamarka i etapu robót. Chętnie bym pokazał gdybym umiał tu zamieścić. Impreza kosztowała 7400 . Pacjent lexus RX 350. Nazwa firmy Twarda Guma. 

 
Hej. Fajna sprawa. Ale 7400 PLN to już konkretna kasa. Nie za drogo? Aż tak dużo pracy wkładają w zabezpieczenie podwozia?
Dzordasz
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 27 lis 2022, o 14:27
Model Lexusa: RX 350
Skąd:: Nadarzyn
Kontakt:

Re: Konserwacja podwozia

Post autor: Dzordasz »

ObrazekMoże i dużo. Ale to nie jest zasmarkanie po łepku. Jest zdjęte wszystko , zbiornik, zderzak tył, zawieszenie, przewody wszelakie zdjęte i owinięte. Całe auto zabezpieczone i oklejone . Zdjęcie po czyszczeniu przed malowaniem . Ja zdobyłem auto z symbolicznym przebiegiem dlatego się zdecydowałem. Samo to jak zobaczyłem auto po czyszczenu przed malowaniem robi banana na twarzy. Mają fioła na punkcie tej roboty , to widać. :biggrin2:
 
 
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości