Potrzebuje pomoc przy montażu układu SD-2...

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Slawek
Lex user
Posty: 45
Rejestracja: 15 lip 2011, o 08:52
Model Lexusa: RX
Skąd:: Sochaczew
Lokalizacja: Sochaczew
Kontakt:

Potrzebuje pomoc przy montażu układu SD-2...

Post autor: Slawek »

Witam. Szukam osoby która to montowała i wie o co chodzi. Ponieważ ja sam nie znam się na elektryce do tego stopnia żeby to montować. Chce to zamontować u siebie w IS200 2002r. po liftingu i chciałbym żeby ktoś mi pomógł. Najlepiej z Mazowieckiego lub Łódzkiego żebym nie musiał daleko jechać. Czekam na kontakt na PM. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2011, o 23:15 przez Slawek, łącznie zmieniany 1 raz.
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: Pomoc przy montażu układu SD-2...

Post autor: lukas78 »

Mała uwaga z mojej strony - jeśli kolegi IS jest przedliftowy to bez drobnej przeróbki instalacji zasilania świateł układ SD-2 nie zadziała. :down:
Sam mam IS przedliftowego oraz zakupiony układ SD-2 - po podłączeniu go zgodnie z załączona instrukcja układ nie zadziałał. Po konsultacji i przesłaniu schematu instalacji od IS sprzedającemu okazało się, że instalka zasilania świateł wymaga przeróbki. Z tym, że ja się jeszcze za przeróbkę i montaż nie zabrałem :P - w związku z tym nie wiem, czy po przeróbce instalacji układ działa.
ps. jeśli kolega nie czytał o SD-2 to tu link do szerzej omówionego tematu http://lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=4 ... 3&start=30
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
Slawek
Lex user
Posty: 45
Rejestracja: 15 lip 2011, o 08:52
Model Lexusa: RX
Skąd:: Sochaczew
Lokalizacja: Sochaczew
Kontakt:

Re: Pomoc przy montażu układu SD-2...

Post autor: Slawek »

Witam. Dzieki za odpowiedz. Mam po lifta. Ja myślałem że kolegi auto to też po lift jest ponieważ są ksenony i halogeny z żółtymi soczewkami... I myślałem że dopiero polifty to mają...
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Pomoc przy montażu układu SD-2...

Post autor: tomekb »

Slawek pisze:Witam. Dzieki za odpowiedz. Mam po lifta. Ja myślałem że kolegi auto to też po lift jest ponieważ są ksenony i halogeny z żółtymi soczewkami... I myślałem że dopiero polifty to mają...
Odpowiem za łukasza zawsze mozna sobie dołozyc eheh
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości