EXTREMIZER MOTOR SHOW

Zloty ogólnopolskie
extremizershow
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 13:02
Model Lexusa: inny
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

EXTREMIZER MOTOR SHOW

Post autor: extremizershow »

EXTREMIZER MOTOR SHOW to niepowtarzalne wydarzenie motoryzacyjne, które oferuje mnóstwo atrakcji ciekawych nie tylko dla fanów sportów motoryzacyjnych. Imprezę uatrakcyjnia szereg wydarzeń o charakterze artystycznym i rekreacyjnym. Więcej informacji na temat naszego programu można już znaleźć na naszej stronie www.extremizer.pl

Projekt naszej imprezy cieszy się dużym zainteresowaniem mediów, które promują EXTREMIZER MOTOR SHOW poprzez emitowanie informacji i spotów reklamowych o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim. Jest to więc doskonałe miejsce aby miło spędzić czas jak i zorganizować na terenie naszej imprezy zlot Państwa klubu. Nasza impreza jest jedynym tego typu przedsięwzięciem zakrojonym na tak dużą skalę, dlatego przewidujemy, że frekwencja osiągnie poziom około 30 tys. osób. Kontaktujemy się z fanklubami wielu marek samochodowych celem zaproszenia ich do zorganizowania spotkania klubowiczów podczas trwania naszej imprezy. Do tej pory nasza inicjatywa spotyka się z dużym zainteresowaniem, a wiele organizacji zrzeszających miłośników danej marki wyraziło chęć uczestniczenia w naszej imprezie poprzez prezentację swoich samochodów. Jeśli uznacie również i Państwo, że promocja klubu podczas naszej imprezy ma sens prosimy o kontakt na email: ems@unimot.pl lub izabela.fraczynska@extremizer.pl lub nr tel.: 502500416

Proponujemy Państwu:

 wydzielenie miejsca specjalnie na Państwa potrzeby (konieczne będzie podanie ilości pojazdów)
 wjazd samochodów i ustawienie na wydzielonym miejscu bez opłat w pierwszym i drugim dniu imprezy 26-27 maja 2012 (jedyna opłata to zakup biletu wstępu)
 na terenie imprezy znajduje się zaplecze sanitarne (bezpłatne) jak i catering (płatny we własnym zakresie)
 możliwość reklamy klubu ( poprzez reportaże emitowane w TVP3 i TVN TURBO)

Prosimy o jak najszybszą informację zwrotną.

Z poważaniem
ZESPÓŁ EXTREMIZER MOTOR SHOW
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: EXTREMIZER MOTOR SHOW

Post autor: Ralfx »

(błąd usunięty przez autora) ;) Jest jakiś odzew ? Ktoś chętny na tą imprezę ?
Ja bym pewnie dał radę się pojawić tylko nie bardzo wiem jak i gdzie mam sie przekimać bo na noc do domu 200km nie bede leciał. Organizując taką impreze osoby odpowiedzialne powinny podać listę najbliższych ośrodków z noclegami.
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2012, o 19:18 przez Ralfx, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: EXTREMIZER MOTOR SHOW

Post autor: dS »

Ralf, ta impreza odbywa się za ponad miesiąc ;)
ale w ten weekend w Wawie na lotnisku Bemowo odbywa się także inna impreza w której Extremizer jest sponsorem.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: EXTREMIZER MOTOR SHOW

Post autor: tomekb »

fajna impra
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: EXTREMIZER MOTOR SHOW

Post autor: klexus »

ja bym jechał :)
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: EXTREMIZER MOTOR SHOW

Post autor: michalm320 »

Ja też jestem chętny
Obrazek
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: EXTREMIZER MOTOR SHOW

Post autor: Ralfx »

Hmmm za ponad miesiąc to w sumie ok :) Przepraszam zatem za mój błąd, musiałem się pospieszyć i nie zajarzyłem że mamy jeszcze kwiecień. :D

Ja mogę zatem jechać, jeśli będzie jakiś nocleg rozsądny w rejonie 20km od imprezy można na mnie liczyć.

Robimy zatem listę obecności. Zobaczymy ile osób uzbieramy. Decydujcie sie od razu i od razu się wpisujcie. Sprawdzimy czy jest jakiś ośrodek który może nas zmieścić w tym terminie i jak tak to mogę się podjąć i napisać do organizatorów oraz do Lexusa na Puławskiej, zamawiamy koszulki i gnamy z własnym stoiskiem :)
Apeluję zatem szczególnie do właścicieli naszych forumowych grubasów o wpisywanie sie na listę. Listę zamykamy w sobotę wieczorem. W niedzielę wyślę wiadomość do organizatorów z informacją o ilości naszych aut, aby w poniedziałek ją przeczytali i dali nam odpowiedź czy będzie dla nas miejsce na placu w sektorze B (dla klubów)


Chętni do pojawienia się na zlocie Extremizer
1. Klexus
2. michalm320
3. Ralfx
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
BOLEK
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 18 gru 2011, o 21:43
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Tomaszów Maz
Kontakt:

Re: EXTREMIZER MOTOR SHOW

Post autor: BOLEK »

Witam
Chętnie sie wybiore na tą imprezke ale raczej prosze mnie na liste nie wpisywać, a to dlatego że mój IS 250 to standardowe IS bez żadnych zmian i właściwie nie ma czym sie pochwalić, bo rozumię ze jest tam miejsce tylko dla aut tuningowych. Chyba że nie tylko?
Po drugie mam taki zawód że nie jestem w stanie na 100% zapewnić że bede.

..aha i jeszcze jedno. Pytacie o jakiś hotel w okolicy Rudnik. Moge polecic hotel SCOUT w Czestochowie na samym wlocie do miasta: jadąc Gierkówką od Rudnik do Cz-wy przy Mc Donaldzie w lewo i za 400m mamy hotel. Drugi jest jest skręcając przy rzeczonym Mc Donaldzie w prawo i po lewej za około 300m jest kolejny hotel ale nie pamiętam nazwy.

Pozdrawiam
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: EXTREMIZER MOTOR SHOW

Post autor: tomekb »

bolek kluby to nie znaczy tuningowcy wioec mozesz wleciec do parku lexa :)
BOLEK
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 18 gru 2011, o 21:43
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Tomaszów Maz
Kontakt:

Re: EXTREMIZER MOTOR SHOW

Post autor: BOLEK »

ok, to chętnie wezmę udział!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty Ogólnopolskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości