Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
ODPOWIEDZ
ppin67
Lex user
Posty: 62
Rejestracja: 13 lis 2022, o 20:28
Model Lexusa: NX 350h F Sport '24
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: ppin67 »

wawa69 pisze: 2 gru 2022, o 07:59
I.Q. pisze: 29 lis 2022, o 23:39 Ponieważ i mój już opuścił fabrykę mam pytania do użytkowników
1. ktoś instalował videorejestrator w ASO ? jakieś sugestie? a może nie jest ASO do tego potrzebne. W ASO zaproponowano mi kamerę podstawową Garmin Dash Cam™ Mini 2 wraz z montażem za 1800 brutto.
2. Ktoś instalował jakieś zabezpieczenia dodatkowe ? np. dodatkową blokadę magistrali CAN
3 Ktoś korzystał z ubezpieczenia proponowanego przez LEXUSa - jaka jest wysokość składki (oczywiście pakiet)


 
Ad.1 Wideorejestrator Garmin Dash Cam 67,przód,tryb parkingowy z montażem 1450 brutto,salon Toyoty.

 
Montowałem zabezpieczenie CanLock i przy tej okazji monter zabezpieczenia zamontował mi kamerkę, tez Garmin Dash Cam 67, którą kupiłem wcześniej (spokojnie można kupić w internecie za 900 zł). z monterem umawiałem się oddzielnie, ale fakt, że rozbierał prawie całą deskę rozdzielcza by zamontować zabezpieczenie pomogło w obniżeniu kosztu montażu kamerki.
 
NEONX
Lex user
Posty: 248
Rejestracja: 8 gru 2021, o 00:44
Model Lexusa: NX
Skąd:: Wawa
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: NEONX »

ppin67 pisze:
wawa69 pisze: 2 gru 2022, o 07:59
I.Q. pisze: 29 lis 2022, o 23:39 Ponieważ i mój już opuścił fabrykę mam pytania do użytkowników
1. ktoś instalował videorejestrator w ASO ? jakieś sugestie? a może nie jest ASO do tego potrzebne. W ASO zaproponowano mi kamerę podstawową Garmin Dash CamObrazek Mini 2 wraz z montażem za 1800 brutto.
2. Ktoś instalował jakieś zabezpieczenia dodatkowe ? np. dodatkową blokadę magistrali CAN
3 Ktoś korzystał z ubezpieczenia proponowanego przez LEXUSa - jaka jest wysokość składki (oczywiście pakiet)


 
Ad.1 Wideorejestrator Garmin Dash Cam 67,przód,tryb parkingowy z montażem 1450 brutto,salon Toyoty.

 
Montowałem zabezpieczenie CanLock i przy tej okazji monter zabezpieczenia zamontował mi kamerkę, tez Garmin Dash Cam 67, którą kupiłem wcześniej (spokojnie można kupić w internecie za 900 zł). z monterem umawiałem się oddzielnie, ale fakt, że rozbierał prawie całą deskę rozdzielcza by zamontować zabezpieczenie pomogło w obniżeniu kosztu montażu kamerki.
 
Deska nie trzeszczy..po takiej demolce

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Łączkowski
Lex user
Posty: 124
Rejestracja: 5 kwie 2022, o 14:14
Model Lexusa: NX
Skąd:: WARSZAWA
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Łączkowski »

ppin67  pisze: 2 gru 2022, o 23:39Montowałem zabezpieczenie CanLock i przy tej okazji monter zabezpieczenia zamontował mi kamerkę, tez Garmin Dash Cam 67, którą kupiłem wcześniej (spokojnie można kupić w internecie za 900 zł). z monterem umawiałem się oddzielnie, ale fakt, że rozbierał prawie całą deskę rozdzielcza by zamontować zabezpieczenie pomogło w obniżeniu kosztu montażu kamerki.
Jaka wersja tego CanLocka?
 
ppin67
Lex user
Posty: 62
Rejestracja: 13 lis 2022, o 20:28
Model Lexusa: NX 350h F Sport '24
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: ppin67 »

Nic nie trzeszczy i nie stuka. Robiłem to poprzez zabezpiecz-auto.pl.
ppin67
Lex user
Posty: 62
Rejestracja: 13 lis 2022, o 20:28
Model Lexusa: NX 350h F Sport '24
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: ppin67 »

CanLock Comfort
whero
Lex Driver
Posty: 464
Rejestracja: 12 paź 2021, o 14:20
Model Lexusa: rx, gs, nx
Skąd:: Pomorskie
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: whero »

ppin67 pisze: 3 gru 2022, o 11:30 Nic nie trzeszczy i nie stuka. Robiłem to poprzez zabezpiecz-auto.pl.

 
to teraz pytanie czy nie zacznie za rok/dwa/trzy... szkoda że dokładanie tych rzeczy wymaga takich demontaży - osobiście gdybym się o tym dowiedział to bym zrezygnował / ewentualnie jeżeli wiem że ten kto to by składał zna się na tym co robi + wszystkie elementy montażowe nowe dokupić i wymienić od strony
NEONX
Lex user
Posty: 248
Rejestracja: 8 gru 2021, o 00:44
Model Lexusa: NX
Skąd:: Wawa
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: NEONX »

Na demontaż deski rozdz nigdy bym się nie zgodził. Wczesniej czy później wyjdzie stukanie, elementy są zbyt dokladnie spasowane każda rozbiórka wplywa na to spasowanie.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1346
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: Klaudiusz »

NEONX pisze:Na demontaż deski rozdz nigdy bym się nie zgodził. Wczesniej czy później wyjdzie stukanie, elementy są zbyt dokladnie spasowane każda rozbiórka wplywa na to spasowanie.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
Eeee. Bez przesady. Mowimy o Lexusie a nie Mercedesie. Toyoty i Lexusy sa jak klocki Lego. Wszystko demonujesz i montujesz prawie bez zadnych wkretow. Wszystko jest dobrze spasowane i wykonane z dobrych materialow. I mowi to czlowiek ktory zamotnowal z 60 jednostek audio w Toyotach.


NX350h Presige Design Tazuna - Sonic white. 31.12.2021.
ppin67
Lex user
Posty: 62
Rejestracja: 13 lis 2022, o 20:28
Model Lexusa: NX 350h F Sport '24
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: ppin67 »

Rozbiórka deski rozdzielczej to nie jest rozbiórka jakieś kosmicznej technologii ... bez przesady ... nic nie stuka, wszytko jest idealnie spasowane po złożeniu.... alternatywa to pełne zaufanie do instalacji fabrycznej
ppin67
Lex user
Posty: 62
Rejestracja: 13 lis 2022, o 20:28
Model Lexusa: NX 350h F Sport '24
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Opinie użytkowników Lexusa NX 350h

Post autor: ppin67 »

intalacji fabrycznej zabezpieczeniowej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości