GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
AeroxanaA
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 30 sty 2022, o 14:00
Model Lexusa: Gs
Skąd:: Busko-Zdrój
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: AeroxanaA »

Więc szkoda że już nie ma tyle aut na sprzedaż . Masz rację , zgadzam się z tobą .
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: lukas78 »

ledziu pisze:
AeroxanaA pisze:Tak , przeglądam ogłoszenia co dzień po kilku stronach . Tutaj wygląda to ciekawie , coś by się urwało z ceny i powinno być ok . Choć szukam z jasnym wnętrzem to auto jest naprawdę interesujące . Myślę że nie znajdę lexa z przebiegiem + - 200 tys km z LPG . Więc będę raczej szukał bez ale tak do 30k.
Odpuść dłubanie detali typu tapicerka itp.bo na to już jest za późno. Kilka lat temu jak było więcej ofert to tak, teraz bierz to co jest. A do tego działaj a nie psioczysz na brak aut jak typowy miłośnik lexa i tojki :ok:
Pokazuje się auto, odpowiada Ci wizualnie, bierz vin tak na wszelki wypadek i śmigaj. Tylko dzwoń a nie wypisuj smsy :!:
Zgadzam się w 100% z kolegą Ledziem. Dzwoń do gościa i obejrzyj tego GS z Olsztyna - wygląda całkiem ciekawie. Cena wydaje się być adekwatna do opisu i przebiegu.
Sam na początku zeszłego roku po ponad półrocznych poszukiwaniach kupiłem 2 lata młodszego gs430 bez lpg z Niemiec z udokumentowanym przebiegiem 185 tys. km za 32 000 pln + opłaty. Także, ta oferta wydaje się być spoko, bo taniej raczej nie będzie...
wiciuskater
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2022, o 19:38
Model Lexusa: brak
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: wiciuskater »

Siema!
Jestem tutaj nowy i od jakiegos czasu rozglądam się nad Gsem dla siebie. Patrzyłem głównie na 300, które docelowo chciałbym mieć w gazie. Chciałem zapytać o opinie na temat tego https://www.olx.pl/d/oferta/lexus-gs-30 ... derIndex=5 egzemplarza, oraz ew. poprosić o podesłanie jakichś innych ciekawych ofert.
axelfoley
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2022, o 22:17
Model Lexusa: Brak
Skąd:: POLSKA
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: axelfoley »

Hej, czy ktoś oglądał ten egzemplarz i może ma jakieś spostrzeżenia na jego temat https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... llery-open
madkiw
Lex Driver
Posty: 341
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:12
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: madkiw »

Witam wszystkich,
szukam dla siebie samochodu, i trafiłem na to ogłoszenie https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... EQQJj.html
Miałem wcześniej GS300 MK2 i byłem zadowolony ale mam kilka wątpliwości, otóż, czy 430 pali dużo więcej od 300? Czy samochód mający tyle lat ma jeszcze w tej chwili sens? Wiem że to wróżenie, ale zakładając że wszystko jest z nim w miarę ok, ile to jeszcze pojeździ w miarę niezawodnie, 2 lata, 5, a może i 10 da radę? Niby starsze samochody były lepiej wykonane...
Jak na tą chwilę z dostępnością części? Ktoś się orientuje jaki koszt rozrządu na tą chwilę, na allegro widzę zestaw w granicach 1300?
I ostatnie, może ktoś jest z Warszawy i mógłby odpłatnie mi go sprawdzić?
Pozdrawiam
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

madkiw pisze: czy 430 pali dużo więcej od 300?
Tyle samo licząc srednio.
madkiw pisze: Czy samochód mający tyle lat ma jeszcze w tej chwili sens?
Tak.
madkiw pisze: ile to jeszcze pojeździ w miarę niezawodnie, 2 lata, 5, a może i 10 da radę?
500k.km.przy normalnym serwisie na luzie bez wymiany połowy auta.
madkiw pisze:jaki koszt rozrządu na tą chwilę, na allegro widzę zestaw w granicach 1300?
Tak kosztuje (około)
madkiw pisze:Jak na tą chwilę z dostępnością części?
Zależy których bo angole się urwały i jest ich mało. Ogólnie części dostępność jest ok.
madkiw pisze:I ostatnie, może ktoś jest z Warszawy i mógłby odpłatnie mi go sprawdzić?
Może jakaś firma sprawdzająca ?
sebek8888
Lex Driver
Posty: 368
Rejestracja: 30 kwie 2015, o 14:36
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Zyrardów
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: sebek8888 »

Mogę podjechać, obejrzec.
669968307
wojteek7
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 31 sie 2022, o 21:30
Model Lexusa: GS300 MK2
Skąd:: ŁODZKIE
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: wojteek7 »

Witam, od dwóch tygodni rozglądam się za GS300 MK2. Ostatnio znalazłem to ogłoszenie https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs-ID6FdIv8.html , co prawda do sprzedającego mam ponad 300 km, ale to nie skreśla tego samochodu. Mam do Was kilka pytań.
1) Czy są jakieś większe różnice między wersją USA i EU? Oczywiście poza licznikiem w milach i obrysówkami w zderzaku z przodu.
2) Często widuję GS-y z nagłośnieniem Mark Levinson i tu moje pytanie czy jest duża różnica w dźwięku między wersją podstawową i ML?

a może będę miał trochę szczęścia i ktoś z Was już był i oglądał ten samochód?
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Wojtek7
) Czy są jakieś większe różnice między wersją USA i EU? Oczywiście poza licznikiem w milach i obrysówkami w zderzaku z przodu.
 
 Nie 
Wojtek7
czy jest duża różnica w dźwięku między wersją podstawową i ML?
 
 Duża 
Awatar użytkownika
Skorpy4
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 8 lis 2019, o 20:19
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Skorpy4 »

wojteek7 pisze: 26 sty 2023, o 18:58 Witam, od dwóch tygodni rozglądam się za GS300 MK2. Ostatnio znalazłem to ogłoszenie https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs-ID6FdIv8.html , co prawda do sprzedającego mam ponad 300 km, ale to nie skreśla tego samochodu. Mam do Was kilka pytań.
1) Czy są jakieś większe różnice między wersją USA i EU? Oczywiście poza licznikiem w milach i obrysówkami w zderzaku z przodu.
2) Często widuję GS-y z nagłośnieniem Mark Levinson i tu moje pytanie czy jest duża różnica w dźwięku między wersją podstawową i ML?

a może będę miał trochę szczęścia i ktoś z Was już był i oglądał ten samochód?

 
Ta gałązka dodaje dużego uroku :laugh1:  Sam przez nią kliknąłem w ogłoszenie.
 
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości