[Warszawa / Wołomin] Lipka 33 Auto Rebuś - polecam

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

[Warszawa / Wołomin] Lipka 33 Auto Rebuś - polecam

Post autor: Ralfx »

Ja bym chciał polecić warsztat gdzie zacząłem robić swoje auto (mimo że mam tam 50km a obok domu całe multum innych). Chłopaki robią wszystko rzetelnie a jak czegoś nie wiedzą to wołają szefa, który wszystko zrobi :D Dzięki temu że mój przyjaciel tam pracuje to znam właściciela i część pozostałych mechaników jednak nie robie nikomu na życzenie reklamy, a śmiało polecam bo wiem że tam sie lipy nie odstawia klientowi. Przy okazji część chłopaków ma certyfikaty Toyoty, robili w ASO więc na Toyotkach i Lexusach nieco się znają. Jak by co to można sie dla pewności powołać że jesteście z forum Lexusa od Ralfa to właściciel może jeszcze inaczej do sprawy podejdzie ;)
Jedyna ich wada to, że sa dla większości nieco daleko. Mapka dojazdowa u nich na stronie.

http://autorebus.pl/

kontakt:

(29)777-04-23

661-610-454

autorebus@autorebus.pl

Lipka 33, vis a vis Rozbudu
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
czosnek
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 17 lis 2011, o 13:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: warszawa
Kontakt:

Re: [Warszawa / Wołomin] Lipka 33 Auto Rebuś - polecam

Post autor: czosnek »

Możesz podać jakieś przykładowe ceny?
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [Warszawa / Wołomin] Lipka 33 Auto Rebuś - polecam

Post autor: Ralfx »

Tak szczerze to średnio moge dać przykład bo ja jeśli mam być szczery mam nieco promocyjny cennik :P Ale generalnie ceny mają takie jakie nie wielki warsztat (4 stanowiska póki co) powinien mieć. Ja za wymianę silnika oraz wymiane nagrzewnicy w moim Escorcie zapłaciłem chłopakom 800zł. W Lexusie za SWAP hamulców, wymiane pompy hamulcowej, świec (swoją drogą upierdliwa sprawa w 2JZ), oleju w skrzyni zapłaciłem 200zł (5h roboty) ale sam im podawałem klucze żeby szybciej szło i "dyrygowałem" przy swapie hamulcy.
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości