Używany Lexus UX

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu UX
andrzelo1
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 29 gru 2023, o 21:03
Model Lexusa: w trakcie poszukiwania UX
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Używany Lexus UX

Post autor: andrzelo1 »

Witam,
Nie jestem jeszcze posiadaczem UX jestem w trakcie poszukiwania i przeglądam strone mobile wydaje mi się że są tańsze w zakupie i lepiej wyposażone.
Czy ktoś się oriętuje czy na Niemcy szło inne oznaczenie wyposażenia iż jest dużo np Style Edition nie mogę tego rozgryść i wersji.
Z góry dziękuję za info.
 
Astronauta
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 25 gru 2023, o 11:49
Model Lexusa: UX
Skąd:: Mazowsze
Kontakt:

Re: Używany Lexus UX

Post autor: Astronauta »

andrzelo1 pisze: 29 gru 2023, o 21:12 Witam,
Nie jestem jeszcze posiadaczem UX jestem w trakcie poszukiwania i przeglądam strone mobile wydaje mi się że są tańsze w zakupie i lepiej wyposażone.
Czy ktoś się oriętuje czy na Niemcy szło inne oznaczenie wyposażenia iż jest dużo np Style Edition nie mogę tego rozgryść i wersji.
Z góry dziękuję za info.
 

 
Być może na rynek niemiecki szły wersje które nazywały się tak samo jak u nas ale były lepiej wyposażone, często firmy tak robiły , nie wiem za ile chcesz kupić ale jak szukałbym wersję F-Sport, jest droższa ale warto
andrzelo1
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 29 gru 2023, o 21:03
Model Lexusa: w trakcie poszukiwania UX
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Używany Lexus UX

Post autor: andrzelo1 »

to jest wersja Lexus UX 250h Style Edition Style Edition (dla tego moje pytanie) i tak jest wyposażona  chociażby taki ma opis jak poniżej rok 2022  cena wychodzi ok131 tyś z takim wyposażeniem i rocznikem w Polsce raczej będzie chyba ciżko kupić niech opłaty dojdą 5 tyś,I tych właśnie jest dużo wersji na mobile różnice są 1000 euro

ABS,Adaptive cornering lights,Adaptive Cruise Control,Alarm system,Alufelgi,Android Auto,Apple CarPlay,Arm rest,Autom. dimming interior mirrorAutomatic,climatisation, 2 zones,Bagażnik dachowy,Blind spot assist,Bluetooth,Cargo barrier,Centralny zamek,Czujnik deszczu,Czujnik świateł,DAB radio ,Digital cockpit,Distance warning system,Elektryczne szyby,Elektrycznie sterowane lusterka boczne,Emergency brake assist,Emergency call system,Emergency tyre repair kit,Fatigue warning system.Filtr cząstek stałych,Glare-free high beam headlights,Gwarancja,Headlight washer system,Heated steering wheel,High beam assist,Hill-start assist,Immobilizer,Induction charging for smartphones,Integrated music streaming,Isofix (punkty mocowania fotelika dziecięcego),Komputer pokładowyKontrola trakcji,Leather steering wheel,LED headlightsLED running lightsLumbar support,Podgrzewane fotele,Pojazd użytkowany przez osoby niepalące,Przednie, boczne i inne poduszki powietrzne,Radioodbiornik.SerwisowanySmoker's package,Sound system,Speed limit control system,Summer tyres,System nawigacji,System ostrzegania o zmianie pasa ruchu,System start-stopŚwiatła przeciwmgielne,TouchscreenTraffic sign recognitionTyre pressure monitoring ,Układ ESPUSB portVoice control,Wielofunkcyjna kierownica,Winter package,Wspomaganie kierownicyZdalne otwieranie zamków bez kluczykaZestaw głośnomówiącyOpis Pojazdu:
*Poduszka powietrzna: przednia, kolanowa, boczna, chroniąca głowęb*Poduszkę powietrzną pasażera można wyłączyć
*Przednia poduszka powietrznaPoduszki powietrzne kolanowe i boczne*Telefon: integracja ze smartfonem
*Układ przeciwblokujący (ABS)*Kontrola poślizgu trakcji TRC*Przekładnia: E-CVT*Automatyczna, płynna regulacja*Elektroniczna kontrola ruszania pod górę*Radio: cyfrowa transmisja audio (DAB)
*Aluminiowe relingi dachowe
*System alarmowy z monitoringiem wnętrza.*Program stabilności VSC
*Obręcze LM 18 cali 5-ramienne, częściowo polerowane
*Elektryczne szyby przód i tył
*Akcesoria radiowe: interfejs Bluetooth
*Wycieraczka tylnej szyby*Automatycznie przyciemniające się lusterko wewnętrzne*Isofix (mocowanie fotelika dziecięcego*Przycisk Start-Stop*Klimatyzacja automatyczna
*Regulowana wysokość zagłówków
*Podgrzewana skórzana kierownica, 3-ramienna
*Asystent parkowania Lexus ze wspomaganiem hamulców
*Siedzenia: Pokrowce na siedzenia z weluru
*Wyświetlacz multimedialny Lexusa*Czujnik deszczu*Tylna kamera
*Dzielana i składana tylna kanapa (60:40)
*Lusterka zewnętrzne el. uruchomiony. i tu*Reflektory: technologia Bi-LED*Układ czyszczenia reflektorów*Elektroniczne wspomaganie kierownicy (EPS)*Fotele: podgrzewane przednie siedzenia
*Zegar analogowy*Światła stopu i tylne w technologii LED*System oświetlenia wejścia. Wnętrze na nogi*Ogrzewana tylna szyba* Tylne światło przeciwmgielne LED
*Monitorowanie ciśnienia powietrza w oponach TPWS*Gniazdo akcesoriów (12 V)*Tryb EV (tryb pojazdu elektrycznego)*Kontroler trybu jazdy*Dekoracyjna intarsja deski rozdzielczej ze skóry*Czarne listwy progowe. Plastikowy*Regulowana wysokość i długość kolumny kierownicy*Zintegrowany schowek w środkowym podłokietniku z przodu.
*Konsola środkowa w błyszczącej czerni
*Hamulec postojowy elektromechaniczny
*Pasy bezpieczeństwa: 3-punktowe pasy automatyczne
*Fotele: Regulacja siedzeń Kierowca i pasażer
* Skórzana dźwignia zmiany biegów *Tylny spoiler*Przyciemniane szyby*Akustyczny system ostrzegania pojazdu (AVAS)
*Filtr cząstek: filtr cząstek Otto (OPF)*Radio: Panasonic Audiosys. i 6 głośników
*Automatyczny system połączeń alarmowych E-Call
*Wizualny i akustyczny system ostrzegania o zapięciu pasów bezpieczeństwa*System bezpieczeństwa Lexusa+
*Asystent martwego pola
*Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym*Elektroniczny immobiliser*Inteligentny klucz Lexusa*Centralny zamek
 
 
Astronauta
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 25 gru 2023, o 11:49
Model Lexusa: UX
Skąd:: Mazowsze
Kontakt:

Re: Używany Lexus UX

Post autor: Astronauta »

Wyczerpującej odpowiedzi powinien udzielić ci serwis Lexus po nr. Vin bo często opisy są na zasadzie kopiuj wklej
PiotrJot
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2022, o 17:21
Model Lexusa: RX450h genIII
Skąd:: Karkonosze
Kontakt:

Re: Używany Lexus UX

Post autor: PiotrJot »

Na Niemcach musisz patrzeć na wyposażenie , zazwyczaj jest bogate , przebiegi małe a cena wysoka . No i większość jest daleko , Ruchra , Monachium itp. Znalazłem fajnego w okolicy Monachium , pod czeską granicą , Pomarańczowy metalik , nieźle wypasiony za 23350 euro. Na mobile de pl jak na początku jest zaznaczone , że nie bity to tak jest .
andrzelo1
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 29 gru 2023, o 21:03
Model Lexusa: w trakcie poszukiwania UX
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Używany Lexus UX

Post autor: andrzelo1 »

Ja nadal szukam i już powiem na pewno ,że faktycznie Niemiec jest lepiej wyposażony i nie mają dużych przebiegów z ceny wyjściowej na mobile.de min 500 euro można zbić bo idzie na export a sprzedawca jest zwolniony z gwarancji by mi dać. Jeden mi opóścił na cenie nawet 900 euro ale to wydaje mi się był Alik z Pakistanu podejrzane było. 
 
Kalinow
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2024, o 15:01
Model Lexusa: Lexus LS
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Używany Lexus UX

Post autor: Kalinow »

Niemiecki UX jest generalnie lepiej wyposażony. Tutaj znajdują się informacje o zniżkach https://ino.online/post/17370/przedswia ... acych.html . To prawda, ponieważ rynek niemiecki tradycyjnie preferuje bogatsze wyposażenie.
 
BerniceEdana
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2024, o 03:22
Model Lexusa: CAS
Skąd:: Germany
Kontakt:

Re: Używany Lexus UX

Post autor: BerniceEdana »

andrzelo1 pisze: 29 gru 2023, o 21:12 Witam,
Nie jestem jeszcze posiadaczem UX jestem w trakcie poszukiwania i przeglądam strone mobile wydaje mi się że są tańsze w zakupie i lepiej wyposażone.
Czy ktoś się oriętuje czy na Niemcy szło inne oznaczenie wyposażenia iż jest dużo np Style Edition nie mogę tego rozgryść i wersji.
Z góry dziękuję za info.
 
Dziękuję za podzielenie się.
Pobierz darmowe dzwonki na swój telefon ze strony klingeltone-kostenlos.de
 
 
 
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus UX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości