[Lexus RX] Zapytanie o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu RX
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

[Lexus RX] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: maxkow »

W tym temacie wrzucamy linki z ogłoszeniami aut , ktore nas interesuja i chcemy zakupić lub prosimy o opinie użytkowników forum o ocenę danego modelu w tym wypadku bedzie , to model RX wszystkich generacji .

Prosimy nie robić nowych tematów pt'' Co sadzicie o tym aucie?? " tylko linki z interesującymi was Lexusami wrzucać w tym temacie pozwoli nam to utrzymać porządek na forum.
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
satanista79
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2011, o 23:14
Model Lexusa: ct 200h
Skąd:: Jelenia Góra
Kontakt:

Re: [Lexus RX] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: satanista79 »

Witam

Przymierzam się do kupna auta rodzinnego i znalazłem całkiem ciekawą ofertę RX 400h: http://otomoto.pl/lexus-rx400-hybryda-2 ... 15169.html
Moje pytanie: czy ten rocznik z takim wyposażeniem przy takiej cenie jest możliwy? Bo oprócz tego, że jest to wersja amerykańska to nie widzę innych wad.

P.S. Jak ma się spalanie w tym modelu? Czy silnik elektryczny duzo pomaga?

P.S.2 Czy wersja amerykańska dużo różni się od europejskiej? Jeśli tak to co trzeba byloby zmienić w takowej aby móc jeździć po polskich drogach?
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: [Lexus RX] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: forest »

wszystko ładnie i pięknie, ale kontaktowałeś się ze sprzedającym?!
nie ma podanego telefonu i że niby kontaktować się przez yahoo@ :laugh1: "Formularz kontaktowy nie działa." :laugh1: :laugh1: :laugh1:

to jest ogłoszenie z cyklu "Pan się chwali" :laugh1: :doh: :laugh1: ....daj sobie spokój z tym ogłoszeniem, szkoda cennego czasu.... :down:
SC430 '2002
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Lexus RX] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: janasek »

satanista79 pisze:Witam

Przymierzam się do kupna auta rodzinnego i znalazłem całkiem ciekawą ofertę RX 400h: http://otomoto.pl/lexus-rx400-hybryda-2 ... 15169.html
Moje pytanie: czy ten rocznik z takim wyposażeniem przy takiej cenie jest możliwy? ...
Cena jest nierealna, auto z tego roku w tej wersji (hybryda) powinno kosztować ok 60-70 tyś zł. To jest p prostu jakieś oszustwo. Ja takie ogłoszenia bez kontaktu (bo przez yahoo to nie jest kontakt, mus byc telefon) po prostu omijam szerokim łukiem.

Pozdro i nie daj się w balona zrobić.
Luxusem jadę... :)
Corian
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 2 lip 2011, o 21:41
Model Lexusa: xxxx
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

Re: [Lexus RX] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: Corian »

Witam
Może ktoś ma opinię na ten temat http://www.partner.autotrader.pl/pp4/de ... 511273.asp
W tym tygodniu pewnie się wybiorę obejrzeć.Sprowadzony z USA,rok w kraju
Stan jak pytałem wizualny super.Resztę sprawdzę dając go do serwisu żeby nie było niespodzianek
Slinik z tego co czytałem ok ale pewnie trzeba bedzie ograniczenie prędkości zdjąć ;)
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: [Lexus RX] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: dS »

skoro z US to pierwsze co to należny sprawdzić co o nim mówi CARFAX

za free można sprawdzić po VINie co się działo z poduszkami
http://www.carfax.com/cfm/general_check ... tner=PRL_M
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Corian
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 2 lip 2011, o 21:41
Model Lexusa: xxxx
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

Re: [Lexus RX] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: Corian »

Tak właśnie to podstawa ale czy ewentualne tam zapisy eliminują samochód?Dobrze zrobiony i jeśli oczywiście nie odbudowanyy zupełnie może być całkiem ok
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Lexus RX] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: janasek »

Corian pisze:Witam
...Slinik z tego co czytałem ok ale pewnie trzeba bedzie ograniczenie prędkości zdjąć ;)
Ograniczenie prędkości? To chyba jest już relikt przeszłości, zresztą nie słyszałem żeby w Lexach z US były montowane ograniczenia prędkości.

Pozdro
Luxusem jadę... :)
kamilb
Lex user
Posty: 170
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:10
Model Lexusa: GS-F
Skąd:: Łomianki
Kontakt:

Re: [Lexus RX] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: kamilb »

janasek pisze:
Corian pisze:Witam
...Slinik z tego co czytałem ok ale pewnie trzeba bedzie ograniczenie prędkości zdjąć ;)
Ograniczenie prędkości? To chyba jest już relikt przeszłości, zresztą nie słyszałem żeby w Lexach z US były montowane ograniczenia prędkości.

Pozdro
W RXach jest ograniczenie w RX400h do 120mil/h , w RX330 pewnie tak samo
Corian
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 2 lip 2011, o 21:41
Model Lexusa: xxxx
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

Re: [Lexus RX] Zapytanie o auto z ogloszenia

Post autor: Corian »

Po Autocheck nie nada je się za bardzo...salvage itp ...jutro jadę innego rx-a tym razem 300 i Eu zobaczyć
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus RX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość