Warszawa, 19.05.2012

Organizujesz spot w swoim regionie ? napisz nam o nim
Pawel.S
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 1 mar 2012, o 14:35
Model Lexusa: jeszcze żaden :(
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Warszawa, 19.05.2012

Post autor: Pawel.S »

Witam szanownych forumowiczów,

piszę do Was z nieco nietypową prośbą. Otóż, poszukujemy z narzeczoną pojazdu na ślub. A że wspomniana narzeczona od wczesnej młodości jest głęboko zafascynowana Lexusami, to szukamy właśnie Lexusa. Łatwo nie jest, bo "wymagania" są dość precyzyjne - szukamy czegoś w kolorze czerwonym (nie jestem pewien dokładnej nazwy koloru, chodzi o tą głęboką bordo-czerwień). Czyli, wg. mojego skromnego rozeznania, IS (drugiej generacji), LS albo GS. Wersja silnikowa nie ma większego znaczenia :) . Jeżeli ktoś z okolic Warszawy miał ochotę poświęcić nam popołudnie i zawieźć nas swoim Lexusem do ślubu, uprzejmie prosiłbym o kontakt (tutaj, lub na maila : pawel-bt@o2.pl). Oczywista oczywistość, nie oczekuję że ktoś będzie podwoził nas za darmo - wierzę że w kwestii wynagrodzenia jakoś się z ewentualnym chętnym dogadamy.

Nie znam tutejszych zwyczajów forumowych, więc jeżeli spudłowałem z działem, to uprzejmie proszę moderatorów o przeniesienie.

Pozdrawiam,
Paweł Sutkowski.
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Warszawa, 19.05.2012

Post autor: dS »

a musi być koniecznie w kolorze bordowym ? kolega Ralf świadczy takiego usługi ale porusza się czarnym GSem gen.2
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Pawel.S
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 1 mar 2012, o 14:35
Model Lexusa: jeszcze żaden :(
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Warszawa, 19.05.2012

Post autor: Pawel.S »

Jak się okaże że bordowy jest to nieosiągalny, to duża szansa że zrezygnujemy z wymagań kolorystycznych. Ale jak na razie musi być bordowy :)
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Warszawa, 19.05.2012

Post autor: dS »

bordowy GS gen.2 -> user hydrant -> viewtopic.php?f=86&t=1704 ale on jest z wielkopolski
bordowy IS gen.2 -> user Fenix -> viewtopic.php?f=85&t=2664 ale niestety Kraków
nikt inny do bordowego LEXa się nie przyznaje na forum, więc jeśli ma być LEX ale nie koniecznie bordowy to tutaj masz info o ofercie usera Ralfx - > http://lexusvip.samochody-weselne.pl/
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Pawel.S
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 1 mar 2012, o 14:35
Model Lexusa: jeszcze żaden :(
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Warszawa, 19.05.2012

Post autor: Pawel.S »

Dzięki za dokładne informacje, prawdziwa Polska gościnność :)
No cóż, pozostaje zatem zmienić założenia. Chociaż widziałem w Warszawie jednego bordowego Lexusa na warszawskich blachach, tyle że najwyraźniej nie udziela się na forum. Może spotkam go na światłach :)
Raz jeszcze wielkie dzięki !
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Warszawa, 19.05.2012

Post autor: dS »

bordowego IS też chyba kiedyś widziałem w Wawie, ale wydaje mi się że jest to trochę za małe autko, bo jak by nie było musi się tam zmieścić 5 dorosłych osób, nie wspominając już o kreacji panny młodej, dlatego szukał bym min GS a najlepiej LS
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Warszawa, 19.05.2012

Post autor: Ralfx »

Widzę że moja oferta sama się poleca ;) Zapraszam do kontaktu, myślę że się dogadamy, jęśli zmienisz zdanie co do bordowego. Tak czy inaczej podzielam opinie kolegi wyżej - do ślubu albo GS albo LS. Model IS ma za mało miejsca z tyłu, CT w ogóle, RX na ślub średnio pasuje a LX w Polsce brak ;)
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: Warszawa, 19.05.2012

Post autor: michalm320 »

Ralfx pisze:LX w Polsce brak ;)
U mnie w Tomaszowie jeździ LX570... jest olbrzymi :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Bukol
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 8 lut 2012, o 18:54
Model Lexusa: GS 450h
Skąd:: Hilversum / Wolomin
Kontakt:

Re: Warszawa, 19.05.2012

Post autor: Bukol »

Kolego, dwa bordowe GSy III gen maja na sprzedaz w ASO Zeran. Podjedz, zapytaj. Faktycznie piekny kolor i gdybym kupowal nowego to w tym kolorku wlasnie. Jak niczego nie znajdziesz, czarny nie podpasi, to mam srebrnego GS III, krorym w razie czego mozna po cichutku zwiac :) na silniku elektrycznym ;)
pozdrawiam - Maciek
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Re: Warszawa, 19.05.2012

Post autor: legato97 »

Janasek chyba ma kontakt do bordowego ISF
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spoty Regionalne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości