Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
ODPOWIEDZ
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1355
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: Klaudiusz »

Alex4net pisze:
mcendrju pisze: 24 sty 2024, o 13:26
Alex4net pisze: 24 sty 2024, o 13:03 Czy ta aplikacja działa ze starszymi modelami np. LS500h 2018 czy tylko nowe czyli po 2020?


 
Lexus Link + ma sens dla modeli z Lexus Link Pro + czyli wszystko co dostało ten nowy system, NX II, RX V, UX 2022, ES 2023, LS 2023, LC 24

Lexus Link stary działa z usługami Lexus connected/consierge?  W UX i ES chyba, nie wiem na ile w LS, generalnie działa nawet ze starymi NX i RX ale tam to tylko można sobie zsynchronizować aktualizację map i nic więcej, przynajmniej tak jest u mnie w RX 2022.

LS z 2018 nie ma chyba nawet AA/Carplay bo tam będzie MM17 (chyba, że można jakiś update) to nie spodziewałbym się, że Lexus Link będzie jakkolwiek przydatne.
 

 
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.
Dealer zaproponował mi instalację Carplay od zewnętrznego dostawcy, twierdzą że to współpracuje zachowuję gwarancję Relax jeszcze 4 lata lub do 185.000 km.
Rozważam zakup używanego LS 2018 od dealera Lexus'a.
Diler zaprowadzi samochod do firmy Hadron. Jak juz wczesniej robili. Sa filmy na yt. A skasuje razy dwa.
Alex4net
Lex user
Posty: 47
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 00:53
Model Lexusa: LS 500H 2018
Skąd:: Piaseczno
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: Alex4net »

Masz rację - sami mówili że dają do firmy zewnętrznej - biorą 2500 zł ale utrzymują Ci gwarancję ralax a jak sam pójdziesz to nie wiadomo :-)
Klaudiusz
Lex Master
Posty: 1355
Rejestracja: 29 gru 2021, o 23:07
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: Klaudiusz »

Alex4net pisze:Masz rację - sami mówili że dają do firmy zewnętrznej - biorą 2500 zł ale utrzymują Ci gwarancję ralax a jak sam pójdziesz to nie wiadomo :-)
Utrzymuja. Chyba ze Ci udowodnia ze radio uszkodzilo silnik :)
wide_stream
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 28 mar 2024, o 14:03
Model Lexusa: NX 350h
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: wide_stream »

Czy mozna w Lexus Link + wpisać adres i przesłać do pojazdu? 
U mnie jest tylko opcja wyszukaj adres i co dalej? Nie ma żadnego menu, prześlij itp.
W Mercedesie aplikacja jest bardziej czytelna I przyjazna,  a przesyłanie danych do nawigacji działa bez problemu.
Plusem są poszczególne trasy zapamiętuje, zlicza itp, zdalnych uruchomień klimy czy ogrzewania jeszcze nie testowałem, jak zadziała to na plus.

 
 
settlerk
Lex user
Posty: 107
Rejestracja: 3 lip 2023, o 12:56
Model Lexusa: ES'23
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Aplikacje - Lexus LINK i My Connected Car

Post autor: settlerk »

Nie można już.

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości