[SC400/300] JDM Gadzety

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
ODPOWIEDZ
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

[SC400/300] JDM Gadzety

Post autor: maxkow »

Skoro legato rozpoczol temat gadzetow japonskich do naszych autek to i ja co wrzuce , sa to gadzety do SC300/400 co prawda wiekszosc gadzetow JDM była montowana w Toyocie Soarer , ale bez wiekszego problemu mozna je adoptowac do :LEXUS:

jednym z ciekawszych jest nawigacja i TV

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nastepnym gadzetem byl inny licznik , mialem kiedys ochote spróbowac z nim powalczyc zeby zrobic swapa , ale nie zdazylem dodatkowo licznik miał wiecej funkcji.

Obrazek



znaczek z Soarera

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: [SC400/300] JDM Gadzety

Post autor: forest »

licznik zajefajny.... prawie jak w S2000 :D japońce zawsze najlepsze rzeczy zostawiają dl siebie.... swoją drogą ciekawe dlaczego tak jest i od czego to zależy :doh:
SC430 '2002
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: [SC400/300] JDM Gadzety

Post autor: maxkow »

forest pisze:japońce zawsze najlepsze rzeczy zostawiają dl siebie.... swoją drogą ciekawe dlaczego tak jest i od czego to zależy :doh:
na moje tak jest poniewaz , u siebie nie musza placic cla,akcyz itp a tutaj musza walczyc o cene i dodatkowo byc niezle wyposazone , wiec auto musi byc tak dobrane na rynek europejski , zeby mogło konkurowac wyposazeniem z ta sama klasa aut w europie , a jednocześnie zmieścić sie w podobnej cenie płacąc przy tym nałożone opłaty na auta importowane do europy.
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [SC400/300] JDM Gadzety

Post autor: Ralfx »

Ja bym chciał mieć taki liczniczek w km ale obrotomierze lubię staroświeckie jako tarcze i wskazówke :P mógłbym sie na taki zdecydować ewentualnie gdybym miał shift light.
Maxkow piszesz że mial więcej funkji. Możesz się coś rozpisac więcej ?
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: [SC400/300] JDM Gadzety

Post autor: maxkow »

Ralfx nie powiem ci dokladnie o jakie funkcje byl bardziej rozbudowany poniewaz bawilem sie takimi zegarami w sorarce dosyc dawno i czesc wyswietlała w blizej nie znanym dla mnie jezyku :biggrin2: jakies dziwne krzaczory

potrzebne elementy do konwersji ,ale i tak nie wiem czy da rade zrobic swap na europejska wersje

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


kolejny gadzet to owiewka na szyberdach

Obrazek

a tak wygladał poprzednik Soarer/lexus SC ,prezentowany model jest z tuningowany do 900KM plus nitro 1200KM

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości