Aktualizacja oprogramowania Lexus Link Pro

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
ODPOWIEDZ
Maryjusz
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 7 lis 2023, o 12:49
Model Lexusa: Nx
Skąd:: pod Płockiem
Kontakt:

Re: Aktualizacja oprogramowania Lexus Link Pro

Post autor: Maryjusz »

marekh pisze: 8 kwie 2024, o 21:19
Khaal pisze: 22 mar 2024, o 17:02 Po aktualizacji był brak tras. Usunąłem użytkownika w samochodzie, usunąłem samochód w aplikacji, ustawiłem wszystko od nowa. Teraz wszystko działa i śmiga bez problemuObrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



 
U mnie to samo. Zrobiłem jak wyzej kolega  i wszystko znów jest ok. Szkoda że ciagle cos trzeba grzebać w tym systemie


 
 Za radą  kolegów zrobiłem to  samo,  wreszcie od 17.lutego zaczęło działać, bo Lexus mi jedynie odpisał że przekazali mój problem do europejskiej centrali IT i....od 27.lutego cisza, podobnie zresztą jak w sprawie grubej reklamacji złożonej kilka  tygodni  wcześniej,  a chyba  w sprawach reklamacyjnych obowiązuje termin 30 dni.....
 
Drslamp
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 31 maja 2023, o 15:18
Model Lexusa: Rx
Skąd:: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Aktualizacja oprogramowania Lexus Link Pro

Post autor: Drslamp »

MarLex23 pisze: 22 mar 2024, o 16:55
Drslamp pisze: 16 lut 2024, o 09:50 Chciałem zaktualizować mapy i w trakcie aktulaziacji z niewiadomych mi przyczyn wyłączył mi sie zapłon i niestety wyskoczył bląd. Nie mam teraz możliwości ponownej instalacji. Pozostał tylko serwis


 
Witam czy serwis to bez problemu ogarnął? Bo u mnie wyskoczył błąd i ten sam komunikat… także CarPlay póki co został…

 
Niestety nie
 
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości