[LS400] drewniana kierownica

Problemy dotyczące modelu LS
ODPOWIEDZ
arkadiusz
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 7 sty 2012, o 11:40
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

[LS400] drewniana kierownica

Post autor: arkadiusz »

witam,

czy jest dostępna drewniana kierownica do LS400 05/1992 (ale cała obręcz a nie taka jaką widziałem na fotkach - częściowo drewno, częściowo skóra) ???

widziałem na ebay'u takie "nakładki imitujące drewno" ale wygląda to lekko koszmarnie - no i przede wszystkim jest to plastik/masa a nie drewno...
--
Arkadiusz / Wawa
Awatar użytkownika
prosperopro
Lex Driver
Posty: 599
Rejestracja: 10 sty 2011, o 20:08
Model Lexusa: LS400 UCF11
Lokalizacja: Lublin

Re: [LS400] drewniana kierownica

Post autor: prosperopro »

podzial na wersje president / prestige byly dopiero po 94r. mozesz sprobowac modzic z kierownica pelna od UCF20 podobno pasuje plug and play. jesli jest oczywiscie z tym samym wyposazeniem (tempomat, telefon, radio) w UCF10 jest tylko tempomat ;) zeby bylo jasniej szukaj kierownicy tylko z tempomatem ;)
"Coś co jest teraz jest gorsze niż było"
"Proste sa dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
"samochody sa na benzyne. na olej napedowy jezdza traktory i ciezarowki, a na gazie gotuje sie obiad. tyle w tym temacie."
TOYOTA LEXUS LS400 ®
arkadiusz
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 7 sty 2012, o 11:40
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [LS400] drewniana kierownica

Post autor: arkadiusz »

a więc jest jakaś nadzieja - tak, będę musiał szukać z tempomatem... sprawdzę na ebay bo u nas nic nie widziałem na alledrogo.... dzięki za radę i nadzieję :dance3:
--
Arkadiusz / Wawa
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: [LS400] drewniana kierownica

Post autor: maniek_ls400 »

prosperopro pisze:podzial na wersje president / prestige byly dopiero po 94r. mozesz sprobowac modzic z kierownica pelna od UCF20 podobno pasuje plug and play. jesli jest oczywiscie z tym samym wyposazeniem (tempomat, telefon, radio) w UCF10 jest tylko tempomat ;) zeby bylo jasniej szukaj kierownicy tylko z tempomatem ;)
Momento - ale w lexusie nie było/nie ma full drewnianego koła jest tylko drewno u góry i dole kiery - pośrodku jest skóra. W okolicach Wawy mam namiary na sprawdzonego gościa sprzedającego używane części od LS430 - kierę pewnie też znajdzie..
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Awatar użytkownika
prosperopro
Lex Driver
Posty: 599
Rejestracja: 10 sty 2011, o 20:08
Model Lexusa: LS400 UCF11
Lokalizacja: Lublin

Re: [LS400] drewniana kierownica

Post autor: prosperopro »

o tym mowie ;)
"Coś co jest teraz jest gorsze niż było"
"Proste sa dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
"samochody sa na benzyne. na olej napedowy jezdza traktory i ciezarowki, a na gazie gotuje sie obiad. tyle w tym temacie."
TOYOTA LEXUS LS400 ®
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości