Auitomatyczne otwiernie klapy bagażnika

Problemy dotyczące modelu RX
ODPOWIEDZ
pawel1381
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 30 paź 2021, o 14:55
Model Lexusa: RX 350
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Auitomatyczne otwiernie klapy bagażnika

Post autor: pawel1381 »

Mam RX 350 2008 wersja amerykańska i problem z automatycznym otwieranie klapy, klapa się otwiera ale po otwarciu sama zaczyna się zamykać obojętne czy otworzę z pilota czy z kabiny. Nie dzieje się to zawsze co drugi trzeci raz, szczególnie jak auto  postoi dzień dwa bez otwierania klapy. Klapa się zamyka sama  ale jak się zaczyna zamykać i znowu nacisnę przycisk otwierania to otworzy  bez problemu, czasem sama zaczyna zamykać 2 albo 3 razy a czasem otwiera za pierwszym razem,
Może to dlatego że auto było używane sporadycznie przez prawie 3 miesiące a klapa na pewno nie była otwierana Od razu zaznaczam auto jest bezwypadkowe mam go od nowości. może to jakiś czujnik krańcowy a może już siadają siłowniki podtrzymujące klapę ?
 
Oczywiste
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 31 lip 2021, o 22:52
Model Lexusa: Rx350
Skąd:: Londyn
Kontakt:

Re: Auitomatyczne otwiernie klapy bagażnika

Post autor: Oczywiste »

Mam ten problem pojawił sie po paru miesiacach od wymiany siłowników na Monroe rx350 2008 wersja europejska ... klapa używana pare razy w tygodniu wiec to nie wina zastygnięcia ,problem pojawił sie nagle i jakieś dwa miesiące temu chociaż tak jak by coraz rzadziej wraz z wzrostem temperatury na zewnatrz wiec to może wina siłowników miałem kiedyś toyote bez elektrycznej klapy bagażnika to siłowniki w zimie nie chciały podnosić a w lecie były ok
ODPOWIEDZ

Wróć do „RX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości