uruchomienie radia Gs 300

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radioodtwarzacze, nawigacje GPS, radia CB
idziemeryt
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 9 sty 2012, o 18:16
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

uruchomienie radia Gs 300

Post autor: idziemeryt »

Witam jestem nowy na forum i mam niemały problem tak mi sie wydaje zaraz od początku w moim Gs 300 nie grało radio wiec wykręciłem je i dałem do naprawy okazało ie ze jest dobre po wsadzeniu panel od navi zarządał security code tyle ze po przeszukaniu kasiażek serwisowych nic takiego nie znalazłem i tu moje pytanie skąd taki kod wziąsc lub jak to ominąć
Awatar użytkownika
passat1978
Lex Driver
Posty: 614
Rejestracja: 14 lis 2010, o 10:42
Model Lexusa: gs 300
Skąd:: Łęczyca
Lokalizacja: Łęczyca - Kutno
Kontakt:

Re: uruchomienie radia Gs 300

Post autor: passat1978 »

idziemeryt pisze:Witam jestem nowy na forum i mam niemały problem tak mi sie wydaje zaraz od początku w moim Gs 300 nie grało radio wiec wykręciłem je i dałem do naprawy okazało ie ze jest dobre po wsadzeniu panel od navi zarządał security code tyle ze po przeszukaniu kasiażek serwisowych nic takiego nie znalazłem i tu moje pytanie skąd taki kod wziąsc lub jak to ominąć
nie wiem jak w nowszych modelach gs 300 ale ja w wersi :LEXUS: MKI miałem wpisany kod przez poprzedniego wlaściciela ( kod mozna wpisywać i zmieniać dowolnie ) i na moje szczeście znaledłem go przypadkiem na końcu instrujkcij od auta. Więc może przeszukaj swoje papiery a jak nie znajdziesz to nie wiem jak Ci pomóc.
Części do LEXUS GS 300 KMI
NR 790462651 Lub PW
idziemeryt
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 9 sty 2012, o 18:16
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

Re: uruchomienie radia Gs 300

Post autor: idziemeryt »

dziki za rade ale przeszukałem wszystko i kamień w wodę mój lex to 99 rok wersja z navi no niemam pojecia jak sie za to zabrac ktos pokopał instalacje z nagłosnieniem i czarna magia myslalem radio padlo ale okazalo sie dobre tyle ze teraz to nawet nawiewów niemam heh
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: uruchomienie radia Gs 300

Post autor: maniek_ls400 »

zacznij od 0000, 1111, 1234 a potem to już lotto :(
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
idziemeryt
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 9 sty 2012, o 18:16
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

Re: uruchomienie radia Gs 300

Post autor: idziemeryt »

prubowałem juz tego boje sie tylko zeby sie to całkiem nie zablokowało cos jak w telefonie pin i puk jak nic nie wymysle to kupie uzywana navi i klopot z głowy hehe
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: uruchomienie radia Gs 300

Post autor: janasek »

idziemeryt pisze:Witam jestem nowy na forum i mam niemały problem tak mi sie wydaje zaraz od początku w moim Gs 300 nie grało radio wiec wykręciłem je i dałem do naprawy okazało ie ze jest dobre po wsadzeniu panel od navi zarządał security code tyle ze po przeszukaniu kasiażek serwisowych nic takiego nie znalazłem i tu moje pytanie skąd taki kod wziąsc lub jak to ominąć

Ralf miał podobny problem i rozwiązał go w ASO.

Pozdro
Luxusem jadę... :)
idziemeryt
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 9 sty 2012, o 18:16
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

Re: uruchomienie radia Gs 300

Post autor: idziemeryt »

dzięki za podpowiedzi udało mi sie nawiązać kontakt z pierwszym właścicielem który pamiętał magiczny numerek bo sam go zmieniał i problem sam sie rozwiązał dowiedziałem sie także ze radio nie gra bo w bagażniku powinien byc wzmacniacz i instalacja jest pod niego przerobiona po poszukiwaniach udało mi sie znaleźć zwitek wyprowadzonych kabli pod wzmaka
idziemeryt
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 9 sty 2012, o 18:16
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

Re: uruchomienie radia Gs 300

Post autor: idziemeryt »

ma ktoś może opis kosti radia do gs 300 lub jest w stanie powiedzieć skąd wyprowadzić kabel wzbudzeniowy remote do wzmaka
Awatar użytkownika
Mariano
Lex user
Posty: 152
Rejestracja: 23 paź 2011, o 19:05
Model Lexusa: Był IS200 jest GS430
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: uruchomienie radia Gs 300

Post autor: Mariano »

nie bede rozpoczynał nowego tematu, wie ktoś co zrobic w gs 94 rok zeby niebyło na kasety? jakas zmieniarka idzie podłączyc badz usb?
DIESEL AUTORYZOWANY SERWIS DELPHI, NAPRAWY UKŁADÓW WTRYSKOWYCH DIESEL WSZYSTKICH MAREK
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: uruchomienie radia Gs 300

Post autor: legato97 »

Najlepiej jak dla mnie to kupic ramke, wzmaka, 2 din radyjko, koszt jest wiadomo, ale rowniez efekt, a co sie stalo z ori zmieniarka w bagaju? Z najtanszych i niepolecanych rozwiazan to transmiter BT do zapalniczki, wysylajacy fale radiowe, lub kaseta-adapter z wyjsciem 3.5mm.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości