LS430-Zawieszenie Pneumatyczne. Podniósł się i nie opada.

Problemy dotyczące modelu LS
Awatar użytkownika
Raven377
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 2 lip 2015, o 11:00
Model Lexusa: LS 430 III
Skąd:: Tomaszów Maz.
Kontakt:

Re: LS430-Zawieszenie Pneumatyczne. Podniósł się i nie opada.

Post autor: Raven377 »

q3_ pisze: 26 kwie 2023, o 08:28 A na amayama albo carmarka nie występują? Zazwyczaj tam jest sporo taniej niż w polskim ASO.

Wysłane z mojego ASUS_I006D przy użyciu Tapatalka

 
Ponieważ samochód przydałby mi sie na weekend a jest szansa ze to zadziała to spróbuję przeszczepu. Jak nie będę czegoś szukał w świecie.
Jeśli choć raz wsiadłeś do Lexa ... możesz być pewien, że kiedyś go sobie kupisz.
Awatar użytkownika
Raven377
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 2 lip 2015, o 11:00
Model Lexusa: LS 430 III
Skąd:: Tomaszów Maz.
Kontakt:

Re: LS430-Zawieszenie Pneumatyczne. Podniósł się i nie opada.

Post autor: Raven377 »

Raven377 pisze: 26 kwie 2023, o 08:22
Raven377 pisze: 25 kwie 2023, o 12:36 Info z Aso Czujniki są prawy i lewy nr 48906-570 i 48906-58 Koszt poniżej 400 zł.



 
 
Tak mi podali w Toyocie Rzgów Też mi się numer trochę nie zgadzał. A jak zrobili aktualizację ceny to z 370 zł zrobiło się nagle  4511,70 brutto za sztukę. Masakra!!!!
Próbuje przeszczepu
https://allegro.pl/oferta/czujnik-wysok ... hAQAvD_BwE

Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 

 
Próba przeszczepu nieudana czujniki są trochę inne Ale auto udało się zrobić Porządne oczyszczenie i wymoczenie w benzynie a potem potraktowanie kontaktem spowodowało że ożyły. Ufff... Obyło się nawet bez adaptacji. 
Jeśli choć raz wsiadłeś do Lexa ... możesz być pewien, że kiedyś go sobie kupisz.
Sebaastian
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2023, o 18:19
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: LS430-Zawieszenie Pneumatyczne. Podniósł się i nie opada.

Post autor: Sebaastian »

Cześć Wam
Też nie chcę robić osobnego wątku, bo problem mam ten sam.
Lewy przedni czujnik padl w LS460, czujnik wymieniony, zaopatrzyłem się w techstreama i tu się skończyło moje naprawianie.
Mógłby ktoś podpowiedzieć jak to ustawić, jak podnieść teraz to koło, które opadło?
Awatar użytkownika
Raven377
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 2 lip 2015, o 11:00
Model Lexusa: LS 430 III
Skąd:: Tomaszów Maz.
Kontakt:

Re: LS430-Zawieszenie Pneumatyczne. Podniósł się i nie opada.

Post autor: Raven377 »

Ponawiam prośbę.
Szukam czujnika lewego tylnego koła. Czy może macie jakieś info gdzie można by coś dostać?
Jeśli choć raz wsiadłeś do Lexa ... możesz być pewien, że kiedyś go sobie kupisz.
Awatar użytkownika
Raven377
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 2 lip 2015, o 11:00
Model Lexusa: LS 430 III
Skąd:: Tomaszów Maz.
Kontakt:

Re: LS430-Zawieszenie Pneumatyczne. Podniósł się i nie opada.

Post autor: Raven377 »

Szanowni forumowicze proszę o pomoc.
Od dłuższego czasu próbuje kupić tylny lewy czujnik poziomowania do  :LEXUS: LS 430 z 2005 r. Ich zakup stanowi poważny problem, bo dostępność na rynku wtórnym jest praktycznie zerowa. Znalazłem dwie oferty, ale czujniki mają różne oznaczenia. Czy ktoś może ogarnia temat ? Na moim czujniku jest oznaczenie 5G20 Znalazłem inny, który ma oznaczenie 1B06 a trzeci ma symbol 7G05. Aukcje w opisach mają że są to czujniki do LS 430 na tył.

Czy wyżej wymienione czujniki są zamienne ? 

P.S. Znalazłem kolejny i znów ma inne oznaczenie. Tym razem jest to 2K04. Nic z tego nie rozumiem. 
 
 
 
 
Jeśli choć raz wsiadłeś do Lexa ... możesz być pewien, że kiedyś go sobie kupisz.
scotti
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 9 gru 2022, o 14:49
Model Lexusa: GS 450h
Skąd:: Słupsk
Kontakt:

Re: LS430-Zawieszenie Pneumatyczne. Podniósł się i nie opada.

Post autor: scotti »

Witam pacjent LS 460 wygląda tak samo jak na zdjęciu Sebka z pierwszego postu. Padł pr.przedni czujnik, został wymieniony i podniósł się na maksa. Oddałem do serwisu w moim mieście Słupsk ale nie są w stanie tego zrobić, mówią tylko serwis. Jestem umówiony z kolegą Dorianem z Rumi ale muszę jechać tym wozem drabiniastym 120km. Czy ktoś coś może podpowiedzieć aby udało się załatwić to na miejscu?
Posiadam jeszcze LS 600h i tak sobie pomyślałem że może w Toyocie jakby mieli dwa koło siebie to tymi cięgnami by ustawili bo mówili że nie mają danych i nie wiedzą co i jak wprowadzić do kompa
Mi się bardziej wydaje że oni nic nie wiedzą co i jak zrobić...
Pozdrawiam

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości