[ is200]problem z prawym lusterkiem

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
strokus20
Lex user
Posty: 56
Rejestracja: 1 lut 2012, o 16:31
Model Lexusa: is 200 :)
Skąd:: Krynica-Zdrój
Kontakt:

[ is200]problem z prawym lusterkiem

Post autor: strokus20 »

Witam, nie dawno nabyłem swojego lexa is 200, problem który mnie nurtuje to nie działające prawe lusterko. Niby wszystko jest ok ale nie działa jego elektryczne ustawianie ani też sie nie składa, dodam że z lewym jest wszystko w porządku. Sciągnąłem ten dekielek przykrywający głośniczek i zobaczyłem że kable wychodzące właśnie z tego lusterka są po prostu ucięte. Czy mozna gdzieś dokupić taką kostkę do tego i to polutować? Boczka drzwi nie śćiągałem jeszcze więc nie wiem co się za nim kryje. Proszę o jakieś podpowiedzi.
Awatar użytkownika
LinkPL
Lex Maniak
Posty: 792
Rejestracja: 9 lis 2010, o 00:59
Model Lexusa: RX 500h
Skąd:: Iłża
Kontakt:

Re: [ is200]problem z prawym lusterkiem

Post autor: LinkPL »

Przedłuż kable, zdejmij boczek i załóż jakieś kostki a najlepiej sprawdź najpierw czy to co masz w ogóle działa ...

Nie najlepiej to świadczy o ostatnim właścicielu ...
How far We can go ...
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: [ is200]problem z prawym lusterkiem

Post autor: dS »

może było jak u mnie że wyrobił się tryb przez co lusterko cały czas chciało się rozkładać, właściciel "rozwiązał" problem przecinając kable. Zdejmij boczek może jest tam druga część kabla.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
strokus20
Lex user
Posty: 56
Rejestracja: 1 lut 2012, o 16:31
Model Lexusa: is 200 :)
Skąd:: Krynica-Zdrój
Kontakt:

Re: [ is200]problem z prawym lusterkiem

Post autor: strokus20 »

Dzieki za podpowiedzi jeśli znajde chwile czasu to się za to zabiore, i dam znać co i jak.
Lexus is200
Lex user
Posty: 98
Rejestracja: 3 lut 2012, o 18:42
Model Lexusa: Lexus is250 07
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Re: [ is200]problem z prawym lusterkiem

Post autor: Lexus is200 »

Witam, może ktoś sie orientuje, gdyz posiadam is200 i mam problem z zamykaniem i otwieraniem elektrycznym lusterek.Czasami byywa tak że jak zamykam lusterka to jedno sie zamyka drugie nie i tak na przemian, a czasmi okres ,że dwa zamykają sie prawidłowo.Co może byc nie tak?
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: [ is200]problem z prawym lusterkiem

Post autor: dS »

pewnie tryby są już na wykończeniu
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Lexus is200
Lex user
Posty: 98
Rejestracja: 3 lut 2012, o 18:42
Model Lexusa: Lexus is250 07
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Re: [ is200]problem z prawym lusterkiem

Post autor: Lexus is200 »

to musze w lusterku wyminic tryby? jak sie do tego zabarć, oraz czy jest to kosztowna sprawa?
Awatar użytkownika
LinkPL
Lex Maniak
Posty: 792
Rejestracja: 9 lis 2010, o 00:59
Model Lexusa: RX 500h
Skąd:: Iłża
Kontakt:

Re: [ is200]problem z prawym lusterkiem

Post autor: LinkPL »

Lexus is200 pisze:to musze w lusterku wyminic tryby? jak sie do tego zabarć, oraz czy jest to kosztowna sprawa?
Jeśli nie masz za bardzo chęci do robienia takich rzeczy, podjedź gdzieś do majstra od elektryki i niech on Ci to zrobi. Będzie widział na oczy dokładnie o co chodzi, tu zerknie tam zerknie, coś zmierzy i będzie wiedział. A jeśli sam nie masz do końca o tym pojęcia to lepiej się nie zabieraj, oszczędzisz sobie niepotrzebnych wydatków.
Nie koniecznie tryby muszą być powodem, może włącznik się przypalił, może coś gdzieś zaśniedziało ... Ciężko tak wróżyć z kryształowej kuli ...
How far We can go ...
Tycjan
Lex user
Posty: 50
Rejestracja: 10 gru 2011, o 14:08
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: [ is200]problem z prawym lusterkiem

Post autor: Tycjan »

mam pytanie jeszcze odnośnie lusterek, jak one działają? bo w moim lexie jak wcisnę guzik składania lusterek to sie składają czy mam włączony silnik czy nie. A nie powinno być przypadkiem tak że jak wyłączam zapłon to lusterka się składają a jak włączam to się rozkładają ?
Lexus is200
Lex user
Posty: 98
Rejestracja: 3 lut 2012, o 18:42
Model Lexusa: Lexus is250 07
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Re: [ is200]problem z prawym lusterkiem

Post autor: Lexus is200 »

Wszystko jest wporządku, tak jest w IS,tej generacji, więc nie masz co się martwić, a jak chcesz składania lusterek automatycznie musisz sie sam pobawic przy tym, albo pójść do elektryka, ale kupic IS po 2005 roku:)Pozdro
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości