LS430/460 MK IV - w jakiej cenie kupię dobrze zachowane auto?

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
Barakuda
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2023, o 20:04
Model Lexusa: LS
Skąd:: Świętokrzyskie
Kontakt:

LS430/460 MK IV - w jakiej cenie kupię dobrze zachowane auto?

Post autor: Barakuda »

Dzień dobry

Interesuje mnie Lexus LS430/460 MK IV, na początek zastanawia mnie cena jaką trzeba zapłacić za to auto, które nie będzie na dzień dobry skarbonką. Liczę się z serwisami i drogimi naprawami, ale chciałbym kupić możliwie dobrze zachowany samochód. Rozważam tańszą i droższą opcję tzn. np 70tyś i 100tyś. 
Chętnie też przyjmę informację na temat porównania kosztów utrzymania z autami innych marek - BMW, Mercedes Volvo.
Lexusa wybrałbym w benznynie i powyżej 200KM + LPG. Nie za wiele wiem o tych samochodach, poza tym, że są najmniej awaryjne, ale naprawy są zdaje się droższe niż u konkurentów.
 
ledziu
Lex Master
Posty: 2499
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS430/460 MK IV - w jakiej cenie kupię dobrze zachowane auto?

Post autor: ledziu »

Barakuda pisze: 30 wrz 2023, o 20:29 Dzień dobry

Interesuje mnie Lexus LS430/460 MK IV, na początek zastanawia mnie cena jaką trzeba zapłacić za to auto, które nie będzie na dzień dobry skarbonką. Liczę się z serwisami i drogimi naprawami, ale chciałbym kupić możliwie dobrze zachowany samochód. Rozważam tańszą i droższą opcję tzn. np 70tyś i 100tyś. 
Chętnie też przyjmę informację na temat porównania kosztów utrzymania z autami innych marek - BMW, Mercedes Volvo.
Lexusa wybrałbym w benznynie i powyżej 200KM + LPG. Nie za wiele wiem o tych samochodach, poza tym, że są najmniej awaryjne, ale naprawy są zdaje się droższe niż u konkurentów.
 

 
Volvo nie ta klasa, nie ta jazda, BMW/mb nie te koszty serwisu. Taniej kupisz a potem płyniesz i to na grubo. 
Awatar użytkownika
simoneus
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 17:01
Model Lexusa: GS300, USB 5.0, 600H
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: LS430/460 MK IV - w jakiej cenie kupię dobrze zachowane auto?

Post autor: simoneus »

Jedyne co się zużywa to zawieszenie, drogie w częściach - pneumatyka, a poza tym to spokój na lata.
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: LS430/460 MK IV - w jakiej cenie kupię dobrze zachowane auto?

Post autor: q3_ »

Hej,
Poczytaj sobie to wątek LS430 faq przed zakupem, wiele się dowiesz o samym samochodzie w tej wersji. Niestety chyba nikt nie przygotował podobnego wątku o 460. Jeśli chcesz LPG to raczej myśl o 430. Niby są jakieś informacje o LPG w 460 ale wychodzi na to że to droga zabawa. Co do ceny zakupu to ze swojego doświadczenia powiem że najtańsze egzemplarze jakie oglądałem wszystkie miały tyle problemów ze szkoda było czasu. Kupiłem samochód ze średnią ceną i to był dobry wybór, nie mniej przed zakupem został dobrze sprawdzony. Myślę że egzemplarze z najwyższą ceną wcale nie muszą być lepsze od tych że średnią czasami to tylko chciejstwo sprzedającego. Wszystko kwestia sprawdzenia przed zakupem. Powodzenia w poszukiwaniach!

Wysłane z mojego ASUS_I006D przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości