Chorwacia

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
passat1978
Lex Driver
Posty: 614
Rejestracja: 14 lis 2010, o 10:42
Model Lexusa: gs 300
Skąd:: Łęczyca
Lokalizacja: Łęczyca - Kutno
Kontakt:

Chorwacia

Post autor: passat1978 »

Witam mam sprawę do kolegów z forum :LEXUS: potrzebuje konkretny namiar i koniecznie telefon do jakiegoś miejsca w Chorwaci dla 5-7 osób byłbym wdzięczny za informacie od osoby która w tym miejscu była i może polecić to miejsce. Planuje wyjezd 23.0612r na 2 tyg. do w/w kraju ale z ogłoszeń w necie ( jest ich tysiące) nic nie wynika a nr tel są do pośredników. Będę bardzo wdzięczy za podpowieź, z nr do bezpośredniego właściciela, jeśli jest to możliwe to z linkiem do strony właścicela.
Części do LEXUS GS 300 KMI
NR 790462651 Lub PW
Awatar użytkownika
allenddz
Lex user
Posty: 96
Rejestracja: 22 gru 2010, o 15:21
Model Lexusa: is 200
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Re: Chorwacia

Post autor: allenddz »

Jedź w ciemno zawsze coś znajdziesz. Polecam wyspe Rab, oraz okolice Splitu.
Obrazek
Awatar użytkownika
passat1978
Lex Driver
Posty: 614
Rejestracja: 14 lis 2010, o 10:42
Model Lexusa: gs 300
Skąd:: Łęczyca
Lokalizacja: Łęczyca - Kutno
Kontakt:

Re: Chorwacia

Post autor: passat1978 »

allenddz pisze:Jedź w ciemno zawsze coś znajdziesz. Polecam wyspe Rab, oraz okolice Splitu.
niestety ale chcę jechać z 3 letnim dzieckiem i druga para bedzie jechała z dzieckiem które ma niecaly rok, a nie chce ryzykować dlatego potrzebuje coś konkretnego, z adresem i nr tel.
Części do LEXUS GS 300 KMI
NR 790462651 Lub PW
Awatar użytkownika
allenddz
Lex user
Posty: 96
Rejestracja: 22 gru 2010, o 15:21
Model Lexusa: is 200
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Re: Chorwacia

Post autor: allenddz »

ja zawsze jeździłem w ciemno i maksymalnie w godzinę od przyjazdu znaleźliśmy dobry nocleg i w lepszych pieniądzach niż wcześniej zarezerwujesz. Tym bardziej, że chcecie jechac jeszcze w czerwcu a w chorwacji największe oblężenie jest w sierpniu. Niestety nie posiadam żadnych numerów.
Obrazek
MączeK
Lex user
Posty: 233
Rejestracja: 4 lis 2010, o 11:52
Model Lexusa: RX
Skąd:: ***
Kontakt:

Re: Chorwacia

Post autor: MączeK »

Jedź w ciemno, jeżdżę tak od 6 lat i zwiedziłem Chorwację od wschodu do zachodu, polecam Ci pojechać za Dubrovnik jeżeli szukasz ciszy, spokoju i prawdziwej Chorwacji, a nie dzikich tłumów jak w sezonie w Sopocie;) P.S warto trochę pozwiedzać, Dubrovnik, Split, Jeziora Plitwickie i Wodospady Krka oraz dużo innych ciekawych miejsc musowo do zobaczenia, odradzam Makarską, jeżeli jedziesz samochodem to będziesz miał mnóstwo fanu bo to raj dla kierowców:)
Awatar użytkownika
kapiotrek
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 26 gru 2011, o 13:29
Model Lexusa: is250
Skąd:: Nowogard
Lokalizacja: Szczecin Gdańska 10
Kontakt:

Re: Chorwacia

Post autor: kapiotrek »

Jedz w ciemno, polecam Primosten lub Baśka voda tu wieczorem promenada jak w Las Vegas. Jak byś chciał jakieś namiary na apartament to napisz chetnie podam.
Maciej Loret
Lex user
Posty: 74
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 23:39
Model Lexusa: brak
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Chorwacia

Post autor: Maciej Loret »

passat1978 pisze:[...]potrzebuje konkretny namiar i koniecznie telefon do jakiegoś miejsca w Chorwaci
I wszystko jasne:
http://www.cro.pl/forum/viewforum.php?f=6
Pozdrawiam, Maciej Loret
Biuro Rachunkowe Małgorzata Loret
www.loret.bydgoszcz.pl
Awatar użytkownika
hesus
Lex user
Posty: 98
Rejestracja: 28 lis 2010, o 14:44
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: Chorwacia

Post autor: hesus »

jeśli wyspy też Cię interesują (Hvar konkretnie), to daj znać PM - mam stały namiar gdzie wypoczywam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości