Gorąca prośba o informację - Lexus IS200 z Elbląga

Ogólne rozmowy oraz pytania na temat zakupu Lexusa
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maxnamee
Lex user
Posty: 26
Rejestracja: 3 paź 2011, o 10:14
Model Lexusa: is200
Skąd:: GRUDZIĄDZ
Kontakt:

Gorąca prośba o informację - Lexus IS200 z Elbląga

Post autor: maxnamee »

Szanowni koledzy noszę się z zamiarem zakupu tegoż autka, zaznaczę że jeszcze osobiście go nie widziałem, ale może ktoś z Was widział to cudo ?

http://allegro.pl/lexus-is-200-v-vti-15 ... 09411.html

proszę o odpowiedź

Dziękuję

Jakub
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Gorąca prośba o informację - Lexus IS200 z Elbląga

Post autor: dS »

foty widać że robił zawodowy fotograf
pod maską czyściej niż po wyjechaniu z fabryki :szok:
trochę błędy w opisie, pisze o skórzanej tapicerce a jak byk jest szmata na siedziskach a szkoda bo jednak do :LEXUS: zdecydowanie powinna być skóra
szkoda ze brak ori 17" kółek a tylko 16 które nie specjalnie wyglądają
+ za kompletne plastiki na silniku , np plastik VVTI bardzo rzadko można spotkać pod maską bo się po prostu sypią od temperatury
wydaje mi się że lampa po stornie kierowcy jest mniej przyżółknięta, co całkiem dobrze widać na tym zdjęciu
http://img26.imageshack.us/img26/8004/oct3l.jpg
jeśli walony był tym rogiem to tłumaczyło by cenę, bo jest dosyć niska, więc jak się wybierasz oglądać autko do koniecznie zabierz miernik i sprawdź czy jest różnica w grubości powłoki lakierniczej między tym miejsce a resztą auta
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
gzoom
Lex user
Posty: 125
Rejestracja: 11 sty 2012, o 15:53
Kontakt:

Re: Gorąca prośba o informację - Lexus IS200 z Elbląga

Post autor: gzoom »

cut
Ostatnio zmieniony 30 gru 2011, o 15:07 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: Gorąca prośba o informację - Lexus IS200 z Elbląga

Post autor: michalm320 »

Osobiście tego auta nie oglądałem ale jest ono na ogłoszeniu ok 2-3 miesięcy co też może być zastanawiające. Na fotach widać że jest bardzo ładne, do tego niska cena a mimo wszystko nikt tego auta jeszcze nie kupił. Co mnie zaciekawiło to to iż ma na czarno pomalowany grill. Zawsze był szary z chromowaną obwódka, no chyba że w roku 99 były czarne.
Obrazek
Lex

Re: Gorąca prośba o informację - Lexus IS200 z Elbląga

Post autor: Lex »

z ogłoszenia wynika że to handlarz więc na pewno go znam i mogę dowiedzieć się więcej niż jest w ogłoszeniu , coś mi świta że Rici oglądał tego IS-a pod palinalem bo mówił mi że ktoś spr. niebieskiego to było gdzieś 2-3 miechy
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Gorąca prośba o informację - Lexus IS200 z Elbląga

Post autor: Rici »

widziałem srebrnego ale słyszałem że też był niebieski więc może to ten :)ale nie widziałem
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość