Nowy z pytaniami o GS300

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
ODPOWIEDZ
delix76
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 22 wrz 2011, o 13:31
Model Lexusa: GS moze LS
Skąd:: ENGLAND
Kontakt:

Nowy z pytaniami o GS300

Post autor: delix76 »

Witam

Od pewnego czasu nosze sie z zamiarem zmiany mojego 300c na,wlasnie niewiadomo co,odwiedzilem kilka forum ale jakos nic mnie tak mocno nie zainteresowalo.
Trafilem na lexusa gs300 z 2006r z silnikiem 3.5 hybryda,no i jest problem bo niemam pojecia jak to wszystko ogarnac czy np:kupic 3 litrowke czy (niemam pojecia)
Moze doradzicie mi jaki silnik wybrac,bo model napewno ten i jakies rady wskazowki przy zakupie,ogolnie wszystko jesli ktos ma cos ciekawego do powiedzenia o tym modelu chetnie poslucham.


P.s
jesli jest juz cos w tym temacie na forum prosze o podanie linkow.Dzieki
pioter
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 29 paź 2010, o 07:28
Model Lexusa: IS 200, xc90 4,4v8
Skąd:: Pruszcz Gd
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Re: Nowy z pytaniami o GS300

Post autor: pioter »

delix76 pisze:Witam

P.s
jesli jest juz cos w tym temacie na forum prosze o podanie linkow.Dzieki
Widać słabo jesteś ogarnięty w temacie funkcjonowania forum . wtajemniczę Cię, że istnieje opcja szukaj.
delix76
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 22 wrz 2011, o 13:31
Model Lexusa: GS moze LS
Skąd:: ENGLAND
Kontakt:

Re: Nowy z pytaniami o GS300

Post autor: delix76 »

co ty powiesz opcja szukaj niewiedzialem :szok:
wymadrzac sie umiesz ale pomuc juz nie ,wiec sie nieodzywaj jak niemasz nic dopowiedzenia w tym temacie.
Najpierw szukalem potem dodalem nowy post(moderator moze to sprawdzic)niestety nic konkretnego na ten temat nieznalazlem dlatego pytam.
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: Nowy z pytaniami o GS300

Post autor: Travis »

Cześć. Jeżeli chodzi o hybrydy to jedynie mamy parę osób z RX musiałbyś ewentualnie ich się pytać jak sprawują się silniki spalinowe połączone z benzyną. Z tego co sam szukałem na forum nie wydaje mi się żeby ktoś miał GS w hybrydzie. GS mkIII nad którym się zastanawiasz to pojemność 3,5l czyli GS350 :) myślę że lepszym wyborem jest zwykły 350 bez hybrydy z 2006r. Jak by nie patrzeć auta z tego roku mają 5 lat i kto wie w jakim stanie będą baterie po takim czasie. Do jakiej kwoty chcesz kupić i czy masz już jakieś upatrzone sztuki? :)

Pozdrawiam
delix76
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 22 wrz 2011, o 13:31
Model Lexusa: GS moze LS
Skąd:: ENGLAND
Kontakt:

Re: Nowy z pytaniami o GS300

Post autor: delix76 »

Faktycznie w hybrydy nie bede sie bawic,mozna potem niezle poplynac chocby na wymianie bateri mysle ze taki model bedzie dobry http://www.autotrader.co.uk/classified/ ... ?logcode=p
albo jak bedzie wiecej kaski to taki
http://www.autotrader.co.uk/classified/ ... ?logcode=p
ale to juz jak bedzie naprawde wiecej kaski :biggrin2:
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: Nowy z pytaniami o GS300

Post autor: legato97 »

delix76 pisze:co ty powiesz opcja szukaj niewiedzialem :szok:
wymadrzac sie umiesz ale pomuc juz nie ,wiec sie nieodzywaj jak niemasz nic dopowiedzenia w tym temacie.
Najpierw szukalem potem dodalem nowy post(moderator moze to sprawdzic)niestety nic konkretnego na ten temat nieznalazlem dlatego pytam.
Racja, nie ma sensu sie madrzyc, niestety nikt na forum nie posiada GSa w hybrydzie, wiec info na anglojezycznych forach :LEXUS: , ale co do wyboru, to tez raczej benzynke zwykla bym bral, hybrydy jak by nie patrzyl sa dopiero na tapecie i kika lat musi jeszcze minac zeby ktos powiedzial jak 10 letnie auto z takim rozwiazaniem pracuje ( chyba, ze za rok sprzedajesz :biggrin2: )
delix76
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 22 wrz 2011, o 13:31
Model Lexusa: GS moze LS
Skąd:: ENGLAND
Kontakt:

Re: Nowy z pytaniami o GS300

Post autor: delix76 »

Tez tak mysle ze hybryda to jak by nie bylo to jeszcze cos nowego,raczej napewno bedzie zwykla benzynka.
Z tego co wiem to silniki ogolnie lexusa sa chyba bardzo dobre,(o komforcie chyba nie trzeba rozmawiac)brat przez jakis czas mial IS,i naprawde zadne bmw czy audi nie dawalo mu rady.

P.s.witam ziomala z uk :piwko:
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: Nowy z pytaniami o GS300

Post autor: Travis »

autko będziesz kupował w Anglii z kierą po prawej stronie czy lewostronny? :) bo jak brytyjski to raczej nie będzie większych aut z nie pewną historią jak to ma się u nas gdzie auta sprzedawane są jako "igła" a faktyczny stan pozostawia wiele do życzenia ;) Pierwsza sztuka bardzo fajna jeżeli chodzi o LS'a to już inna WYŻSZA klasa :D
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Nowy z pytaniami o GS300

Post autor: klexus »

Elo, nie wiem czy 3.0 nie bedzie za słaby:( auta nie jest lekkie szukaj GS350 jak by nie było 303KM to juz coś:), a znajac życie spalanie bedzie mniejsze jak w 3.0 albo takie same hihihi
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowy z pytaniami o GS300

Post autor: Ralfx »

Ja bym Hybryd nie skreślał - nie ma sie czego bać. Sam system silników hybrydowych jest jak najbardziej ok. Nie wiem jak to u Ciebie w UK wygląda z podatkami od pojemności i ulgami na hybrydy. Niektóre kraje mają specjalne profity dla aut hybrdowych (niższe podatki, darmowe parkowanie). Hybrydy palą mniej i mają więcej mocy. Niestety mają więcej wagi i mniejsze bagażniki (baterie) przez co tracą na przyspieszeniu i praktyczności.
Jeśli Anglia tak jak Polska nie oferuje nic posiadaczom hybryd wybralbym benzynę. Jednak warto się zorientować jak prawo traktuje te auta. Jest brytyjska strona posiadaczy Lexusów ale na pewno już znasz :) http://allegro.pl/za-darmo-wynajme-stud ... 40683.html
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość