Lexus GS IV USA - zerowanie radaru

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Lukasz Krk
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 17 paź 2023, o 12:12
Model Lexusa: Lexus GS 450h
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Lexus GS IV USA - zerowanie radaru

Post autor: Lukasz Krk »

Hej, 

Czy znacie kogoś, kto potrafiłby wyzerować pamięć radaru lub zmienić przypisany region radaru z Europy na USA? 

Musiałem wymienić radar w moim sprowadzonym ze Stanów Lexus GS IV 450h 2013r (oryginalny był pęknięty po kolizji). Kupiłem używany, ten sam symbol części.

Po montażu radaru świeci się Check PCS system. Myślałem, że chodzi o kalibrację i byłem w ASO Lexusa w Krakowie, jednak okazało się, że błąd wynika z tego, że radar ma zakodowane, że jest z dystrybucji europejskiej i odmawia pracy z autem z rynku USA. 

ASO zasugerowało by albo sprowadzić radar z USA albo znaleźć jakiegoś magika, który potrafiłby zmienić bądź usunąć z pamięci radaru przypisanie do rynku (ponoć przypisuje się po pierwszym uruchomieniu po instalacji, w zależności od samochodu).

Także będę wdzięczny za podpowiedzi z kim się kontaktować. Ewentualnie jeśli ktoś ma radar do tego samochodu z USA to też jestem zainteresowany. 
 
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości