[SC 400/300] Kontrolka stanu paliwa

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

[SC 400/300] Kontrolka stanu paliwa

Post autor: janasek »

Szukam cały czas gdzie jest na desce rozdzielczej kontrolka rezerwy paliwa. U mnie cały czas nad wskażnikem wskazówkowym jest podświetlony żółtym światłem jakiś napis ...coś jak Fuel... blebleble :). Nie pamietam niestety. Może ejst jeszcze jakaś pomarańczowa lampka na dole przy pustym stanie? U mnie nic się innego nie zaświeciło, a wskazówka leży w poziomie już całkowicie na najniższej kresce...

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Kontrolka stanu paliwa

Post autor: Ralfx »

Kontrolka od paliwa to w SC taki pomarańczowy kwadracik jak masz literke "E" to w dół i po prawej centymetr :) Świeci się dośc późno bo sprawdzałem ale nie zdążyłem jeszcze sprawdzić ile można na rezerwie zrobić. Jak coś to dam znać :)
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Kontrolka stanu paliwa

Post autor: janasek »

Dzięki Ralfx, coś tam pod światło widziałem jakiś kwadracik, ale nie byłem pewien. :biggrin2:

Pozdro
Luxusem jadę... :)
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: Kontrolka stanu paliwa

Post autor: maxkow »

Janasek jak masz problemy z poziomem paliwa i ze ciagle ci sie swieci kontrolka od paliwa , lub wogóle nie chce sie zapalic przczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=41&t=420
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości