[is200]Przyciemnianie szyb IS 200 by qubak

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

[is200]Przyciemnianie szyb IS 200 by qubak

Post autor: maxkow »

Czy przyciemnialiście szyby w IS 200??

Szukam dobrej i w miarę taniej firmy z Warszawy lub okolic... Będę wdzięczny za pomoc...
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [is200]Przyciemnianie szyb IS 200 by qubak

Post autor: tomekb »

ja znam firmy ale na slasku ale na slasku proponuje ci w teoim kolorze folie AR podobno fajne na czarnym wyglada jest lekko polyskliwa

Ostatnio edytowany przez tomekb (2010-07-06 15:06:51)
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: [is200]Przyciemnianie szyb IS 200 by qubak

Post autor: maxkow »

ile mnie więcej trzeba wybulić za przyciemnianie? (porównuje ceny)
tomekb co to za folia AR? właśnie szukam takej z lekkim połyskiem...
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
Awatar użytkownika
max_damage
Lex user
Posty: 59
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:15
Model Lexusa: IS200
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: [is200]Przyciemnianie szyb IS 200 by qubak

Post autor: max_damage »

jeżeli chodzi o przednie szyby to według polskiego prawa muszą mieć 70% przepuszczalności światła... w serii mają ok 72-75%.. więc zastosowanie jakiejkolwiek folii automatycznie równa się z łamaniem przepisów...
kwestia tylko jak bardzo się je przyciemni... nie zapominajmy że jak policjant zatrzymuje auto tej klasy to nigdy nie ma na dobrą sprawę 100% pewności z kim rozmawia, więc pajacował i cwaniaczka nie będzie strugał...bo pewnie lubi swoją prace:P
tak jak u mnie jest przyciemnione (a jest dość mocno) wyglądało by ładnie... kilka razy policjant się mnie zapytał czy mam atest na te szyby, wprost i z pewnością siebie odpowiedziałem mu bez wahania że nie mam... i aż się chłop zmieszał że nie zacząłem kręcić:)
raczej nie będą się czepiać , ale zawsze się trafi jakiś służbista... jak mamy lewe 1200zł w portfelu to możemy skorzystać z usług firmy
http://www.carsolar.com.pl/?link=piecowe z tego co się orientuje to jedyna w Polsce firma świadcząca takie usługi... reszta firm działa na zasadzie pośrednika...
koszt jednej szyby z drzwi to ok 500-700zł, ale dają atesty i już nikt nie ma prawa się czepiać.
Obrazek
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [is200]Przyciemnianie szyb IS 200 by qubak

Post autor: tomekb »

maxkow pisze:ile mnie więcej trzeba wybulić za przyciemnianie? (porównuje ceny)
tomekb co to za folia AR? właśnie szukam takej z lekkim połyskiem...
folia AR to folia firmy Armolite sun guard u nas przedstawiciel to firma Alex-foll zajmujaca sie foliami juz ponad 15 lat (http://www.alexfoll.pl/)
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: [is200]Przyciemnianie szyb IS 200 by qubak

Post autor: forest »

1200pln za oklejenie szyb + atest.... w Gorzowie jest firma co pięknie okleja i za ISa wyszłoby ok.500pln..... a to już jest dużo ;)
SC430 '2002
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: [is200]Przyciemnianie szyb IS 200 by qubak

Post autor: klexus »

forest pisze:1200pln za oklejenie szyb + atest.... w Gorzowie jest firma co pięknie okleja i za ISa wyszłoby ok.500pln..... a to już jest dużo ;)
Forest to nie jest oklejenie tylko tzw piecowe przyciemnianie czyli natrysk i szyba leci do pieca na wypalanie, jak dla mnie efekt fajny, ale co jak nam pójdzie boczna szybka :shok: :cry: szukanie nowej i znowy piec?? czyli 1000zł nie to nie dla mnie:)
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: [is200]Przyciemnianie szyb IS 200 by qubak

Post autor: forest »

faktycznie... ale dalej sądze że to kasa w błoto
SC430 '2002
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [is200]Przyciemnianie szyb IS 200 by qubak

Post autor: janasek »

Piecowanie szyb to jet zajefajna sprawa, najlepszy efekt ale kasa kosmiczna. kleksus masz rację kłopot olbrzymi przy wymianie szyby. Trzeba sie mocno zastanowić czy nasz portfel jest na tyle wypchany w razie uszkodzenia szyby :). A czy da się zrobić takie szyby przednie, tak minimalnie aby spełniały polskie normy?

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
max_damage
Lex user
Posty: 59
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:15
Model Lexusa: IS200
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: [is200]Przyciemnianie szyb IS 200 by qubak

Post autor: max_damage »

jeżeli chodzi o ceny na Podkarpaciu przyciemniania szyb, to zależy u kogo, ale raczej nie ma dużych rozbieżności w cenach, ja przyciemniałem już 2 auta w firmie ASPEKT z Strzyżowa... chłopaki robią w garażu, maja ok 7 odcieni folii na szerokich 2 metrowych rolkach, wszystkie szyby robią z jednego elementu i tak przy przyciemnianiu prelude skasowali mnie 250zł za całą, od IS'a zapłaciłem 130zł za drzwi kierowcy, pasażera i pasek na przednia szybę...
średnio biorą 100zł za tylną, 50zl za szybę boczną, 60zł za szybę w drzwiach, i 20-40zł za pasek na przedniej... ale idzie sie z nimi dogadać.
dają atest na folie ( na materiał - nie na to że jest w miejscu gdzie jej nie powinno być - czyli np. przednie drzwi:P) oraz dożywotnią gwarancje na folie...
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości