Ceramizer

Pytania oraz informacje ogólne związane z silnikami Lexusa
Awatar użytkownika
lexus155
Lex user
Posty: 187
Rejestracja: 2 lis 2011, o 00:01
Model Lexusa: is200 kompresor
Skąd:: Londyn-Enfield-Brzes
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Ceramizer

Post autor: lexus155 »

Witam Wszystkich! Czy ktoś z kolegów używał ceramizera w Naszych Lexach?
Bart
Awatar użytkownika
tomio
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 16 lis 2010, o 17:05
Model Lexusa: Był IS 200, jest AR 159 SW
Skąd:: Olkusz okolice
Lokalizacja: Olkusz okolice...
Kontakt:

Re: Ceramizer

Post autor: tomio »

Ja w tamtym roku wlałem ceramizer Liqui Moly do Leszka, wielkich zmian nie odczułem poza kulturą pracy po zalaniu bardzo cichutko zaczął pracować i spalanie spadło o jakieś 0,5l.
W poprzednim aucie miałem wlany Modyfikator Plus i tam było znacząco czuć różnice w mocy i spalaniu, także ja osobiście polecam Modyfikator tylko trzeba uważać żeby podruby nie kupić.
Awatar użytkownika
konik_80
Lex Driver
Posty: 426
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:13
Model Lexusa: kiedyś IS200 obecnie Avensis T25
Skąd:: Szkocja
Lokalizacja: Szkocja / Stargard Szczec
Kontakt:

Re: Ceramizer

Post autor: konik_80 »

Ja do swojego ex IS200 też zapodałem ceramizer - po paru dniach zaczął pracować ciszej i bardziej "miękko" - negatywnych skutków brak.
W Legacy też wlałem to zmniejszył zużycie oleju o około połowę.
sweetepete
Lex user
Posty: 32
Rejestracja: 31 sty 2012, o 22:04
Model Lexusa: lexus gs300 MK2
Skąd:: irlandia
Kontakt:

Re: Ceramizer

Post autor: sweetepete »

Ja tam wole wlac cos w siebie i jeszcze lepsze efekty,jestem agresywniejszy i lepiej latam bokami :pijak:
Awatar użytkownika
prosperopro
Lex Driver
Posty: 599
Rejestracja: 10 sty 2011, o 20:08
Model Lexusa: LS400 UCF11
Lokalizacja: Lublin

Re: Ceramizer

Post autor: prosperopro »

tomio pisze:Ja w tamtym roku wlałem ceramizer Liqui Moly do Leszka, wielkich zmian nie odczułem poza kulturą pracy po zalaniu bardzo cichutko zaczął pracować i spalanie spadło o jakieś 0,5l.
W poprzednim aucie miałem wlany Modyfikator Plus i tam było znacząco czuć różnice w mocy i spalaniu, także ja osobiście polecam Modyfikator tylko trzeba uważać żeby podruby nie kupić.
popieram ale do lexa nie lalem ;) do subaru imprezy zajechanej jak ta lala zalalem moly i duzo pomoglo przy sprzedazy. Wlalem tez do ojca Jeepa gdy bral olej o dziwo przestal brac . ;)
Jak sie nic nie dzieje to nie polecam lac ;)
"Coś co jest teraz jest gorsze niż było"
"Proste sa dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
"samochody sa na benzyne. na olej napedowy jezdza traktory i ciezarowki, a na gazie gotuje sie obiad. tyle w tym temacie."
TOYOTA LEXUS LS400 ®
Awatar użytkownika
Mariano
Lex user
Posty: 152
Rejestracja: 23 paź 2011, o 19:05
Model Lexusa: Był IS200 jest GS430
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Ceramizer

Post autor: Mariano »

sweetepete pisze:Ja tam wole wlac cos w siebie i jeszcze lepsze efekty,jestem agresywniejszy i lepiej latam bokami :pijak:
hahahahaha :laugh1: dobre :)
popieram kolege w 100%
lexus155 pisze:Witam Wszystkich! Czy ktoś z kolegów używał ceramizera w Naszych Lexach?
a tak naprawde po co chcesz to lać do lexa?
DIESEL AUTORYZOWANY SERWIS DELPHI, NAPRAWY UKŁADÓW WTRYSKOWYCH DIESEL WSZYSTKICH MAREK
Awatar użytkownika
lexus155
Lex user
Posty: 187
Rejestracja: 2 lis 2011, o 00:01
Model Lexusa: is200 kompresor
Skąd:: Londyn-Enfield-Brzes
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Ceramizer

Post autor: lexus155 »

A czy ktoś lał dokładnie produkt o nazwie ceramizer Ze strony www.ceramizer.pl który był testowany przez Jacka Chojnackiego I Chyba w TVN Turbo. Testy można zobaczyć na YouTube
Bart
sweetepete
Lex user
Posty: 32
Rejestracja: 31 sty 2012, o 22:04
Model Lexusa: lexus gs300 MK2
Skąd:: irlandia
Kontakt:

Re: Ceramizer

Post autor: sweetepete »

lexus155 pisze:A czy ktoś lał dokładnie produkt o nazwie ceramizer Ze strony http://www.ceramizer.pl który był testowany przez Jacka Chojnackiego I Chyba w TVN Turbo. Testy można zobaczyć na YouTube
Dziwne ze Toyota tego nie zaleca do swoich silnikow.
Moim zdaniem dobry olej,filtry i paliwo to podstawa.A temu Chojnackiemu to pewnie ktos zaplacil zeby mowil tak a nie inaczej.To przeciez jest zwykla reklama ktora jest adresowana do ludzi ktorzy maja jakies zajechane motory i szukaja taniego sposobu na poprawe ich dzialania,bo remont albo jest za drogi ,albo sie nie oplaca bo auto za stare.
I siedza i ogladaja takie pierdoly a pozniej biegna do sklepu i placa.Dlaczego taki test nie jest poparty przez zadnego z wiodacych producentow samochodow?
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: Ceramizer

Post autor: michalm320 »

Ja jestem ciekaw jak by zareagowała skrzynia po ceramizerze w IS200. Wiadomo że one nie należą do jakiś wybitnie udanych konstrukcji więc może by pracowała lepiej, może ciszej. Ze swej strony mogę tylko dodać że widziałem skrzynie z Accorda Type R przed jak i po zastosowaniu ceramizera i muszę przyznać że po ok 1000km zębatki wyglądały jak by je ktoś wypolerował. Co prawda nie uratowało to skrzyni bo kumpel ją po prostu zarżnął (bez komentarza)...
Obrazek
Awatar użytkownika
konik_80
Lex Driver
Posty: 426
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:13
Model Lexusa: kiedyś IS200 obecnie Avensis T25
Skąd:: Szkocja
Lokalizacja: Szkocja / Stargard Szczec
Kontakt:

Re: Ceramizer

Post autor: konik_80 »

Ja wlewałem oryginalne ceramizery
Leszka miałem w automacie ale do Legacy wlałem też do skrzyni ale efektów jakichkolwiek brak także do skrzyni nie polecam bo szkoda kasy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość